زندگی - صفحه 32

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

10 خرداد 1397

9 خرداد 1397

ما در عصر شتابزدگی، عجله، سرعت، تنش و رقابت دیوانه کننده زندگی می کنیم.

ریلکس بودن را یاد بگیرید

جوان ها در جستجوی موفقیت مادی فراموش کرده اند چطور آرامش داشته باشند بدون اینکه سست و سهل انگار به نظر برسند و چطور مشتاق و نیرومند باشند بدون اینکه عصبی شوند. آدم های بسیاری می دانند چطور در کار خود عالی باشند، بسیاری دیگر می دانند چگونه در بازی از دیگران بهتر باشند، اما افراد کمی هستند که می دانند چطور بازیگوشی را در کار وارد کنند

6 خرداد 1397

آشپزی
منظور ما دقیقا از غذای گران، می‌تواند پیتزایی باشد که قیمت ده هزار دلار برای آن درنظر گرفته شده است

گران‌ قیمت‌ترین غذاهای دنیا

اگر هزینه‌ای که باید صرف خرید غذا کنید برایتان مسئله‌ای نباشد، بجای یک غذای خوب می‌توانید یک غذای عالی و فوق‌العاده نوش‌جان کنید. صاحبان رستوران و آشپزان بزرگ سراسر دنیا برای اینگونه افرادی که توان مالی بالایی دارند، تدابیری اندیشیده‌اند

5 خرداد 1397

احساسات انسانی از هیچ قاعده‌ای پیروی نمی‌کنند و این موضوع دلیل خلاقیت و غیرقابل پیشبینی بودن ما است.

عادت افراد دارای EQ بالا هفت مورد

این ویژگی‌ها شما را قادر می‌سازند که با تجارب زندگی به صورت شادتری مواجه شوید. شما می‌توانید هر رویدادی را ، بچه جدید، برنده شدن در قرعه‌کشی، نقل مکان به خانه جدید را به عنوان منشاء شادی یا ناراحتی پردازش کنید.

2 خرداد 1397

موفقیت
آیا دانش آموزان با این مفهوم از قبل آشنا هستند؟

اشتباه رایج در آموزش 10 مورد

ویلیام باسکیست مشاهده کرد دستیاران آموزش که جدیدا فارغ التحصیل شده اند مرتب اشتباهات ساده، فنی دارند و لیست ده مورد از رایج ترین ها را نوشت. حتی سابقه دارها هم در این راه کم تجربه شناخته شده اند.

31 اردیبهشت 1397

یکی از قابل تشخیص ترین اشکال تعریف تئوری یا نظریه ذهن توانایی درک اینست که آنچه که یک فرد می داند یا می شناسد ممکن است با آنچه که دیگری می داند یا می شناسد فرق کند.

دیدگاه گیری یا Perspective taking

دیدگاه گیری یا Perspective taking عبارتست از فرآیند پنداشت جهان از منظر یک فرد دیگر یا تصور خود بجای یک شخص دیگر.دیدگاه گیری با ارتباط بهتر، افزایش مشارکت و همکاری، بازتاب های انعطاف پذیرتر به احتیاجات سایر افراد، بهادادن بیشتر به رفاه سایرین و توانایی اجتناب از تعصبات شناختی

29 اردیبهشت 1397

26 اردیبهشت 1397

بازی با کودک

کودک و بازی پرش

همانطور که در پست های قبلی قول دادم یک سری بازی های ساده و مهیج برای کودکان در نطر دارم تا به مرور معرفی کنم بازی امروز بازی پرش نام دارد.

22 اردیبهشت 1397

کسی خبر چندانی راجع به وضعیت زندگی مردم این کشور نمی‌داند.

کره شمالی به روایت تصویر بخش اول

هم‌اکنون ما از آنچه در کره شمالی می‌گذرد بیش از پیش اطلاعات داریم. مرگ جوان بیست و دو ساله آمریکایی که به جرم سرقت بازداشت شده بود، جرقه‌ای برای فهمیدن رخدادهای شومی بود که در کره شمالی اتفاق می‌افتد.

کشاورزی در کره شمالی به گونه‌ای تبدیل به یک وظیفه ملی شده است.

کره شمالی به روایت تصویر بخش دوم

به ندرت اتفاق می‌افتد که تورلیدرها، گردشگران را به سمت نقاط مسکونی برده و زندگی مردم این کشور را در معرض دید آنها قرار دهند. برای این منظور دولت تدابیری اندیشیده تا این گردشگران تنها به نقاطی برده شوند که توسط خود دولت تأیین می‌شود.

16 اردیبهشت 1397

مطالعات نشان می دهد به هنگام تولد فکر آنها مانند یک لوح سفید، خالی از زمینه های جنسیتی نیست.

تفاوت های رشدی در دختران و پسران / صورتی و آبی، عروسک ها و کامیون ها

دختران و پسران به اندازه قفسه های اسباب بازی برای دخترها و پسرها با هم تفاوت ندارند. نه همه دخترها به رقص باله و لاک ناخن علاقه دارند و نه همه پسرها می خواهند وقتی بزرگ شدند، آتش نشان و بازیکن فوتبال شوند.

15 اردیبهشت 1397

 از این که کودک شما در تمام مدت بازی جلوی دید شما باشد، اطمینان حاصل کنید

کودک و بازی

همان طور که در پست قبلی گفته شد کودکان نیاز زیادی به بازی کردن دارنداما متاسفانه والدین بسیار کم حوصله هستند و از کودک انتظار دارند دائما یک جا بنشینندو با اسباب بازی های گران قیمتی که برایش تهیه کرده اند در سکوت بازی کند.

13 اردیبهشت 1397

11 اردیبهشت 1397

کودکان سرشار ازانرژی هستند

بازی با کودک

در این پست و پست های آینده سعی دارم یکسری بازی های ساده با کودک را بنویسم که برای سرگرمی و رشد کودکان بسیار مفید هستند.

8 اردیبهشت 1397

شما نمی‌توانید روند حل مسئله را حفظ کنید!

تصوراتی اشتباه در رابطه با یادگیری ریاضیات

دانشجویان می‌توانند به‌خوبی فکر کرده و تصمیم‌گیری کنند که چگونه با یک مسئله‌ی ریاضیاتی رفتار کنند و مشخص کنند که آیا باید از یک‌روند محاسباتی تجمیعی بهره‌مند شوند و یا اینکه یک روش دیگری استفاده کنند تا بتوانند به‌خوبی به آن مسئله جواب دهند.

تمرین خودآموز ابتدا بر جمعیتی از کودکان بیش فعال و تکانشی اعمال شد

تمرین شناختی خودآموز به کودکان تکانشی یا بیش فعال

محققانی مانند میچنباوم و گودمن در سال1971 با اعمال تمرین شناختی خودآموز, که در آن نیاز است که کودک تکانشی در ابتدا با صدای بلند با خود صحبت کند و سپس برای افزایش کنترل خود مکالمه ای درونی با خود داشته باشد, موفق به درمان تکانشگری شدند.

2 اردیبهشت 1397

لمینیت مژه بهتر است یا اکستنشن مژه؟

لمینیت مژه یا اکستنشن

اکثر مردم نسبت به این امر بسیار محتاط هستند. با استفاده از تحقیقاتی بر روی مژه ها این امیر به اثبات رسیده است که لمینیت مژه بسیار اثرات مثبت تری نسبت به اکستنشن آن برای مژه ها به دنبال خواهد داشت زیرا برخلاف اکستنشن مژه ها هنگام خواب در لمینیت شکسته نمیشوند و خم هم نخواهند شد.

30 فروردین 1397

موفقیت
در این مقاله‌ی کوتاه به دنبال تفکیک فرصت‌ها هستیم

فرصت‌ها و موفقیت

بدون شک کسب موفقیت به شدت با فرصت‌ها رابطه‌ای بسیار نزدیک دارد. فرصت‌های زیادی همواره در طول زندگی برای ما انسان‌ها به وجود می‌آید. حجم بسیار بالایی از این فرصت‌ها، فرصت‌هایی است که ما انسان‌ها آنها را با دستان و تفکرات خود خلق می‌کنیم تا به موفقیتی که برای خود ترسیم کرده‌ایم برسیم.

29 فروردین 1397

موفقیت
صندوقی سرمایه گذاری نمائید که به دنبال بازار گسترده است.

چگونه به بهترین روش سرمایه گذاری کنیم بخش دوم

از طریق سال های رونق و کساد، صندوق های شاخص مشترک سرمایه گذاری که به دنبال شاخص S&P هستند حدود 10% در سال بازده داشته اند.این بازده معقول است، وصندوق های مالی غیر شاخص بسیاری وجود دارند که برای مشتریان خود چنین بازدهی را ندارند.

توسعه ی پایدار, اصلی اخلاقی است.

درونی سازی ارزش های اخلاقی

توسعه ی پایدار, مفهومی دولبه است که هم نقاط قوت و هم نقاط ضعف دارد. این شکل از توسعه ما را وادار می کند فراتر از تفکر بخش بندی شده ی خود عمل کنیم و روابط درونی بین بوم شناسی, اقتصاد و جامعه را در نظر بگیریم.

موفقیت
یکی از مهم ترین حوزه های تحقیق در هر کمپین بازاریابی بر انتخاب روش تحقیق تمرکز دارد.

ادغام روشهای تحقیق

بازاریابی نیروی محرکه ایست درهمه ی سازمان ها و نیاز برای انجام تحقیق را فراهم میکند. این تحقیق در جهت فهم نیازها و احتیاجات گروه موردنظری از مردم که ممکن است شهروندان، رای دهندگان و مشتریان باشند می باشد.

28 فروردین 1397

27 فروردین 1397

موفقیت
 دور زندگی روبان نیست ولی باز یک هدیه است.

نکات کلیدی در زندگی 45 مورد

شمع ها را روشن کنید، کاغذهای زیبا را استفاده کنید؛ لباس پلوخوریتان را بپوشید. آن ها را برای روز خاص نگه ندارید امروز همان روز خاص است

26 فروردین 1397

موفقیت
عزت نفس، عالی است.

عزت نفس ، احساس خوب نسبت به خود

هر چه درمورد خودمان احساس بهتری داشته باشیم، یقینا به همان اندازه موفقتر نیز خواهیم شد. اما از برخی جهات، احتمال دارد افراط کرده باشیم. جنبش عزت نفس دهه های 80 و 90 قرن بیستم میلادی، برنامه ها، تدابیر، درمان ها، استراتژی ها و حتی دوره هایی برای بچه ها، بمنظور ایجاد احساس خوب نسبت به خودشان، طراحی کرد.

23 فروردین 1397

آشپزی
برگ های ساقه کلم را بکنید و آن ها را در ماهی تابه حاوی آب جوش به مدت چند دقیقه بجوشانید.

طرز تهیه دلمه کلم

برگ های ساقه کلم را بکنید و آن ها را در ماهی تابه حاوی آب جوش به مدت چند دقیقه بجوشانید. زمانی که برگ کلم ها نرم شدند آنها را با کفگیر بردارید و ...

22 فروردین 1397

موفقیت
سرمایه گذاری صرفا برای افراد ثروتمند نیست.

چگونه به بهترین روش سرمایه گذاری کنیم

تقریبا هر فردی می تواند حداقل کمی پول برای سرمایه گذاری کنار بگذارد، هزینه ها را کاهش داده ، و با مقدار پول بیشتری نسبت به آنچه که آغاز نموده است به پایان برساند.اگر چند هزار دلار یا حتی چند صد دلار که اکنون نیاز ندارید داشته باشید، چندین پیشنهاد وجود دارد

20 فروردین 1397

موفقیت
برای اینکه مطمئن شوید که سازمان شما سالم است، مراحلی وجود دارد که شما با انجام آنها می توانید مدیر بهتری شوید.

چگونه یک مدیر بهتر باشیم

ه عنوان یک مدیر در یک شرکت حسابداری مالیاتی، مهم است که مطمئن شویم که شرکت خود را به درستی و در یک جهت موفق هدایت می کنیم. این شامل کاهش حجم معاملات و ایجاد یک محیط کاری مثبت و منسجم است. مدیران جایگاهی را برای سازمان ها تنظیم می کنند. برای اینکه مطمئن شوید که سازمان شما سالم است، مراحلی وجود دارد که شما با انجام آنها می توانید مدیر بهتری شوید.

19 فروردین 1397

موفقیت
شرایط فرد انتخاب کننده معمولا طوری است که شامل شرکت کننده های دیگر گروه می شود.

هدف و نحوه ی عملکرد نظریه ی بازی

نظریه ی بازی یکی از نظریه های اقتصاد در شاخه ی ریاضی می باشد که موقعیت و وضعیت فرد تصمیم گیرنده و انتخاب کننده (به عنوان مثال حراج، مزایده، شطرنج و یا پوکر) بررسی و تجزیه و تحلیل می شود و حتی فراتر از اقتصاد هم پیش می رود.

موفقیت
احتمالا، شناخته شده ترین مشکل نظریه ی بازی، دوراهی زندانی است

عملکرد بازی معمای زندانی‌ها

در عین حال، می توان گفت زندگی پر از دوراهی های زندانی می باشد؛ یعنی که وقتی دو ( یا بیشتر) شرکت کننده جایگاه خودشان را تغییر نمی دهند، زیرا فکر می کنند تنها فردی هستند که این امتیاز را دارند؛ همان طور که شرکت کننده ی دیگر هم جایگاه خود را تغییر نمی دهد.