زندگی - صفحه 5

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

2 تیر 1395

آشپزی
پای را در روغن داغ و ماهیتابه ی بزرگ روی حرارت متوسطه به بالا به مدت دو دقیقه برای هر طرف ، یا تا زمان برشته شدن ، بپزید.

استیک همبرگر با گریوی قارچ و پیاز شیرین

پای ها را از ماهیتابه خارج کرده و قارچ و پیاز را به ماهیتابه اضافه کنید و به مدت 6 دقیقه یا تا زمانی که ترد شوند ، تفت دهید. در سس قهوه ای مخلوط کرده و بگذارید کمی قل بزند. پای ها را به ماهیتابه برگردانده و سس قهوه ای را با قاشق روی پای ها بریزید.

1 تیر 1395

آشپزی
نودل ها را طبق دستور روی بسته تهیه کرده و گرم نگه دارید.

طرز تهیه مرغ شکم پر تند

پاپریکا ، آویشن خشک ، نمک و فلفل را در کاسه ی کوچکی با هم ترکیب کنید.کره را در ماهیتابه ی بزرگی روی حرارت متوسط به بالا ذوب کرده و قارچ و پیاز را به آن اضافه کرده و به مدت 8-10 دقیقه یا تا زمان ترد شدن پیاز، تفت دهید.

آشپزی
سس سالسای ایتالیایی را می توان یک روز قبل  یا در عرض ده دقیقه تهیه کرد .

طرز تهیه قزل آلای داغ با سالسای ایتالیایی

روی فیله ها را نمک و فلفل بریزید.سه عدد فیله را در 2 ق س روغن داغ د ماهیتابه ی نچسب بزرگ روی حرارت متوسط به بالا در عرض دو دقیقه هر طرف یا تا زمانی که پولک های ماهی را بتوان با چنگال برداشت ، بپزید.

31 خرداد 1395

30 خرداد 1395

موفقیت
زندگی شاد ذهن رنج

کلید زندگی شاد

در سالهای اخیر اطلاعات و کنترل ما بر دنیای بیرونی به طور چشمگیری افزایش یافته و در نتیجه ما شاهد توسعه خیره کننده مواد بوده ایم. اما نتیجه آن افزایش در شادی انسان نیست. رنج کشیدن در دنیا کاهش نیافته است و مشکلات کم نشده است. در مقابل، میتواند گفته شود که مشکلات و رنج ها از قبل نیز بیشتر شده است. بنابراین، به وضوح میتوانیم ببینیم که علت شادی و راه حل مشکلات ما هرگز به وسیله افزایش اطلاعات یا کنترل ما به جهان خارج یافته نخواهد شد. رنج و شادی تنها داخل مغز ایجاد میشود و مبدا و منشا آن خارج از ذهن نمیباشد. اگر شما میخواهید شادی پایدار داشته باشید و از رنج و عذاب رها باشیدباید درک خود را از ذهن بهبود دهید...

29 خرداد 1395

ست کردن لباس رنگ مد

چگونه لباس های خود را ست کنیم وقتی که اطلاعاتی در مورد هم خوانی رنگ ها نداریم؟

شما نمی دانید چگونه رنگ لباسهایتان را تنظیم کنید؟ من شما را سرزنش نمیکنم این کار خیلی سخت است. اما شما نمیتوانید از رنگها استفاده کنید تا زمانی که بفهمید که چگونه انجامش دهید!درست است. شما رنگهایی استفاده میکنید که در تضاد با هم هستند و شما را شبیه احمق نشان میدهند. بنابراین شما تنها از رنگها اجتناب می کنید.شما به عنوان استثناء به سیاه، سفید و خاکستری، با رنگ آبی لباسهای جین می چسبید . دیگر کافی است...

28 خرداد 1395

آشپزی
گریل را از قبل تا 159 - 184 درجه با حرارت (متوسط به بالا) داغ کنید. 4 ترکیب اول را با هم مخلوط کرده و روی تیکه های گوشت گوساله بریزید.

گوشت دنده ی گوساله کباب شده با سیر و ریحان

روی گوشت های دنده ، کمی ادویه های اصلی را ریخته و آن را در گریل چرخان قرار داده تا برای خوراک اصلی لذیذ آماده شود. برنج سریع پخت را تهیه کرده و سبزی ها را در حالی که گوشت در گریل است ، تفت دهید. زمان لازم برای تهیه این غذا 19 دقیقه است.

27 خرداد 1395

آشپزی
این دستور متشکل از 6 ماده ، یک غذای آسان و کامل شب های هفته ی است.

کسادیای باربیکیوی گوساله

برای سهولت کار، چند ق س کره را با سیر ریز شده و کمی گرد فلفل قرمز در ظرف مقاوم در مارکروفر ذوب کنید. روی ذرت های در حال جوش یا کباب شدن در دستگاه ، بریزید.

آشپزی
تاباسکو نام تجاری نوعی سس فلفل تند است.

طرز تهیه سس تاباسکو

قابلمه ای انتخاب نموده و درونش 1 پیمانه آب ریخته و سیر وفلفل ها را درونش ریخته و روی حرارت متوسط قرار میدهیم .

برای خندیدن و احساس تنهایی نکردن آماده شوید.

اعترافات مادرهای تنبل

تعدادی ازدوستان این اعترافات مادران تنبل خود را به اشتراک گذاشته اند. به جای پست های دیگری که باعث می شود شما از اینکه بهترین خانه و خانواده را ندارید، احساس گناه کنید، این پست باعث خنده شما خواهد شد. نگران آن جوراب ها که با هم منطبق نیستند نباشید. بگذارید کودکانتان برای لباسهای تمیزخود جستجو کنند .

25 خرداد 1395

آشپزی
این دستور پخت استیک مرغ سرخ شده  را درست کرده و هر لقمه ی این خوراک خوشمزه را  مزه مزه کنید.

طرز تهیه استیک مرغ سرخ شده

روی استیک ها ، نمک و فلفل بپاشید و در آرد بغلتانید و در تخم مرغ غوطه ور کرده و در کراکرهای خرد شده نیز بغلتانید. روی طرفین استیک ها با اسپری آشپزی لایه ی نازکی ایجاد کنید.

هیچ چیز یک اتاق را ، بیشتر از برگ های سبز و گلبرگ های رنگارنگ  یک گیاه خانگی زنده نمیکند.

روش هایی برای احیای یک گیاه خانگی تقریبا مرده

اگر برگ ها یا ساقه گیاه خالدار یا ضعیف به نظر می رسد، علت این امر ممکن است حشرات باشند. کارشناسان برای خلاص شدن از از این مهمانان ناخواسته، پاک کردن برگها به آرامی یا اسپری کردن برگها با یک محلول ملایم آب و صابون را می دهند.

فضای خانه خود را با آبی آرامش بخش و رنگ های مهیج با طراوت سازید.

4 طرح رنگ بهاره برای خانه شما

نارنجی که انتخاب جدیدتری نسبت به قرمزهای پررنگ است، هنگامی که در تعادل استفاده شود بهتر کار می کند - آن باعث ایجاد یک حالت برجستگی بر روی یک دیوار خالی، وسط شومینه یا راه پله می شود.

22 خرداد 1395

آشپزی
مایونز را با سرکه ی سیب و دانه های زیره مخلوط کرده و در کلم ورقه شده ، پیازچه و برش های سیب سبز ، بیکن پخته شده و خرد شده ، نمک و فلفل بغلتانید.

سالاد سریع و آسان 25 مورد

یک قسمت از سرکه ی سفید را با سه قسمت روغن زیتون ، نمک و فلفل مخلوط کنید. با آروگولا ی خرد شده ، پیاز قرمز ریز شده ، هندوانه ی نگینی شده ، فتای رنده شده ، زیتون نیکویس و آویشن تازه بغلتانید.

21 خرداد 1395

آشپزی
پاستا را طبق دستور روی بسته تهیه کنید.

طرز تهیه پاستا و کتلت های بوقلمون

نیمی از کتلت ها را در 1و 1/2 ق س روغن داغ در ماهیتابه ی نچسب بزرگی روی حرارت متوسط به بالا به مدت 3 دقیقه هر طرف یا تا زمان پخت کامل ، طبخ کنید . این پروسه را با کتلت های باقیمانده و 1 و 1/2 ق س روغن تکرار کنید. از ماهیتابه برداشته و مواد باقیمانده را در ماهیتابه باقی بگذارید.

20 خرداد 1395

آشپزی
مارچوبه را در 196.5 درجه به مدت 13-15 دقیقه یا تا میزان مطلوبی از تردی ،‌سرخ کرده و بگذارید 10 دقیقه خنک شود.

سالاد سریع و آسان مارچوبه ی برشته

کاهو را در بشقاب های سرو تکی مرتب چیده و روی آن را مخلوط گوجه و مارچوبه ریخته و آووکادو را فقط قبل از سرو به آن اضافه کنید. مخلوط سرکه ی بلسانی باقیمانده را کم کم روی آن بریزید.

آشپزی
خمیر پیتزای سوپرمارکت یا عمده فروش محل یا رستوران های معروف پیتزا ، زمان آماده سازی را سریعتر می کند.

طرز تهیه پیتزای میگو و پستو

لایه ای از اسپری آشپزی را روی میله های سرد گریل پاشیده و گریل را در جای خود قرار دهید. گریل را از قبل تا دمای 159 درجه با حرارت (متوسط) گرم کنید.

19 خرداد 1395

آشپزی
بلغور عربی را در کاسه ی متوسطی قرار داده و  1/2 و 1 پیمانه آب اضافه کرده تا بجوشد

سالاد سریع و آسان بلغور عربی با زردآلو و مرغ

عناع ، جعفری و 2 ق س روغن زیتون را به آن اضافه کنید کنار گذاشته و مرغ را به برش های لقمه ای تقسیم کرده و در کاسه ی متوسطی بگذارید. زردآلو ، پیازچه و پسته را به آن اضافه کرده و سرکه و روغن زیتون باقیمانده را آرام آرام روی آن بریزید.

آشپزی
سرکه، شربت ذرت، آب، لیمو، ترب سفید، ماهی، سیر، نمک، فلفل سیاه و میخک ا اضافه می کنیم

طرز تهیه سس ورستر شایر

روغن زیتون را داخل ماهی تابه بزرگی ریخته و روی حرارت ملایم گرم می کنیم. پیاز و فلفل سبز را اضافه کرده حدودا 3 دقیقه روی حرارت می گذاریم تا پیاز نرم بشود.

آشپزی
مواد لازم برای تهیه ادویه ی یونانی

طرز تهیه ادویه ی یونانی

مخلوط نمک، پودر سیر، ریحان، پونه کوهی، دارچین، فلفل سیاه، جعفری، رزماری، شوید، مرزنجوش، آرد ذرت، آویشن، و جوزهندي را در در یک کاسه ترکیب کنید.

18 خرداد 1395

آشپزی
 طرز تهیه پلو مراکشی

طرز تهیه پلو مراکـشی

لوبیاسبزها را به اندازه‌های دو سانتی‌متری برش زده، در آب و نمک در حال جوش به مدت دو دقیقه جوشانده و سپس در آب سرد می‌ریزیم. سینه مرغ را به صورت مکعبی خرد نموده، به همراه کره و زعفران تفت می‌دهیم. فلفل

آشپزی
طرز تهیه عـدس‌ پلو قالبی

طرز تهیه عدس پلو قالبی

برنج را از دو ساعت قبل کاملا شسته و با آب گرم و چهار قاشق نمک خیس می‌کنیم. عدس را شسته و با دو قاشق سوپخوری روغن روی حرارت ملایم به مدت سه دقیقه تفت می‌دهیم

آشپزی
از قبل فر را تا دمای 160 درجه گرم کنید.

طرز تهیه گاردن پستو 

دانه های کاج و پی کان ها را در یک لایه در ماهیتابه ی کم عمق به مدت 8 دقیقه یا تا زمان برشته و خوشبو شدن ، سرخ کنید. بگذارید به مدت 5 دقیقه خنک شود.