زندگی - صفحه 3

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

11 خرداد 1395

آشپزی
سالاد کلم را از قبل به مدت 24 ساعت درست کرده تا کار این دستور پخت جلو بیفتد.

تاکوی میگوی تمپورا آشپزی آسان با سیارک

روغن را به ضخامت 5 سانتی متر در ظرف چدنی ریخته و فر را تا 145 درجه گرم کنید. میگو را در کره ی تمپورا غوطه ور کرده و مواد اضافی آن را بتکانید. دسته ای از میگوها را به مدت یک تا دو دقیقه از هر طرف یا تا زمان طلایی شدن ، سرخ کرده و روی یک ظرف توری که در زیر آن دستمال حوله قرار دادید ، آبکشی کنید.

10 خرداد 1395

نوزاد شما وزن مورد نظر را کسب نمی کند یا در طول غذا خوردن غالبا پشتش غوز می شود، تحریک پذیر می شود،

تغذیه کودک جدول زمانی از تولد تا یک سالگی

وزن تولد او دو برابر می شود و وزنش حداقل 13 پوندیا حدود 6 کیلوگرم می شود. دهانش را هنگامی که قاشق در حال نزدیک شدن را می بیند باز می کند. می تواند دهانش را نزدیک قاشق کند و با موفقیت شروع به استفاده از زبانش برای تکان دادن غذا در دهانش کند.

9 خرداد 1395

2/3 پیمانه پنیر پارمیزان رنده شده و 1/2 قاشق چایخوری پودر سیر روی آن پاشیده و کمی بغلتانید.

سیب زمینی های برشته با نمک و فلفل

از قبل اجاق را تا دمای 196.5 درجه داغ کنید. سیب زمینی ها را در یک لایه در 2 ماهیتابه ی رولت 38 ×25 سانتی متر روغنی به ترتیب بچینید. به مدت 15 دقیقه و یک ماهیتابه را در طبقه ی میانی اجاق قرار داده و دیگری را در طبقه ی پایینی. ماهیتابه ها را با هم جابجا کرده و به مدت 12-15 دقیقه یا تا زمانی که نسبتا قهوه ای شود ، بپزید.

در سن 2 سالگی، اکثر کودکان زمان خود را بیشتر در خواب می گذارانند تا در بیداری.

خواب و استراحت کودک جدول زمانی یک تا هشت ساله

در حال حاضر، چرت صبحگاهی کودک نوپای شما احتمالا از بین می رود، ولی خوشبختانه او احتمالا آن را در چرت بعد از ظهر تا چندین سال ادامه خواهد داد. اکثر کودکان این سن هنوز 11 ساعت در شب می خوابند.

کودک شما به چه مقدار خواب نیاز دارد؟

خواب و استراحت کودک جدول زمانی یک تا نه ماهه

هر کودکی متفاوت است. برخی نوزادان به دو ساعت خواب بیشتر یا کمتر از کودکان دیگر نیاز دارند، و برخی از کودکان نوپا و کودکان بزرگتر به اندازه یک ساعت بیشتر یا کمتر از همسالان خود نیاز دارند.

8 خرداد 1395

اجاق را از قبل در دمای 375° گرم کنید.

طرز تهیه رولت های پرتقالی آسان

پنیر خامه ای ، شکر قهوه ای و تراشه ی پوست پرتقال را با سرعت متوسط با مخلوط کن ، همزده تا نرم شود. خمیر نان فرانسوی را در سطحی که قبلا کمی آرد روی آن ریخته اید ، باز کنید.

7 خرداد 1395

حمام زیباسازی

راه هایی برای زیباتر کردن حمام

شاید شما وقت و بدجه کافی برای بازسازی حمام را نداشته باشید این 10 مورد بودجه های هوشمند، ایده های طراحی هوشمندانه را برای کمک به تقویت فضای خود را فقط در تعطیلات آخر هفته امتحان کنید. نتیجه: یک چشم انداز کلی جدید در نظافت و حمام کردن...

2 خرداد 1395

کرم ضد آفتاب تابستان سوختگی پوست

7 روشی که از کرم ضد آفتاب به اشتباه استفاده می شود

چسب،اسپری، ژل، لوسیون- انتخاب های ضد آفتاب بسیاری وجود دارند که متناسب با ترجیح و نوع پوست شما می باشند.چگونه تصمیم می گیرید؟و به محض اینکه تصمیم گرفتید، چگونه به صورت صحیح از آن استفاده می کنید؟با برداشت نادرست از حفاظت، خود را در معرض خطر بزرگ تر آفتاب سوختگی و سرطان پوست قرار می دهید.در اینجا برخی چیزها را باید برای تابستان بدانید....

1 خرداد 1395

ضد پیری خوارکی پوست جوان

بهترین مواد غذایی ضد پیری

درست غذا بخورید، جوان تر به نظر بیائید- به همین سادگی.در اینجا 7 ماده غذایی ضد پیری وجود دارد که به پاک سازی چین و چروک کمک نموده و باعث می شود جوان تر به نظر بیائید

31 اردیبهشت 1395

30 اردیبهشت 1395

برخی کودکان تا قبل از 9 ماهگی و برخی دیگر تا بعد از 17 ماهگی به راه می افتند. طیف گسترده ای از سنین طبیعی برای شروع راه رفتن کودکان وجود دارد.

راه رفتن کودک جدول زمانی از تولد تا یک سالگی

در اینجا مراحلی وجود دارد که کودک شما در مسیر تبدیل شدن به یک راه رونده ماهر طی خواهد کرد. یاد گیری راه رفتن شامل موارد بیشتری از استفاده از پا می باشد! ما همچنین سنین معمولی را ارائه می دهیم ولی به خاطر داشته باشید که این فقط یک راهنمای ساده است.

29 اردیبهشت 1395

لباس دختران به رنگ صورتی مجزا شده است اما همیشه هم اینگونه نیست؛ لباس پسرها در طرف مقابل رنگ دختران می باشد؛ اما چرا؟

تقسیم بندی مد زنان و مردان

هوا سرد است، بویژه صبح ها- بنابراین گرم ترین لباسی را که پیدا می کنم می پوشم. زمانی لباس همسرم بود و دکمه های آن طور دیگری بسته می شود؛ چه کسی کشف کرد که باید دکمه های لباس زنان راست به چپ و دکمه های لباس مردمان چپ به راست باید باشد؟ همچنین چه کسی کشف کرد که صورتی برای دخترهاست و آبی برای پسرهاست؟ زمانی باور بر این بود که: آبی برای دخترها آرامش می آورد.

چرت کوتاه نیز برای بزرگترها خوب می باشد- باعث بهبود هوشیاری و زمان واکنش آنها می شود.

آیا باید خواب کودک را در روز محدود کرد

تحقیقی که درباره بیماریهای کودک چاپ شد، بیان می دارد که بعد از دو سالگی، چرت با خواب در شب ارتباط دارد یعنی خواب کم کیفیت و بیداری زود. کودکان از نظر چرخه بیداری و خواب متغیر می باشند- چرت بعد از ظهر بین سنین سه و پنج سالگی افت می کند. بنابراین، آیا باید خواب در کودکان پیش دبستانی را منع کنیم- حتی اگر کوکان به این خواب نیاز داشته باشند؟

27 اردیبهشت 1395

بچه ها باید یاد بگیرند که چگونه بردبار تر از همه موجودات کره زمین باشند.

10 نکته ای که اگر والدین انجام دهند مسیر موفقیت فرزندان را هموار می کنند

خواستن بهترین ها برای بچه ها خصوصیت مشترک همه والدین می باشد. بهترین منزل، بهترین موقعیت، بهترین مدرسه، بهترین زندگی ... . والدین می خواهند که مطلوب ترین موقعیت ها را پیش روی فرزندان خود قرار دهند. بدون در نظر گرفتن تاثیرات بیرونی، همه والدین تمام توانایی های خود را برای داشتن فرزندانی با رشد سالم، مسئول، و موفق به کار می گیرند.

دیوارها و کارهای چوبی را روشن نگه دارید و از رنگ نارنجی به عنوان رنگ تشدید کننده استفاده نمایید.

4 طرح با رنگ بهاری برای اجرا در خانه

متمرکز کردن نگاه ها بر یک رنگ یکی از روش های جدید دکوراسیون می باشد: نکته کلیدی در انتخاب طرح رنگی، تمرکز بر سایه مورد علاقه و ست کردن آن با شریک های رنگی ایده ال می باشد. از رنگ های اتشین تا آبی های آرام، برای کسب موفقیت به قوانین ما توجه کنید

اگر می خواستم که بزرگترین دارایی زوج ها را لیست کنم، می گفتم که توانایی تغییر ، بزرگتزین دارایی و مزیت است.

10 روش برای بهبود رابطه

من اقرار می کنم که مطلب این هفته تا حدودی بی معنی است چرا که قصد دارم به شما نصیحت هایی برای بهبود رابطه تان با شریک زندگی تان بدهم. زیاد هم بی معنی نیست چرا که نصیحت کردن بد است. چرا که آگاهی از این که چه بکنیم و عمل به آن ها با هم فرق می کنند.

25 اردیبهشت 1395

مردم می گویند که "دنیا بسیار کوچک است". بله برخی اوقات مثلا وقتی که با کسی به یک دانشگاه می روید و در جایی یکی از آشنایان دور خود را می بینید، به نظر می رسد که دنیا کوچک است. اما

10 دلیل برای اینکه با کودکان خود به مسافرت برویم

مسافرت تغییری در زندگی می باشد. خارج شدن از برنامه روزانه و انجام برخی ماجراجویی ها انسان را زنده می کند. مسافرت در زندگی من بهترین زمان های زندگی من را تشکیل می دهد، من به عنوان مادر سه فرزند نوجوان بی صبرانه منتظر فرصتی برای مسافرت با آنها می باشم. و در اینجا به دلایلی برای مسافرت با بچه ها اشاره شده است.

23 اردیبهشت 1395

پوست زیبایی افراد مشهور

8 راز زیبایی پوست افراد مشهور

بدون قرارداد سنگین چند میلیون دلاری ، چهره ی بی عیب افراد مشهور مورد علاقه ی ما ممکن است تقریبا غیر ممکن و دست نیافتنی به نظر برسد،برای پی بردن به این رازها با ما همراه باشید...

سیاهی دور چشم از بین بردن

6 راه طبیعی برای از بین بردن سیاهی دور چشم

دایره های زیر چشم در صورت یک راکون پشمالو باید باشد نه شما . ولی زمانی که در اطراف چشم شما قرار گرفته باشند چشمانتان دیگر جذاب به نظر نمی رسد ! دایره های سیاه زمانی ظاهر می شود که رگ های خونی زیر چشم به خاطر عواملی مثل سن ، ژنتیک ، خستگی یا آلرژی ، بزرگ شوند....