نکاتی که باعث می شود جوان تر به نظر برسید 8 مورد

اکنون بهترین زمان است تا امکاناتی که همیشه در اختیار دارید اما آن ها را فراموش می کنید را آشکار کنید. متاسفانه دوران جوانی  کوتاه مدت و زودگذراست و خیلی زود از دست می رود.

زمانی که خود را در حال از دست دادن جوانی می بینیم سعی می کنیم آن را با روش های مختلف بازیابی کنیم.

با وعده هایی که در گوشه و کنار تبلیغات در مورد درمان های معجزه آسای گران قیمت و همچنین جراحی های گران و خطرناک می شنویم، دنیای زیبایی ترسناک به نظر می رسد. اگرچه نباید در مورد ظاهر بیرونی خود دروغ بگوییم، اما ما هنوز به نشان دادن بهترین جنبه های خودمان به دنیا افتخار می کنیم. با این وجود، بر خلاف پیشنهادهایی که بیشتر محصولات آرایشی موجود در قفسه های فروشگاه ها می کنند، ما برای شما محدودیت هایی را مشخص می کنیم که پرهیزهای زیبایی را برای شما آشکار کند تا بهترین های هر دو دنیا: بازیابی جوانی و تقویت امکاناتی که خداوند به ما داده است در حالی که هنوز در جست و جوی خوبی های خودمان هستیم، را به ما بدهد.

اینکه آیا تلاش می کنید تا سن تان کم تر از سی سال به نظر برسد یا به دنبال یک راهبرد ضدپیری برای این هستید که سن تان را به عقب برگردانید و جوان تر به نظر برسید مهم نیست، ما نکته هایی را به شما می گوییم تا به امکانات درخشانی دست پیدا کنید و با صرف مدت زمانی کم ظاهری بسیار جوان تر پیدا کنید. از این نکات اصلاحی و ساده، برای کاهش سن ظاهری و نشان دادن امکاناتی که فراموش کرده بودید همیشته داشتید استفاده کنید.

در استفاده از پوشش سخت گیر نباشید.

همه ی ما می دانیم، همیشه وسوسه می شویم تا کوچک ترین گوشه از بدنمان را که به نظرمان کامل نیست بپوشانیم.

اما استفاده بیش از حد از پوشاننده ها در واقع می تواند به دلیل ساختار بافت آن ها، توجه ها را به خطوط و بی نظمی های موجود جلب کند. این به هیچ وجه به این معنی نیست که جوانی تان را به سطل زباله بیاندازید بلکه ما پیشنهاد می کنیم، با کمی برنامه ریزی صرفا فقط بیشتر از جوانی تان مراقبت کنید.

بر روی ترمیم خطوط و سیاهی دور چشم سرمایه گذاری کنید.

همه ی ما خسته هستیم اما هیچکس به دانستن آن احتیاج ندارد. یک پک ترمیم دور چشم که در آن کلاژن وجود دارد را تهیه کنید، تا حلقه ها و خطوط دور چشم را از بین ببرد که همانند درمان آب گرم در خانه عمل می کند.

سفید کردن دندان ها.

دندان های زرد یک علامت هشدار دهنده برای سن بالا است.

خوشبختانه، درمان هایی وجود دارد که نیازی به هزینه های خیلی زیاد رفتن پیش دندان پزشک ندارد و دندان ها و لثه هایتان را بی ضرر پاک کنید. قبل از این که از خانه خارج شوید به مدت زمان 30 دقیقه در خانه درمان سفید کردن دندان ها را انجام دهید تا بلافاصله لبخندتان سفید شود.

بستن مو ها در پشت سر.

همانند تصویر بالا موهایتان را در پشت سرتان ببندید.

این سبک بستن مو باعث کشیده شدن پوست شده و خطوط و چروک ریز صورت را از بین می برد.

با این روش می توانید جوان تر به نظر برسید.

مرطوب کردن.

آیا واقعا نیاز است که این موضوع را به شما یادآوری کنیم؟ شما هم مانند هر کس دیگری می دانید که این بخشی است که واقعا ارزش سرمایه گذاری کردن بر روی آن وجود دارد، پس یک محصول آرایشی که به آن اعتماد دارید این کار را به خوبی انجام دهد را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

پیشانی و خط ابرو، جوانی

آیا می دانید تحقیقات نشان داده است که توجه کردن به پیشانی و خطوط ابرویتان می تواند باعث شود جوان تر به نظر برسید. ابروهای تان را با ابزار های مناسب تیره کنید تا برجسته تر به نظر برسند و چهره تان جوان تر به نظر برسد.

بلند کردن مژه ها

می توانید از هر فرصتی برای مبارزه با پیری استفاده کنید. ابزار شما در این راه انگشتان شما است. وقتی که سن شما بیشتر می شود، مژه های شما تمایل پیدا می کنند تا کم تراکم تر شوند، در این حالت چشمان شما مسطح به نظر می رسد. پس شما باید از هر فرصتی که می توانید برای عمق بخشیدن، استفاده کنید.

رطوبت ظاهری با استفاده از هایلایترها

اگر به نظرتان به اندازه کافی پوست تان رطوبت ندارد، از ترفندهایی که مربوط به مرطوب کننده ها هستند، استفاده کنید. می توانید با استفاده از دو هایلایتر مرطوب این کار را انجام دهید. گونه های ما وقتی که پیر می شویم، نازک می شوند که در واقع می توانند فرصت هایی را برای ما فراهم کنند تا از هایلایتر هایی استفاده کنیم که در جوانی از آن ها استفاده نمی کردیم.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید