روابط عاطفی

روابط عاطفی

20 شهریور 1396

راه های رسیدن به خوشبختی، کافیست برای رسیدن به خوشبختی دائمی این رفتار های مخرب را از خود دور کنید و راه آرامش و سعادت را پله پله فرا بگیرید.

راه های رسیدن به خوشبختی

راه های رسیدن به خوشبختی، کافیست برای رسیدن به خوشبختی دائمی این رفتار های مخرب را از خود دور کنید و راه آرامش و سعادت را پله پله فرا بگیرید.

14 شهریور 1396

24 مرداد 1396

22 مرداد 1396

20 مرداد 1396

5 مرداد 1396

31 تیر 1396

 در چین به مردان مجرد بالای سی سال شنگنان می گویند

نتایج سیاست تک فرزندی در چین

در اثر اجرای سیاست تک فرزندی، تعداد مردان چینی میلیون‌ها نفر بیشتر از زنان می باشد و اگر چه این سیاست در سال ۲۰۱۵ کنار گذاشته شد، نتایج آن تا دهه‌ ها بعد ادامه دار است. به دلیل عدم توازن جنسیتی، برای مردان پیدانمودن شریک زندگی

24 تیر 1396

23 خرداد 1396

یکی از کلیدی‌‌ترین بخش‌های ارتباط با بیمار همین قسمت است.

با بیمار همدردی یا همدلی کنیم؟

اگر بیمار متوجه کم‌حوصلگی و بی‌رغبت بودن ما گردد احساس اضافه بودن و مورد تایید نبودن به وی دست خواهد داد.این احساس منفی نه تنها روحیه بیمار را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد بلکه اثرات مخربی بر روند درمان و بیماری وی خواهد داشت.

20 خرداد 1396

فرزندان ارشد ۳۰ درصد بیش از بقیه احتمال دارد مدیرعامل و سیاستمدار شوند.

چرا فرزندان ارشد رهبران بهتری هستند?

این ایده که ترتیب به دنیا آمدن می‌تواند شخصیت را شکل دهد حداقل به دهۀ ۱۹۲۰ میلادی بازمی‌گردد. آن زمان آلفرد آدلر این نظریه را طرح کرد که فرزندان ارشد در سنین پایین «طعم قدرت» را می‌چشند و به آن خو می‌گیرند، چرا که آن‌ها....

15 خرداد 1396

مردان را بهتر بشناسیم، نکاتی مهم دررابطه با شناخت مردان،چگونه بتوانیم با مردان و ویژگی های آنها آشنا شویم، مهمترین راههای شناخت مردان کدامند؟

مردان را بهتر بشناسیم

مردان را بهتر بشناسیم، نکاتی مهم دررابطه با شناخت مردان،چگونه بتوانیم با مردان و ویژگی های آنها آشنا شویم، مهمترین راههای شناخت مردان کدامند؟

2 خرداد 1396

7 اردیبهشت 1396

20 فروردین 1396

14 فروردین 1396

1 فروردین 1396

9 چیز که معمولا توجه مردان را بر می انگیزد

اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه می شوند چیست

اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه میشوند چیست ؟ اگر انها هرگز با شما صحبت نکرده اند و چیزی درباره شخصیت ، خلق و خو و رفتار شما نمی دانند ، پس شما توسط ظاهرتان قضاوت می شوید.اگرچه این نوع قضاوت سرسری و سطحی به نظر می رسد ، کار زیادی از ما برای تغییر این وضعیت بر نمی اید.

7 اسفند 1395

30 بهمن 1395

28 بهمن 1395

13 بهمن 1395

شما باید درک کنید که با او در تمام طول زندگی اش مانند یک جواهر رفتار شده است

11 نکته ای که پسران باید قبل از ازدواج بدانند

ناز نازی بودن به این معنی است که او متوجه مزیت هایی که دارد، می باشد، قدر آنها را می‌داند و همینطور می‌داند که چقدر کمیاب هستند. ناز نازی بودن یعنی اینکه او می داند لیاقتش چیست. اما او این را هم می‌داند که اگر رفتار خاصی از شما انتظار دارد، این دوطرفه است

27 اردیبهشت 1395

اگر می خواستم که بزرگترین دارایی زوج ها را لیست کنم، می گفتم که توانایی تغییر ، بزرگتزین دارایی و مزیت است.

10 روش برای بهبود رابطه

من اقرار می کنم که مطلب این هفته تا حدودی بی معنی است چرا که قصد دارم به شما نصیحت هایی برای بهبود رابطه تان با شریک زندگی تان بدهم. زیاد هم بی معنی نیست چرا که نصیحت کردن بد است. چرا که آگاهی از این که چه بکنیم و عمل به آن ها با هم فرق می کنند.

23 اردیبهشت 1395

به عنوان یک مادر، یک تمایل دائمی و همیشگی در دیدن موفقیت پسران وجود دارد.

15 موردی که فقط مادرها و پسرها آنها را می فهمند

بهتر است که با مسائل روبرو شوید- هیچ چیز مانند بزرگ کردن پسرها برای مورد آزمون قرار دادن توانایی های فیزیکی مناسب نیست. مادران پسران می دانند که بزرگ کردن بچه ها ظرفیت های ذهنی و عاطفی را در تنگنا قرار می دهد. بردن پسرها به میان یک جمع همانند سازماندهی کلی یک سیرک می باشد تا اینکه همانند مشارکت جویی در یک برنامه خانوادگی باشد.

15 اردیبهشت 1395

به حرفهای دیگران توجه نکنید. امروز نگرات خودتان باشید. بهترین مراقبت، مراقبت از خودتان است که می توانید انجام دهید.

35 نقل قول برای اینکه چگونه کمتر راجع به اینکه دیگران چه فکر می کنند توجه کنیم

وقتی که کوجک هستیم باید به حرفهای والدینمان گوش دهیم بخاطر اینکه برایمان مهمند. بعد فامیلهای مختلف، دوستان، مشاوران و حتی مردمی که به سختی می شناسیمشان به ما می گویند که چطور زندگی کن، بخاطر اینکه برایمان مهمند. اگر می خواهید به راست شنا کنید آنها می گویند که راه در سمت چپ است. و سپس شروع می کنند به اینکه در دلتان تردید بوجود آورند که این ره که تو می روی به ترکستان است. انگار که شکهای درونی کفایت نمی کند.

ازدواج  مسئله بزرگی است، اما اگر درست تحقیق کنید ، راه می تواند بسیار هموارتر باشد نسبت به یک راه پرسنگلاخ که همه راجع به ان هشدار می دهند.

10 چیزی که آدمها آرزو داشتند پیش از ازدواج بدانند

آیا عشق شما یک ارباب خانگی هم هست؟ آیا شما مجبورید که هر روز صبح رختخواب را مرتب کنید؟ شما نه تنها شروع به زندگی جدید با عشقتان می کنید، بلکه یک هم اتاقی دائمی نیز می گیرید و مجبور خواهید شد که سازش کنید. آنجا را به خانه خودتان تبدیل کنید آن زمان احساس خیلی بهتری راجع به نظم در زندگی خواهید داشت.

14 اردیبهشت 1395

وقتی که مردم پاهایشان را روی هم می اندازند، علامت می‌دهند که آنها واقعاً مخالف و سرسخت هستند. این کار برای مواقعی که می‌خواهید از کسی فاصله بگیرید خیلی عالی است

11 ترفند زبان بدن که شما را در زندگی موفق می کند

توجه به زبان بدن در زندگی از اهمیت زیادی برخوردار است. شما چه اهل کسب و کار باشید و چه متصدی آماده‌سازی غذا، اگر با ارباب رجوع سر و کار دارید، باید بدانید که چگونه ارتباط مؤثر و مفیدی با مردم داشته باشید. گفته می‌شود که 93 درصد از ارتباطات از نوع غیرکلامی است. بنابراین لازم است که بدانید در ورای کلماتی که از دهان شما خارج می‌شود، چه چیزی را بیان می‌کنید. در اینجا 11 ترفند برای فهم بهتر زبان بدن و برقراری ارتباط مفیدتر آورده می‌شود:

مشکل آدم‌های معتاد به کار این است که متقاعد شده‌اند اگر ابربهره‌ور نباشند، احساس ارزش شخصی‌شان سقوط می‌کند. درمان این مسأله بدتر از خود بیماری است.

اگر عاشق آدمی معتاد به کار هستید، این چیزها را فراموش نکنید

اگر عاشق آدمی معتاد به کار هستید، ممکن است اوقات تلخی داشته باشید یا زندگی را برای کسی که دوستش دارید سخت‌تر کنید. می‌دانید که آدم‌های معتاد به کار با مشکلات سلامتی و ایجاد تعادل بین کار و زندگی مواجه‌اند بنابراین نیازی به تأکید بر آن نیست. در اینجا 15 نکته است که درمورد این آدم‌ها باید به خاطر داشته باشید.

شما نه می توانید همه را راضی کنید نه می توانید تمام انتظارات شان را بر آورده کنید. مردم هوشمند عاطفی در این زمینه کوتاه نمی آیند.

13 راه برخورد مردم هوشمند از نظر عاطفی با افراد سخت گیر

به جای تمرکز بر مشکلات ناشی از مردم سخت گیر آنها روی اقداماتی که موجب بهبود شرایط می شود، تمرکز می کنند. هیچ دلیل برای پریشانی و پا به پا رفتن با انرژی منفی یک فرد سختگیر وجود ندارد، به جای آنها چگونگی مقابله با مشکلاتی که باید حل شود را پیدا می کنند.

6 اردیبهشت 1395