زندگی - صفحه 4

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

18 خرداد 1395

روش پخت پلـو بلغـور و عـدس ، پلـو بلغـور و عـدسمواد لازم پلـو بلغـور و عـدس برای چهار نفر بلغور:                               سه پیمانه عدس:                                 دو پیمانه گوجه فرنگـی:

طرز تهیه پلو بلغور و عدس

بلغور را 15 دقیقه با آب داغ خیس می‌کنیم. گوجه‌فرنگی‌های خشک را خیس کرده، گوجه‌فرنگی‌ها را پوره می‌نماییم و بعد از پخت عدس

طرز تهیه ته‌ چین اسفناج

طرز تهیه ته‌ چین اسفناج

تکه‌های مرغ‌ را با هویج، ساقه کرفس، پیاز، سیر و مقدار کمی فلفل سیاه و نمک آب‌پز می‌کنیم تا کاملا مغز پخت شوند، به طوری که نصف استکان آب داشته باشد. مرغ‌ها را تکه‌تکه کرده در نصف پیمانه ماست چکیده و نصف قاشق سوپخوری زعفران قرار می‌دهیم

پلـو با روکش بادمجان

پلـو با روکش بادمجان

در تابه‌ای حدود دو قاشق روغن می‌ریزیم، حرارت را کمی زیاد می‌کنیم و فلفل دلمه‌ای‌های رنگی نگینی خرد شده را اضافه می‌کنیم. کمی نمک و فلفل می‌زنیم و تفت می‌دهیم، رب گوجه‌فرنگی و

طرز تهیه ته‌چـيـن بـه ، انواع ته چین ، ته چین به با مرغ مواد لازم ته‌چـيـن بـه براي هشت نفر: به:                                                    500 گرم سينه مرغ پخته شده:                               300 گ

طرز تهیه ته‌چین به با مرغ

طرز تهیه ته‌چـيـن بـه ، انواع ته چین ، ته چین به با مرغ مواد لازم ته‌چـيـن بـه براي هشت نفر: به:    ...

17 خرداد 1395

آشپزی
برش های سالومی گوساله ی را به چهار رشته ی 0.60 سانتی متر تقسیم کنید.

سالاد سریع و آسان سالامی ترد با کاسنی داغ

رشته های سالومی را در روغن زیتون داغ در ماهیتابه ی متوسط در حرارت متوسط به مدت 5-10 دقیقه یا تا زمان ترد شده ، طبخ کنید. سالومی را با قاشق سوراخ دار برداشته و بقیه ی روغن را در ماهیتابه بگذارید.

16 خرداد 1395

آشپزی
هویج و سه ماده ی دیگر با هم ترکیب کرده و بادام ها را روی آن بپاشید .

سالاد سریع و آسان نودل تایلندی

پاستا را طبق دستور روی پاکت تهیه کنید. آبکشی کرده و بشویید و در ظرف بزرگی قرار داده و کنار بگذارید. گشنیز و 7 ماده ی دیگر را در غذاساز پردازش کرده تا کاملا نرم شود و کار را متوقف کرده و مواد را با انگشتان چنگ بزنید.

آشپزی
با استفاده از پوست کن وای شکل سبزیجات ، کدوسبزها را از طول به رشته های بسیار باریک برش داده تا دانه هایش قابل مشاهده باشند.

سالاد سریع و آسان رشته های کدوسبز با نعناع و پنیر فتا

روغن زیتون را به 1/4 پیمانه افزایش داده و گریل را در دمای 184-109 درجه از قبل با حرارت (متوسط به بالا) گرم کرده و کدو ها را از طول به قسمت هایی به ضخامت 0.65 سانتی متر برش دهید و با 2 ق س روغن زیتون را با قلم مو روی آن مالیده و بدون اینکه در گریل را ببندید

موفقیت
ارتباط برقرار کردن و تعامل با دیگران گاهی اوقات می‌تواند دشوار باشد.

۱۰ ترفند روانشناسی برای داشتن زندگی راحت تر

زندگی روزمره ما هم با چالش‌ها و تنش‌های بسیاری همراه است و هدف، حفظ آرامش و قدم برداشتن در مسیر پیشرفت است؛ بنابراین باید تا حد ممکن از تنش‌ها دوری کرد و چالش‌ها را با دید باز و تفکری صحیح برطرف ساخت.

15 خرداد 1395

ارتباط چشمی برقرار می کنند، آهسته صدا در می آورند و با شما رودررو می شوند. ممکن است برخی از حالت های چهره شما را تقلید کنند.

اجتماعی بودن کودک جدول زمانی از بدو تولد تا یک سالگی

نوزادان به دیگر افراد از لحظه ای که بدنیا می آیند پاسخ می دهند. اما آنها چیزهای زیادی را باید قبل از این که آنها بتوانند یک دوستی واقعی را تشکیل دهند یا شما را ببوسند و بگویند " دوستت دارم" یاد بگیرند. در اینجا مراحلی که کودک معمولا باید بگذارند وجود دارد.

آشپزی
شیر سرد، نشاسته ذرت و شکر را با هم حل کرده، تخم مرغ ها را اضافه کرده و خوب مخلوط می کنیم.

کاپ های سیب زمینی با طعم افرای شیرین

فر را از قبل در دمای 184 درجه گرم کنید. سیب زمینی ها را طبق دستور روی بسته بخار کرده و با 5 ماده ی دیگر با هم له کرده و یک قاشق از این مخلوط را در 8 پیمانه کاستارد (170 گرم) بریزید.

14 خرداد 1395

به طور متفاوت در موقعیت های مختلف گریه می کند. همانطور که شما در حال شناخت کودک خود هستید، شما ممکن است قادر به تشخیص گریه گرسنگی از گریه ای که او به هنگام خستگی به طور مثال می کند باشید.

حرف زدن کودک جدول زمانی از تولد تا یک سالگی

مهارتهای زبانی کودکان از آن صدای آهسته اولیه تا بازی به بازی کامل روزشان در مدرسه معمولا به روشی منظم توسعه می یابد. در اینجا ایده آنچه که چه وقت مورد انتظار است وجود دارد - اما کاملا طبیعی است که کودکی به این مراحل مهم زندگی را کمی زودتر یا کمی دیرتر برسد.

12 خرداد 1395

آشپزی
بقیه ی پنیر را روی آن ریخته و در دمای 184 درجه به مدت 20 دقیقه یا تا زمان طلایی و حبابدار شدن ،‌ بپزید.

پنیر و ماکارونی سرخ شده ی کلاسیک

اجاق را از قبل در دمای 184 درجه سلسیوس گرم کنید. شیر را در ماکروفر به مدت 1/2و1 دقیقه در دمای بالا ، گرم کنید. کره را در ماهیتابه ی بزرگ یا ظرف چدنی با دمای موسط به پایین آب کرده و تا زمان نرم شدن با آرد قاطی کنید.

11 خرداد 1395