14 تیر 1398

9 تیر 1398

28 خرداد 1398

مانیکور تیره برای تابستان 10 مدل

انواع گزینه های ممکن برای مانیکور، با ترکیب رنگ ها، شما را بی تفاوت نخواهند گذاشت.مخصوصا اگر پوست سفید داشته باشید. ما این ایده ها را برای مانیکور تیره تابستانی، 2019 ارائه می دهیم. 

9 خرداد 1398

کاهش سلولیت تنها در دو هفته

کارشناسان مدت هاست گفته اند که برای کاهش رسوب های چربی به صورت سلولیت لازم است از تمام ابزارها به طور همزمان استفاده شود.تغذیه و رژیم غذایی مناسب باید با تمرینات فیزیکی و سایر تکنیک ها تکمیل شود.

6 خرداد 1398

چگونه بعد از 30 سال از پوست مراقبت کنیم

در سن 30 سالگی، پوست شروع به پیر شدن می کند. کلاژن از بین می رود، در نتیجه، بازیابی پوست تضعیف می شود، کشش کاهش می یابد و چین و چروک ظاهر می شود. مهم این است که با مراقبت مناسب، پوست شما جوان و تازه باقی بماند.

5 خرداد 1398

قسمت هایی از بدن که سن ما را نشان می دهد 7 قسمت

شما نمی توانید از پیری فرار کنید با کمک روش های مدرن  شما می توانید ظهور سن را به طور قابل توجهی کاهش دهید، اما این همیشه موثر نیست، و گاهی اوقات فقط منجر به تشدید وضعیت می شود. چه قسمت هایی از بدن نیاز به توجه دارد تا سن واقعی شما را کمتر نشان دهد؟ و شما را جوانتر نشان بدهد.

21 اردیبهشت 1398

10 اسرار صنعت زیبایی که هیچ کس عجله ای برای به اشتراک گذاشتن آنها ندارد
آرایش و زیبایی

10 اسرار صنعت زیبایی

همه ما کمی حسادت می کنیم که چگونه افراد مشهور، علی رغم سن و اشتغال دائمی جوان تر به نظر می رسند ، پوست زیبایی دارند و البته، ما می دانیم که بدون کمک منظم بهترین متخصصین پوست و مراقبت از پوست، آنها کامل نیستند.

25 اسفند 1397

در مورد اینکه رنگ مو به طور هماهنگ با رنگ چشم انتخاب شده است
آرایش و زیبایی

چگونه رنگ مو با رنگ چشم هماهنگ شود

قبل از هر تغییری در مو ها، شما باید به رنگ چشم خود نگاه کنید و رنگ پوست را تعیین کنید.داده های طبیعی به انتخاب رنگ مو کمک می کند، که مخصوصا برای صورت بسیار مهم است. اگر میخواهید جوانتر دیده شوید، به رنگ طبیعی موی خود بازگردید، زمانی که 4 تا 5 ساله بودید وقتی موهای شما روشن تر بود.