چطور رنگ موی قرمز را پاک کنیم

چگونه رنگ موی قرمز را پاک کنیم و رنگ جدیدی برای موهایمان انتخاب کنیم آیا دیگر رنگ موی قرمزتان را دوست ندارید؟ آموزش شیوه پاک کردن سریع و آسان رنگ موی قرمز

اگر موهایتان را رنگ قرمز کرده اید و حالا دیگر از این رنگ خوشتان نمی آید و می خواهید رنگ آن را تغییر دهید نیازی نیست نگران باشید. در قیاس با این باور که رنگ موی قرمز سخت ترین رنگ برای پاک کردن از روی مو است، شما می توانید بسیار ساده و سریع این رنگ را از روی موهایتان پاک کنید و موها را آماده برای رنگ جدید دلخواه نمایید.

انتخاب رنگ موی جدید

پیش از اینکه بخواهید رنگ موی قرمز را از موهایتان پاک کنید باید رنگ جدید را انتخاب کرده باشید. دلیل آن اینست که بر اساس اینکه می خواهید رنگ موی روشن بزنید یا تیره باید متفاوت عمل کنید. رنگ موی جدید شما در یکی از این دسته بندی ها قرار می گیرد :(سیارک)

  • رنگ موی روشن تر
  • رنگ موی تیره تر
  • رنگ مویی در همان درجه رنگ قبلی

رنگ موی روشن روی رنگ موی قرمز

اگر می خواهید موهایتان را روشن کنید عملکرد شما متفاوت خواهد بود و فقط با پاک کردن رنگ قرمز نمی توانید به رنگ دلخواهتان برسید. باید ابتدا یک بار رنگ قرمز را پاک کرده، دوباره موها را دکلره کنید تا رنگی روشن تر بدست بیاورید و بتوانید رنگ موی روشن را روی این مو بزنید.

برای رسیدن به رنگی تیره تر از آنچه در حال حاضر روی موهایتان است نیاز به کار خاصی نیست، ابتدا رنگ موی قرمز را از روی موهایتان پاک کنید و بعد رنگ موی تیره ای که انتخاب کرده اید بزنید.

برای رنگی که درجه تیرگی آن همانند رنگ موی فعلی شما است نیز نیاز نیست کاری بیش از پاک کردن رنگ موی قرمز انجام دهید، اما باید در نظر داشته باشید که رنگ موی جدید شما طوری باشد که به خوبی بتواند رنگ تیره و کمی قرمز قبلی را بپوشاند.

اولین مرحله از کار استفاده از پاک کننده رنگ مو است، پاک کننده ها می توانند رنگی که روی مو وجود دارد را پاک کنند و به رنگ طبیعی مو کاری ندارند. اما برای روشن تر کردن مو باید از انواع روشن کننده های مو نظیر پودر یا کرم های دکلره استفاده کنید. ابتدا رنگ موی قرمز را با رنگ بر یا همان پاک کننده رنگ مو پاک کنید، اگر رنگی که بدست آمد، برای رنگ دلخواهتان خیلی تیره است از دکلره کمک بگیرد. پس از اینکه به رنگ پایه دلخواه رسیدید رنگ موی جدید را روی سرتان بزنید.

در نظر داشته باشید که نباید بگذارید خیلی رنگ بر و روشن کننده روی مو بماند چرا که به موهایتان آسیب وارد می کند. زمانی که موهایتان را روشن می کنید، دکلره را بیش از یک ساعت روی سر نگذارید. حتی اگر می توانید این دو مرحله را با فاصله دو یا سه روز انجام دهید تا مو کمی فرصت بازسازی داشته باشد.

رنگهای دودی در این مواقع نتیجه بهتری می دهند چرا که این طیف رنگی به خوبی رنگ قرمز مو را که ممکن است به خوبی پاک نشده باشد پنهان کند.

رنگ موی تیره تر روی رنگ موی قرمز

برای اینکه رنگ تیره تری داشته باشید باید ابتدا از رنگ قرمز مویتان خلاص شوید. هر قدر هم رنگ موی جدید از رنگ موی فعلی تیره تر باشد بهتر است ابتدا رنگ قرمز مو را پاک کنید بعد رنگ موی جدید را اعمال کنید. فقط کافیست از پاک کننده رنگ مو استفاده کنید تا قرمزی را پاک کند. سپس رنگ موی جدید را روی مویتان بزنید. رنگ موی تیره معمولا بهتر می تواند تناژ رنگی که قبلا روی سر بوده بپوشاند، اما بهتر است از رنگی استفاده کنید که گرمتر باشد تا نتیجه بهتری بگیرید.

اگر نه رنگ موی تیره می خواهید نه روشن و فقط می خواهید از شر رنگ موی قرمز خلاص شوید مرحله اول را طی کنید. حتما نیازی نیست رنگ موی تیره تر بزنید تا رنگ قرمز را بپوشاند، فقط کافیست با انواع رنگ برها رنگ قرمز موهایتان را از بین ببرید، نیازی نیست حتما روی رنگ مویی که در اثر پاک کردن رنگ قرمز بدست آمده رنگ دیگری بزنید اما اگر بخواهید می توانید رنگی در همان سطح تیرگی روی موهایتان بزنید تا یکدست شود. رنگهای طیف دودی می توانند انتخاب خوبی باشند.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام