زندگی - صفحه 31

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

18 فروردین 1397

16 فروردین 1397

موفقیت
 مشارکت مشتری در طول فرایند نوآوری اخیراً به عنوان یکی از منابع اصلی مزیت رقابتی شرکت ها مطرح شده است.

مشارکت فعالانه مشتریان در فرایند نوآوری شرکت ها

آنالیز این داده نشان می دهد که مشارکت مشتری برای خلق دانش های کاملاً مرتبط و در عین حال تا حدودی تازه بیشترین موفقیت را به دست خواهد آورد. مشارکت مشتریانی که ارتباط نزدیکی با شرکت نوآور دارند منجر به دستیابی دانش مرتبط تر با هزینه ی کمتر خواهد شد.

15 فروردین 1397

آیا شما فرزندی دارید که به نظر می‌رسد عصبانی یا پرخاشگر است

کودک عصبانی و پرخاشگر بخش اول

آیا شما فرزندی دارید که به نظر می‌رسد عصبانی یا پرخاشگر است و شما واقعا دلایل آنرا نمی‌دانید؟ آیا تصور می‌کنید که قادر به درک فرزند خود نیستید و یا اینکه در مقابل تصور می‌کنید مشکل از جانب شما نیست و تمام تقصیرات به گردن فرزند شما است؟ پس فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر به فکر یافتن ریشه‌ها باشید.

14 فروردین 1397

دانشگاه ها در دهه 1980 شروع به تدریس اخلاق کسب و کار نمودند.

آموزش اخلاق

به منظور حفظ اصول اخلاقی قوی، یک حسابدار "باید دارای حس قوی از ارزش ها باشد، توانایی جهت منعکس نمودن موقعیتی داشته باشد جهت تعیین نمودن مفاهیم اخلاقی، و در قبال رفاه دیگران تعهد داشته باشد

13 فروردین 1397

چرا من هنوز مجرد هستم؟

چرا من هنوز مجردم؟

ما نباید همه‌ی افراد مجرد را در یک طیف قرار داده و یا به اصطلاح به یک چشم به آنها نگاه کنیم. اما در هر صورت، زمانی که سن افراد از سی سال می‌گذرد، این سؤال در ذهن آنها شکل می‌گیرد که "چرا من هنوز مجرد هستم؟". ممکن که افراد در ذهن خود پاسخی به این قبیل سؤالات داشته باشند و یا گاهی سعی کنند با بی توجهی به آن از کنارش بگذرند و با بی اعتنایی به آن سعی کنند تا صورت مسأله را پاک کنند.

8 فروردین 1397

کاهش فقر یکی از دغدغه های اصلی در میان اصلاح طلبان طبقۀ متوسط جامعه در آن زمان بوده است.

تاریخچه مشارکت در تصمیم گیری های اجتماعی

آن ها اعقتاد دارند که فقـــر صرفا ناشی از محرومیت مادی نبوده بلکه ناشی از بیگانگی، ناامیدی و از دست دادن همبستگی اجتماعی بوده و این که مشارکت در فعالیت های اجتماعی می تواند منجر به بهبود این مشکلات گردد.

2 فروردین 1397

موفقیت
افراد، موقعیت ها و محرک های جدید را ارزیابی می کنند تا تعیین کنند که دچار استرس می شوند یا خیر.

روش کاهش اثرات منفی استرس در کارمندان تحت فشار

به طور کلی، وقتی افرادی که مهارت سیاسی دارند با موقعیت های جدید مواجه می شوند، احساس نمی کنند که کنترل خود را از دست داده اند چراکه این توانایی را دارند تا موقعیت را به طور دقیق ارزیابی کنند و رفتاری متناسب با آن موقعیت از خود نشان دهند.

1 فروردین 1397

موفقیت
 مدیران می توانند تا درجات بالاتر یا پایین تر، استبدادی یا دموکراتیک، کنترل کننده یا فعال کننده، وظیفه گرا یا مردم محور عمل کنند.

سبک های مدیریتی

سبک رهبری، رویکردی است که مدیران به هنگام ارتباط با اعضای گروه خود، در بکارگیری رهبری از آن استفاده می کنند. گاهی از این رویکرد با عنوان سبک مدیریت یاد می شود. سبک های رهبری بسیار زیادی وجود دارد و لزوماً تحت هیچ شرایطی، هیچ یک از این سبک ها بر دیگری برتری ندارد.

25 اسفند 1396

موفقیت
ما در اینجا اصول فروش موفق را برای فروشندگان کوچک بیان خواهیم کرد.

شیوه‌های جدید جذب مشتری

کم کم به عید نوروز 97 نزدیک می شویم. بوی بهار و عطر تازگی سال جدید که نوید بخش نو شدن است، برای ما ایرانی‌ها آشنا است. یکی از موارد بسیار جذاب در روزهای منتهی به عید، خرید است. خرید نوروزی یکی از خرید‌های بسیار مهم در تمام طول سال به شمار می رود. اما امروز تصمیم داریم از نگاه یک فروشنده به بازار نوروزی نگاه کنیم.

24 اسفند 1396

22 اسفند 1396

21 اسفند 1396

تغییر در رفتار الزاما نباید بلافاصله بعد از تجربه یادگیری رخ دهد.

روانشناسی یادگیری

اختالالت یادگیری، بدآموزیها،رفتارهای نابهنجار، افکار و ارزیابی منفی مرضی و ترسهای نابجا(، بهبود شیوه های فرزندپروری، اتخاذ درمان موثر برای بیماری ها و ناهنجاریها ارزشی شایان توجه دارد.

20 اسفند 1396

18 اسفند 1396

در یک سوم کشورها، افرادی که 25 سال یا بیشتر سن دارند می‌توانند نامزد مجلس شوند.

جوانان، مشارکت سیاسی و تصمیم‌گیری

جوانان را می‌توان یک نیروی خلاق یا یک منبع پویای ابتکار دانست. بدون شک آن‌ها در سراسر تاریخ، مشارکت داشته‌اند، کمک کرده‌‌اند و حتی تغییرات را در سیستم‌های سیاسی، تقسیم قدرت و فرصت‌های اقتصادی را تسریع بخشیده‌اند.

موفقیت
کار فرهنگی ، چیزی نیست که بتوان با کاشتن آن را وارد کرد

شما می توانید مدیریت را خریداری کنید ولی فرهنگ ، تعهد و فداکاری قابل خریدن نیستند

ژاپنی ها ، فرهنگ کار جدید و شخصیتی انسانی را تجربه کرده اند که اکنون درسراسر جهان به عنوان یک فرهنگ بی نظیر خطاب شده است. در اینجا یک درک فراگیر وجود دارد که ملت توسعه ی سازمان و سازمان توسعه ی فرد است و وفاداری سازمانی بر وفاداری خانوادگی ، اولویت دارد.

17 اسفند 1396

16 اسفند 1396

خانواده در رشد و شکوفایی خلاقیت کودک نقش مهمی دارد.

خلاقیت و روش های پرورش آن

در این مقاله می خواهیم به تعریف خلاقیت بپردازیم و روش های ایجاد یا پرورش آن در کودکان را مرور و بررسی کنیم. همچنین علل و عوامل مؤثر بر آن را به صورت مختصر بیان کنیم.

14 اسفند 1396

به طور کلی، ارزیابی و بررسی کودکانی که آسیب ناشی از سوء استفاده جنسی را تجربه کرده اند، به دو دلیل اصلی صورت می گیرد.

ارزیابی جامع و درمانگری از سوء استفاده جنسی از کودکان

در ارزیابی های کلینیکی هدف، درک احساس کودکان از درمان است و نه به دست آوردن افشاگری های قانونی. زیرا این احساسات در درمان، بسیار مهم هستند. وقتی اهداف سیستم ها کاملا مشخص نیستند و بررسی کلینیکی همراه با اهداف قانونی دنبال می شود، موضوع پیچیده می شود.

12 اسفند 1396

 چه چیزی می تواند مهم تر از تمایل کودک به یادگیری باشد؟

تربیت و پرورش فرزندانی با انگیزه

تحقیقات نشان داده است زمانی که دانش آموزان از یادگیری لذت می برند، آنها بیشتر یاد می گیرند، آنچه را که یاد گرفته اند بهتر درک می کنند و آن را برای مدت طولانی تری به حافظه می سپارند. آنها همچنین نسبت به انجام کارهای چالش برانگیز بیشتر مشتاق هستند.

11 اسفند 1396

چطور از رنگ سال 2018 در آرایش استفاده کنیم؟

چطور از رنگ سال ۲۰۱۸ در آرایش استفاده کنیم؟

چطور از رنگ سال 2018 در آرایش استفاده کنیم؟  رنگ سال 2018 رنگ بنفش یا ویولت، رنگی زیبا و سرشار از انرژی که به خوبی می تواند در آرایش چهره شما جلوه کند. آموزش روش های ساده برای داشتن آرایشی زیبا با رنگ سال 2018  یادتان باشد که استفاده از رنگ سال، شما را آگاه از روند مد نشان میدهد، اما هرگز در استفاده از آن زیاده روی نکنید.

آشپزی
آموزش طرز تهیه دو خوراک خوشمزه با انگور لذیذ و مقوی چطور از انگور در غذاهایمان استفاده کنیم ؟ دستور پخت چند دسر خوشمزه با استفاده از انگور. دسرانگور ، نان انگور ، نحوه استفاده از انگور در غذاها. اغلب انگور را به صورت خام می خوریم اما با توجه به اینکه انگور شکر طبیعی دارد به راحتی می توان از آن برای پخت شیرینی و دسرهای خوشمزه استفاده کرد.

طرز تهیه دو خوراک خوشمزه با انگور

آموزش طرز تهیه دو خوراک خوشمزه با انگور لذیذ و مقوی چطور از انگور در غذاهایمان استفاده کنیم ؟ دستور پخت چند دسر خوشمزه با استفاده از انگور. دسرانگور ، نان انگور ، نحوه استفاده از انگور در غذاها. اغلب انگور را به صورت خام می خوریم اما با توجه به اینکه انگور شکر طبیعی دارد به راحتی می توان از آن برای پخت شیرینی و دسرهای خوشمزه استفاده کرد.

10 اسفند 1396

چگونه به افراد افسرده کمک کنیم؟

چگونه به افراد افسرده کمک کنیم؟

چگونه به افراد افسرده کمک کنیم؟ معرفی راههای مقابله با افسردگی،افسردگی برای افراد مبتلا به این عارضه می‌تواند بسیار مخرب باشد. اما، کار به همین جا ختم نمی‌شود. دوستان و افراد نزدیک افراد افسرده نیز در معرض افسردگی قرار می‌گیرند.برای کمک به دوست یا عزیزی که مبتلا به افسردگی است، بهترین چیز درک شما از قضیه و حس امیدواری است.

آشپزی
ترشی از جمله مخلفات خوشمزه و محبوبی است که به سفره ما ایرانی ها طعم و بوی خاصی میدهد.

انواع ترشی

ترشی ها علاوه بر متنوع بودن هر کدام دستور تهیه مخصوص به خود را دارند، در این مقاله طرز تهیه ۴ نوع ترشی خوشمزه به اشتراک گذاشته شده است.

9 اسفند 1396

در کشورهای غربی به طور متوسط افراد بین ۹ تا ۱۱ ساعت در روز می نشینند.

چیزهایی که نمی دانید اما شما را چاق می کنند

همیشه برای لاغر ماندن نیاز به رژیم های سخت نیست بلکه با رعایت چند مورد و ترک کردن برخی عادات می توانید وزن کم کنید. هرچند خوردن غذاهای سالم را نباید کنار گذاشت، باید با خوراکی هایی که شما را چاق می کنند، آشنا شوید.

 داشتن لب برجسته آرزوی بسیاری از خانم ها است و هیچوقت از مد نمی افتد. اگر نمی خواهید از روش های دائمی برجسته کردن لب مانند تزریق ژل یا فیلر استفاده کنید.

روش هایی برای برجسته کردن لب

آموزش روش های ساده و آسان برای برجسته کردن لب ، لب های برجسته جزیی از آرایش خانم هاست که هیچ وقت از مد نمی افتد و همیشه دوست داشتنی می ماند، آشنایی تصویری با روش های ساده و کم هزینه برای برجسته کردن لب در منزل بدون نیاز به آرایشگاه

8 اسفند 1396

آشپزی
عید نوروز نزدیک است وبا تهیه شیرینی و شکلات های خوشمزه در منزل به استقبال نوروز برویم.

دسر شکلات و کشمش

آموزش طرز تهیه دسر شکلات و کشمش خوشمزه لذیذ در منزل تهیه این شکلات های خوشمزه بسیار آسان بوده و برای پذیرایی از مهمانی های عید نوروز بسیار شیک و خوشمزه است. معرفی مرحله به مرحله مواد لازم جهت پخت دسر شکلات مواد اولیه این دسر اکثرا در منزل موجود است و میتوانید برای مهمانی ها همراه با چای و قهوه تهیه و سرو نمایید.

7 اسفند 1396

چند سال پیش کتابی خواندم با عنوان بی‌شعوری

بی شعورها الزاما احمق نیستند!

چند سال پیش کتابی خواندم با عنوان بی‌شعوری. عنوان عجیب کتاب ، کششی برای خواندن در من ایجاد کرد که ناگفتنی است. می‌گویم کشش برای خواندن، از آن جهت که همیشه با احتیاط واژه بی‌ شعوری را به کار ...

اردوگاه فیل ها در تایلند که فیل هایش بازی با آلات موسیقی و فوتبال را انجام می دهند و همچنین به گردشگران خوش شانس فرصت ماساژ را می دهند. متأسفانه، حقیقتی که در پشت این ماساژ ها توسط فیل ها ...

پشت پرده ماساژ فیل‌ ها در تایلند

اردوگاه فیل ها در تایلند که فیل هایش بازی با آلات موسیقی و فوتبال را انجام می دهند و همچنین به گردشگران خوش شانس فرصت ماساژ را می دهند. متأسفانه، حقیقتی که در پشت این ماساژ ها توسط فیل ها ...