نکاتی درباره رنگ موی بلوند کاراملی

آموزش نکاتی درباره رنگ موی بلوند کاراملی یادبگیرم، آرایش با رنگ موی بلوندکاراملی چگونه رنگ موبلوندکاراملی در مد روز استفاده کنیم

رنگ موهای بلوند گروه های مختلفی دارند که همگی آنها  رنگ هایی زیبا و جذاب هستند و طرفداران زیادی دارند. یکی از این رنگ های محبوب رنگ موی بلوند کاراملی است که اخیرا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و خودش رنگهای تیره و روشن دارد. همانطور که از نامش پیداست این رنگ مو یک رنگ موی گرم است که می تواند به چهره شما گرما و جذابیت بیشتری ببخشد. اما در عین حال نکاتی نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب این رنگ مو در نظر داشته باشید.(سیارک)

  • از آنجایی که رنگ موی بلوند کاراملی رنگیست گرم و ملایم، شما نیز باید آرایشی ملایم و گرم داشته باشید.
  • این رنگ روی موهایی که کمی فر است یا موج دارد بیشتر خودش را نشان می دهد. همچنین می توانید موهایتان را با این رنگ مو باز گذاشته و داخل صورتتان بریزید، در کل بهتر است که موهای کاراملی خود را خیلی منظم یا زاویه دار کوتاه نکنید تا پراکنده  به نظر برسد.
  • رنگ موی بلوند کاراملی برای افرادی که پوست روشن دارند یا پوست صورتشان کمی تناژ رنگ زرد یا طلایی دارد، مناسب تر است.
  • آرایشی که با رنگ موی کاراملی دارید نباید طوری باشد که چهره شما خیلی بی روح و رنگ پریده به نظر برسد. بهتر است روی آرایش چشم بخصوص ریمل زدن تمرکز کنید. خط چشم مشکی نیز می تواند جذابیت بیشتری به چهره شما بدهد. اما زیاده روی نکنید و همه چیز را در حد ملایم استفاده کنید.
  • اگر دوست ندارید موها داخل صورتتان باشد می توانید آن را کامل جمع کرده و پشت سر ببندید چرا که بستن مو از پشت نیز برای این رنگ مو مناسب است. هر چند بسیاری پیشنهاد می کنند حتی اگر موهایتان را از پشت بستید باز هم قسمت هایی از آن را بطور نامنظم از کنارها بیرون بریزید.
  • می توانید رنگ کاراملی را بعنوان رنگ اصلی مو انتخاب کرده و لا به لای آن هایلایت های رنگ بلوند پلاتینی بیرون بیاورید.

در کل رنگ موی کاراملی رنگی گرم است که شما می توانید در فصل سرد برای گرما بخشیدن به چهره استفاده کنید. فقط باید در کنار این رنگ مدل مو و آرایش مناسبی داشته باشید تا درخشش آن بیشتر شده و شما را جذاب تر از آنچه هستید نشان دهد.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید