زندگی - صفحه 8

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

3 دی 1395

آشپزی
نکات ریز و مهم در آشپزی

50 نکته ریز در آشپزی

فوت و فن هایی که در این پست آورده شده ، مواردی هستند که هر آشپزی روزی به آن ها نیاز پیدا می کند. نکاتی که آشپزی را دوست داشتنی تر و دل چسب تر می نماید.

30 آذر 1395

آشپزی
فوت و فن های آشپزی

فوت و فن هایی در آشپزخانه

فوت و فن هایی که در این پست آورده شده ، مواردی هستند که هر آشپزی روزی به آن ها نیاز پیدا می کند.در این پست با چند فوت وفن آشپزی آشنا می شویم.

27 آذر 1395

روش ترکیب چند رنگ پر کاربرد

فرمول ترکیب چند رنگ پرطرفدار

در این پست برای شما فرمول ترکیب چند رنگ پر کاربرد همراه با شماره اکسیدان را گذاشته ایم. توجه داشته باشید که رنگ دلخواه شما زمانی به دست می آید که پایه موی شما دکلره شده باشد.

23 آذر 1395

موفقیت
چگونه می توانید در شناکردن بهتر باشید بدون اینکه ضرری ببینید!

چگونه استقامت خود را در شناکردن افزایش دهیم

همانطور که همگی ما می دانیم ورزش بهترین راه برای بهبود استقامت می باشد. اما وقتی که خودتان را آماده شیرجه رفتن می کنید، برای آماده سازی چه کار باید انجام دهید؟ اجازه دهید بهترین راه را نشانتان دهیم

می توانید از رنگ های فراوان و حتی گلبرگ های مختلف استفاده کرده و اثری هنری بیافرینید.

10 نکته در طراحی های Rangoli های (رنگولی) جنوب هندوستان

Rangoli یک رویداد مهم یا فستیوال برای استقبال از خدایان می باشد. این رویداد به شکلی هنری انجام می شود که در آن مردم طرح و نقش هایی را با استفاده از رنگ، نمک، گلبرگ گل و غیره روی زمین می کشند. در جنوب هندوستان Rangoli در بین مردم معمولی با نام Kolam شناخته می شود

در شمال هندوستان، انواع مختلفی از الگوی گل را می توان بعنوان طرح Rangoli (رنگولی) مشاهده کرد.

10 مورد از طرح های Rangoli (رنگولی) شمال هندوستان

زنان با استفاده از رنگ، آرد گندم، دانه، گل، برگ، سنگ و غیره طرح ها و الگوهای مختلفی به وجود آوردند. این در بین مردم شمال هندوستان بسیار محبوب می باشد جایی که Rangoli (رنگولی) می تواند در ورودی خانه ها دیده شده و سمبل استقبال با شادی و عشق از مهمان می باشد.

21 آذر 1395

20 آذر 1395

در هفته یک بار موهایتان را با ترکیبی از روغن بادام، روغ نارگیل، و روغن زیتون درمان کنید.

5 گام ساه برای داشتن موی مناسب در روز ازدواج شما

وقتی که تاریخ ازدواج خودتان را تنظیم کردید، زمانتان را هدر ندهید. همیشه به خاطر داشته باشید که درمان خانگی نمی تواند یک شبه معجزه ساز باشد. از مواد طبیعی و گیاهی استفاده می شود تا موی شما را از اثار مخرب مواد شیمیایی محافظت نماید.

15 آذر 1395

7 آذر 1395

آشپزی
وسط آرد را باز می کنیم و خمیر ترش آماده شده را داخل آرد می ریزیم.

طرز تهیه نان مغزدار

بعد از ور آمدن خمیر مغز ها با را خمیر مخلوط کرده و با وردنه خمیر را صاف می کنیم و به هر شکلی که خواستیم قالب می زنیم . خمیر های قالب زده را در تابه ای که کمی چرب شده می توانید بپزید

5 آذر 1395

موفقیت
دختر ده ساله ی استرالیایی برای ابداع نسخه پیچِ نواری، برنده ی سفر به ناسا شد، این در حالی بود که دوره شیمی درمانی را سپری می کرد.

بازمانده ی ده ساله سرطانی بعد از ابداع نسخه پیچِ نواریِ جدید به ناسا می رود

بریجت ونریس از ملبورن بخاطر طراحی ساده سیستمی که جداسازیِ نوارهای چسبناک را سریعتر و ساده تر می کرد برنده مسابقه ی کوچک ایده بزرگ شد، و بعنوان بهترین مخترع جوان استرالیا شناخته شد. بریجت ونریس از ملبورن اظهار کرد "حس خارق العاده ای داره، هرگز فکر نمی کردم برنده جایزه ای شوم".

4 آذر 1395

موفقیت
از زمان خود لذت ببرید: یک سرگرمی پیدا کنید

شاید زمان آن است که به دنبال یک سرگرمی باشید

پس از اینکه بچه‌ها خانه را به قصد تحصیل یا شغل ترک می‌کنند ممکن است زندگی کمی کسل‌کننده به نظر برسد. شما زمان بیشتری دارید که به خودتان برسید شاید چیزی که همیشه رویای آن را داشتید اما مطمئن نیستید که چگونه باید روزها و شب‌ها را سپری کنید. خب شاید زمان آن است که به دنبال یک سرگرمی باشید!

3 آذر 1395

موفقیت
آیا نگران این هستید که سپری کردن مدت زمان طولانی پشت گوش‌های هوشمند و لپتاپ برای عزت نفس و روح و روان دخترتان مضر باشد؟

شش راه ساده برای ایجاد اعتماد به نفس در دختران

این تغییرات به کودکان کمک می‌کند که از جهان‌بینی طبیعی خود فراتر بروند و متوجه شوند که مدل مو، لباس و دیگر جنبه‌های مادی زندگی که خودشان و دوستانشان برای آنها ارزش قائل هستند آنچنان هم که به نظر می‌رسد حیاتی و ضروری نیستند.

2 آذر 1395

چیزی که آن ها را بیادماندنی و حائز اهمیت میکرد نرمی آن ها نبود.چیز بیشتری وجود داشت.

راز کششِ پارچه کشمیری لوکس

چرا لمس ملافه های فانتزی چنین پاسخ لذت بخش قویی را درمغز برمی انگیزد.و آیا سردر آوردن از این چیزها میتواند در پیداکردن ملافه کامل به من کمک کند؟در حیرت بودم که چه چیزی چنان ترکیب کاملی از ابریشمی،خنکی و محکمی را ایجاد کردند.

29 آبان 1395

دیوارها همچنین از کف ها الهام گرفته اند.با چوب اصلاح شده دارای اضافات بافتی عمیق و گرم الهام گرفته از طبیعت.

دکوراسیون فضاهای داخلی 2016

مخمل، یک پارچه عامه پسند در راهروها در فصول پائیز/زمستان 2016 بود و حالا بصورت یکی از اجزاء ثابت کلید فصل گرایشات داخلی درآمده است" "مخمل احساسی گرم، عمیق و لوکس بودن را به اتاق منتقل میکند. تطبیق پذیر است و بصورت مداوم شالوده ای از اجزاء متمرکز مثل یک صندلی راحتی، مبل و یا بالش،تا پشتی یا رو انداز فراهم میکند"

25 آبان 1395

موفقیت
اعتماد به نفس موردی کلیدی در موفقیت شغلی شماست.

8 چیزی که افراد موفق انجام می‌دهند تا با اعتماد به نفس دیده شوند (حتی اگر نباشند)

زمانی که در حال جلب توجه دیگران هستید، با آنها تماس چشمی برقرار سازید. به اطرافتان یا وسایل الکترونیکی از جمله موبایلتان نگاه نکنید. اگر توجه خودتان را روی آنها متمرکز شوید، احساس اهمیت داشتن در آنها بوجود خواهد آمد. در صورتی که آنها احساس اهمیت کنند، به شما احترام خواهند گذاشت.

24 آبان 1395

آشپزی
بهترین گزینه برای گوشت مصرفی در تهیه آبگوشت، گوشت گردن گوسفندی می باشدکه علاوه بر لطیف و لذیذ بودن از مقدار مناسبی چربی برخوردار است.

بفرمایید آبگوشت

استفاده از گوشت گوسفندی به همراه مقدار کمی دنبه و یا دنبالچه برای رسیدن به طعم و ظاهر مطلوب در این غذا توصیه می شود.اگر از دنبه در آبگوشت استفاده مي‌کنيد در پایان پخت آن را با نمک ، پیاز و فلفل سیاه کوبیده و به آبگوشت اضافه نمایید.

23 آبان 1395

19 آبان 1395

آکنه، زمانی که منافذ پوست تان مسدود، روغن های چربی به دام افتاده و باکتری ها به عمق پوست می روند، درست می شود.

استرس مدرسه، هورمون ها، و آکنه

نگامیکه شما تحت استرس هستید، بدن شما کورتیزول، هورمونی که به شما در زنده ماندن در زندگی یا شرایط مرگ کمک می کند، آزاد می کند. دبیرستان، با این حال، استرس زا است، معمولا زنده ماندن یا مرگ نیست، اما بدن شما آنرا نمی داند، و در صورت وجود استرس، به آن واکنش نشان می دهد.

رنگ های زمینی اشباع، تاثیرگذارترین نشانه ها را ایجاد کرده

10 رنگ تاپ موردعلاقه زنان برای 2016-2017

پیش بینی رنگ 10 رنگ تاپ موردعلاقه زنان برای 2016-2017 مثل همیشه، شگفت انگیز است! شش پالت مهم شناخته می شود. Terrain (زمین)، رنگ های زمینی اشباع، تاثیرگذارترین نشانه ها را ایجاد کرده، عمدتا بدلیل کام بک (بازگشت) تن های قهوه ای. Frontier (سرحد، مرز) خنثی ها، بطور قابل توجهی نسبت به قبلی تیره تر است.

18 آبان 1395