زندگی - صفحه 2

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

23 اردیبهشت 1395

به عنوان یک مادر، یک تمایل دائمی و همیشگی در دیدن موفقیت پسران وجود دارد.

15 موردی که فقط مادرها و پسرها آنها را می فهمند

بهتر است که با مسائل روبرو شوید- هیچ چیز مانند بزرگ کردن پسرها برای مورد آزمون قرار دادن توانایی های فیزیکی مناسب نیست. مادران پسران می دانند که بزرگ کردن بچه ها ظرفیت های ذهنی و عاطفی را در تنگنا قرار می دهد. بردن پسرها به میان یک جمع همانند سازماندهی کلی یک سیرک می باشد تا اینکه همانند مشارکت جویی در یک برنامه خانوادگی باشد.

هر چه دانش یک شخص سطحی‌تر، کم‌عمق‌تر، و محدودتر باشد، احتمال اینکه او ظرفیتی برای کنجکاوی ایجاد نماید نیز کمتر است.

به این جهان نگاه کن

کنجکاوی یکی از بزرگترین هدایایی است که کودکان به زندگی ما می‌آورند، زیرا کودکان کنجکاوی را به ناب‌ترین شکل مجسم می‌کنند. اما به منظور توسعه‌ی کامل‌تر این ظرفیت، باید آن را در محیط اطراف کودکان تقویت نمود. بزرگ‌شدن در محیط اجتماعی که دربردارنده‌ی کنجکاوی نباشد، همانند یک درخت است که سعی می‌کند بدون آب رشد نماید.

22 اردیبهشت 1395

آشپزی
تابستان نوشیدنی خنک

دستور سوپرخوراکی خنکی که شما را برای تابستان آماده می کند

دیگر تحمل انتظار تابستان را ندارید ؟ من هم همین طور ! متخصص تغذیه ی با سابقه ای به شما کمک می کند که این فصل را با آیس پای های (پاپسیکل) بدون مشکل، شروع کنید. در اینجا سه نوشیدنی با ارزش و سرشار از قدرت آنتی اکسیدان از لیموترش ، دانه ی انار و بلوبری های وحشی زیبا وجود دارد. بیایید مواد مغذی را در یک نوشیدنی خنک بررسی کنیم،با ما همراه باشید....

20 اردیبهشت 1395

موفقیت
اگر در زندگی خود آنقدر گرفتار هستید که نمی توانید با دشواری ها مقابله کنید، هیچ گاه نخواهید توانست که زمان واقعی موفقیت خود را ارزیابی نمایید.

شما فرد موفقی می باشید اما از نشانه های آن در خود غافل هستید

همه ما با این مسئله رو به رو شده ایم که بر خلاف اطرافیان، فکر کنیم که هنوز هیچ کار موفقیت آمیزی انجام نداده ایم. انتقاد کردن از خود در هر موقعیتی کار ساده ای است – انتقاد از توانایی های محل کار گرفته تا به دست گرفتن امور منزل – و این گونه طرز رفتار انتقادی می تواند بر موفقیت های زندگی شما سایه بیاندازد.

19 اردیبهشت 1395

15 اردیبهشت 1395

ازدواج  مسئله بزرگی است، اما اگر درست تحقیق کنید ، راه می تواند بسیار هموارتر باشد نسبت به یک راه پرسنگلاخ که همه راجع به ان هشدار می دهند.

10 چیزی که آدمها آرزو داشتند پیش از ازدواج بدانند

آیا عشق شما یک ارباب خانگی هم هست؟ آیا شما مجبورید که هر روز صبح رختخواب را مرتب کنید؟ شما نه تنها شروع به زندگی جدید با عشقتان می کنید، بلکه یک هم اتاقی دائمی نیز می گیرید و مجبور خواهید شد که سازش کنید. آنجا را به خانه خودتان تبدیل کنید آن زمان احساس خیلی بهتری راجع به نظم در زندگی خواهید داشت.

این بسیار آسان است که هر چیزی که شما آن را نمی دانید کجاست از مادرتان بپرسید و او قطعا جای آن وسیله را می­داند.

15 نشانه از اینکه شما باهوشترین مادر دنیا را دارید

آیا مادر شگفت انگیزی دارید؟ یک مادر عالی نقش­های متعددی در زندگی شما دارد. از معلم گرفته تا پرستار تا بهترین دوست. تمامی این نقش ها به او کمک می­کند که شما را به بهترین شکلی که ممکن است در آورد. 15 علامتی که نشان دهنده این است که شما باهوشترین مادر را دارید به شرح زیر است:

کسانی که زود یاد می گیرند می پذیرند که چیزی نمی دانند. آنها ذهنشان را برای پرسیدن باز می گذارند و جوابها را نیز مورد پرسش قرار می دهند تا بیشتر بیاموزند.

13 نشانه از اینکه شما سریع یاد می گیرید

بر اساس یک مطالعه مشخص شده است که کسانی که سریع یاد می گیرند (علی الخصوص در زمینه زبان خارجی) ماده سفید بیشتر و مغز کمتر متقارنی دارند. زودگیری و سریع بودن در یادگیری به این بستگی دارد که از مغزمان چطور استفاده می کنیم. گاهی اوقات چیزهایی که بنظر بسیار پیچیده می آیند، راه حلهای ساده ای دارند. در اینجا می توانید بفهمید که چطور می توانید دریابید که نسبتا زودگیر هستید.

14 اردیبهشت 1395

انتظار کافی است. اگر چیزی توجه شما را جلب می کند، بروید و هرچه می توانید بیابید. از طریق این پالایش و کاوش، شما بیشتر متمرکز می شوید و زندگی به گونه ای رقم می خورد که در غیر این صورت تجربه نمی نمودید.

10 درس مهم که از خواندن دفتر خاطراتم آموخته ام

آوردن چیزهایی بر روی کاغذ به من کمک کرد تا دیگر در مورد آنها نگران نباشم و کمک کرد در راه امنی پا بگذارم. با نگاهی به گذشته، من سپاسگزار برای غذایی هستم که برای روح و روان خود گذاشته ام. با بیرون کشیدن گذشته ام ، من حقایق پایداری در مورد اینکه من چه کسی هستم و چگونه می توانم تعامل بهتری با زندگی داشته باشم.

شما نه می توانید همه را راضی کنید نه می توانید تمام انتظارات شان را بر آورده کنید. مردم هوشمند عاطفی در این زمینه کوتاه نمی آیند.

13 راه برخورد مردم هوشمند از نظر عاطفی با افراد سخت گیر

به جای تمرکز بر مشکلات ناشی از مردم سخت گیر آنها روی اقداماتی که موجب بهبود شرایط می شود، تمرکز می کنند. هیچ دلیل برای پریشانی و پا به پا رفتن با انرژی منفی یک فرد سختگیر وجود ندارد، به جای آنها چگونگی مقابله با مشکلاتی که باید حل شود را پیدا می کنند.

به کیفیت توجه کنید، نه کمیت. آیا میوه‌ها و سبزیجات عمده رژیم غذایی‌اش است؟ بسیار عالی. آیا خیلی سختگیرانه محدود می‌کنید؟ همه‌ی بچه‌ها باید پشمک را تجربه کنند.

بیست سوالی که والدین باید هر روز از خود بپرسند

«داشتن فرزند شبیه زندگی در خوابگاه دانشجویی است ـ هیچ کس نمی‌خوابد، همه چیز شکسته است و همه چیز پرتاب می‌شود» ـ ری رومانو بزرگ کردن فرزند هم دشوارترین و هم باارزش‌ترین کار است. بچه‌ها همراه با دستورالعمل به دنیا نمی‌آیند اما اگر با چنین دستورالعملی به دنیا می‌آمدند، احتمالاً در آن نوشته می‌شود که باید شما خود را به پرسیدن این سوالات عادت بدهید.