13 آذر 1397

12 آذر 1397

 آیا آشپزی مردانه است؟ نتایج نظرسنجی به طرز شگفت انگیزی عجیب بود
سبک زندگی

یک مرد مستقل باشید یاد بگیرید آشپزی کنید

بنابراین یک مرد مستقل باشید، چاقوی خود را تیز کنید، مواد غذایی را در یخچال انبار کنید و به آشپزی بپردازید. واقعا بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیافتد این است که شما غذایی را می خورید که چند بار اول چندان خوشمزه نشده ولی به مرور دستتان می آید که چکار کنید.

19 آبان 1397

13 آبان 1397

البته منظور از این خلوت و تنهایی، تنهایی واقعی است
سبک زندگی

مزایای خلوت و تنهایی

در این صورت فرد زمان کافی برای استراحت نخواهد داشت و علاوه بر این، به سختی زمانی می یابد که بتواند از مزایای خلوت کردن و تنهایی خود استفاده کند.

14 مهر 1397

9 مهر 1397

29 مرداد 1397

فریزر خود را با سریع ترین راه حل و بدون زحمت تمیز کنید.
سبک زندگی

چگونه سریع و بدون زحمت فریزر را تمیز کنیم؟

این مقاله با سبک زندگی خانم هایی جور است که دوست دارند سریع و با زحمت کم کارهای خود را انجام دهند. مخصوصا کسانی که شاغل هستند و باید به کار های دیگری هم رسیدگی کنند می توانند این مقاله را مطالعه کنند. همچنین بهترین راه حل تمیز کردن فریزر در این جا توضیح داده شده است.

26 مرداد 1397

18 مرداد 1397

تنها نمی توانید به داشتن ژن خوب اکتفا کنید و باید اقداماتی برای دست یابی به این مهم در پیش گیرید.
سبک زندگی

چگونه می توان تا صد سالگی زنده ماند؟

حدود هشتاد هزار فرد در ایالات متحده آمریکا وجود دارند که سن شان از مرز صد سال می گذرد؛ به عبارت دیگر می توان عنوان کرد که به ازای هر صد هزار نفر، بین ده تا بیست نفر سن شان از صد سال می گذرد.

14 مرداد 1397

12 مرداد 1397

خصوصیات منحصر به فردی در زنان وجود دارد که آن ها را متمایز کرده
سبک زندگی

پانزده دلیلی که نشان می دهد زن بودن بهتر است

شاید زن بودن بهتر از مرد بودن باشد. اما علت این مسئله چیست؟ پاسخ این سؤال و علت این مسئله به آن دسته از مشخصه های رفتاری و شخصیتی زنان باز می گردد که منحصر به خود آن ها است و در مردان مشاهده نمی شود و امکان بروز پیدا نمی کند.

4 مرداد 1397

به نظر من هر فرد برای درک بهتر شرایط انسان در روزهایی که امید به زندگی کمتر از نصف آنچیزی بود که امروز وجود دارد، باید این ابیات را بخواند.
سبک زندگی

مردان و زنان گذشته را درک کنیم

قدرت بسیارزیاد مرگ برای محروم کردن مردم در ابتدای کارشان، نه تنها باعث شد زندگی متزلزل و پرمخاطره به نظر برسد و آن را مملو از غم واندوه کند، بلکه نیز به این معنی بود که اکثر افرادی که تمدنهای گذشته را ساختند، زمانیکه در این زمینه مشارکت می کردند جوان بودند.

30 تیر 1397

26 تیر 1397

18 تیر 1397

10 تیر 1397

24 خرداد 1397

این مقاله به رفع عادت ولخرجی شما کمک می کند.
سبک زندگی

ولخرج ها بخوانند

نگران نباشد درمان این بیماری پیش ماست. اگر از این که زود پول هایتان تمام می شود خسته شده اید! اگر سقف بدهکاری هایتان به جایی رسیده است که دیگر کسی حاضر نیست به شما پولی قرض بدهد و اگر خودتان هم از این وضعیت موجود خسته شده اید با ما همراه باشد تا به شما بگوییم چاره ی کار کجاست.

21 خرداد 1397

ربات ها در حال ورودند، اما این به چه معناست؟ آیا باید شبیه یک خدمتکار خانگی باشد؟
سبک زندگی

ربات ها در حال ورودند، اما این به چه معناست؟

بسیاری از متخصصان معتقدند که آنها وارد زندگی شده اند و قادرند انواع گوناگونی از فعالیت ها را انجام دهند، مواردی مانند مدیریت در مراقبت های مربوط به سلامت ( برای مثال بررسی کامل شدن دوره درمانی)، به عهده گیری امنیت، ارائه خدمات آموزشی، فرمان بری و فراهم آوردن سرگرمی ها.

16 خرداد 1397

این پرسشنامه به صورت بین المللی استفاده شده است و در اشکال مختلف وجود دارد.
سبک زندگی

پرسشنامه فعالیت بدنی بین المللی IPAQ

ما علاقه مند به پیدا کردن انواع فعالیت های بدنی هستیم که مردم به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود انجام میدهند. از شما سوالاتی در مورد زمانی که در هفت روز گذشته برای فعالیت فیزیکی صرف کرده اید پرسیده می شود.

10 خرداد 1397

بسیاری بر این باورند، زمانی که صاحب فرزند شوند، سراسر روزهایشان از خوشحالی لبریز خواهد شد.
سبک زندگی

رازهای رسیدن به خوشبختی هشت مورد بخش دوم

حقیقت این است که روندی از دو دهه اخیر آغاز شده است و به واسطه آن، خانواده ها دچار تغییراتی اساسی در فرهنگ و سبک زندگی شده اند و به همین خاطر برای سپری کردن زمان با فرزندان خود (زمانی که هم برای والدین و هم برای فرزند، سرشار از انرژی مثبت باشد) کمی با مشکل مواجه شده اند.

9 خرداد 1397

ما در عصر شتابزدگی، عجله، سرعت، تنش و رقابت دیوانه کننده زندگی می کنیم.
سبک زندگی

ریلکس بودن را یاد بگیرید

جوان ها در جستجوی موفقیت مادی فراموش کرده اند چطور آرامش داشته باشند بدون اینکه سست و سهل انگار به نظر برسند و چطور مشتاق و نیرومند باشند بدون اینکه عصبی شوند. آدم های بسیاری می دانند چطور در کار خود عالی باشند، بسیاری دیگر می دانند چگونه در بازی از دیگران بهتر باشند، اما افراد کمی هستند که می دانند چطور بازیگوشی را در کار وارد کنند

5 خرداد 1397

احساسات انسانی از هیچ قاعده‌ای پیروی نمی‌کنند و این موضوع دلیل خلاقیت و غیرقابل پیشبینی بودن ما است.
سبک زندگی

عادت افراد دارای EQ بالا هفت مورد

این ویژگی‌ها شما را قادر می‌سازند که با تجارب زندگی به صورت شادتری مواجه شوید. شما می‌توانید هر رویدادی را ، بچه جدید، برنده شدن در قرعه‌کشی، نقل مکان به خانه جدید را به عنوان منشاء شادی یا ناراحتی پردازش کنید.

31 اردیبهشت 1397

یکی از قابل تشخیص ترین اشکال تعریف تئوری یا نظریه ذهن توانایی درک اینست که آنچه که یک فرد می داند یا می شناسد ممکن است با آنچه که دیگری می داند یا می شناسد فرق کند.
سبک زندگی

دیدگاه گیری یا Perspective taking

دیدگاه گیری یا Perspective taking عبارتست از فرآیند پنداشت جهان از منظر یک فرد دیگر یا تصور خود بجای یک شخص دیگر.دیدگاه گیری با ارتباط بهتر، افزایش مشارکت و همکاری، بازتاب های انعطاف پذیرتر به احتیاجات سایر افراد، بهادادن بیشتر به رفاه سایرین و توانایی اجتناب از تعصبات شناختی

29 اردیبهشت 1397

22 اردیبهشت 1397

کسی خبر چندانی راجع به وضعیت زندگی مردم این کشور نمی‌داند.
سبک زندگی

کره شمالی به روایت تصویر بخش اول

هم‌اکنون ما از آنچه در کره شمالی می‌گذرد بیش از پیش اطلاعات داریم. مرگ جوان بیست و دو ساله آمریکایی که به جرم سرقت بازداشت شده بود، جرقه‌ای برای فهمیدن رخدادهای شومی بود که در کره شمالی اتفاق می‌افتد.

کشاورزی در کره شمالی به گونه‌ای تبدیل به یک وظیفه ملی شده است.
سبک زندگی

کره شمالی به روایت تصویر بخش دوم

به ندرت اتفاق می‌افتد که تورلیدرها، گردشگران را به سمت نقاط مسکونی برده و زندگی مردم این کشور را در معرض دید آنها قرار دهند. برای این منظور دولت تدابیری اندیشیده تا این گردشگران تنها به نقاطی برده شوند که توسط خود دولت تأیین می‌شود.

13 اردیبهشت 1397

29 فروردین 1397

توسعه ی پایدار, اصلی اخلاقی است.
سبک زندگی

درونی سازی ارزش های اخلاقی

توسعه ی پایدار, مفهومی دولبه است که هم نقاط قوت و هم نقاط ضعف دارد. این شکل از توسعه ما را وادار می کند فراتر از تفکر بخش بندی شده ی خود عمل کنیم و روابط درونی بین بوم شناسی, اقتصاد و جامعه را در نظر بگیریم.

14 فروردین 1397

دانشگاه ها در دهه 1980 شروع به تدریس اخلاق کسب و کار نمودند.
سبک زندگی

آموزش اخلاق

به منظور حفظ اصول اخلاقی قوی، یک حسابدار "باید دارای حس قوی از ارزش ها باشد، توانایی جهت منعکس نمودن موقعیتی داشته باشد جهت تعیین نمودن مفاهیم اخلاقی، و در قبال رفاه دیگران تعهد داشته باشد