2 اسفند 1397

تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.
سبک زندگی

زن ایرانی + 20 عکس

تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار. برای دیدن سبک زندگی زنان و دختران ایرانی عکس های این مقاله را ببینید.

1 اسفند 1397

برای شما 15 عکس خنده دار از  والدینی که می توانند علاوه بر نگهداری از کودکان با
سبک زندگی

چگونه والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند؟ 15 عکس

هر روز 386 هزارکودکان در دنیا متولد می شود . بچه ها نه تنها شادی را به زندگی خانواده ها وارد می کنند، بلکه وظایف سختی را به گردن والدین می اندازند. با این حال، همه ی آن چیز که شما باید در سبک زندگی خود وارد کنید، کمی ابتکار عمل است.

30 بهمن 1397

27 بهمن 1397

عکس هایی از اختراعات خلاقانه از مدارس و دانشگاه ها
سبک زندگی

اختراعات خلاقانه + 14 عکس

sayarak.com عکس هایی از اختراعات خلاقانه از مدارس و دانشگاه ها را جمع آوری کرده که احتمالا، که ارزش گرفتن جایزه را دارد.سبک زندگی در این مدارس با این اختراعات جالب را در عکس های انتخابی تماشا کنید.

چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟چه اسنادی ممکن است مورد نیاز باشد؟
سبک زندگی

مهاجرت به کانادا سال 2019

یکی از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت کشور کانادا است. در این ایالت شمالی یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان، حقوق خوب، فرصت های شغلی زیاد برای توسعه کسب و کار است.

به زودی ما ماراتن سالانه را به نام "خرید هدیه برای دوستان و اقوام" آغاز می کنیم
سبک زندگی

15 هدیه مناسب برای عید

ما در  sayarak.com دوست داریم هدیه هایی را مناسب با سبک زندگی کاربران ارائه دهیم، بنابراین 15 وسیله در آشپزخانه را برای  کسانی که مایل به صرف وقت در آشپزخانه هستند انتخاب کرده ایم.

25 بهمن 1397

23 بهمن 1397

22 بهمن 1397

25 دلیل برای تماشای مسابقه زیبایی مردان میلان 2019
سبک زندگی

25 دلیل برای تماشای مسابقه زیبایی مردان میلان 2019

مسابقات زیبایی زنان بسیار محبوب تر از مسابقه زیبایی مردان است، بنابراین بسیاری از مردم نمی دانند که چه زمانی این مسابقات را نگاه کنند.sayarak.com تصمیم گرفت که این بی عدالتی را اصلاح کند. با هم نگاهی می اندازیم به 25 عکس ازفینالیست ها. 

20 بهمن 1397

15 بهمن 1397

همه به دنبال سلامتی هستند، سلامتی کلید شادی است.
سبک زندگی

آب کردن شکم درخانه

همه به دنبال سلامتی هستند، سلامتی کلید شادی است. اما همیشه وقت باشگاه رفتن نداریم. بعضی وقتها تنبلی می کنیم یا ممکن است دوستی نداشته باشیم که ما را در باشگاه همراهی کند. اگر از همین امروز شروع کنید برای تعطیلات عید نوروز هیکل خوبی خواهید داشت.

12 بهمن 1397

11 بهمن 1397

10 بهمن 1397

در خانه تکانی عید علاوه بر تمیزی کلی، خلاص شدن از شر لوازم غیر ضروری مهم تر است.
سبک زندگی

در خانه تکانی از چه چیزهایی خلاص شویم 7 مورد

ما در  sayarak.com لیستی از وسایلی که در هنگام خانه تکانی عید با خلاص شدن از شر آنها، هم از جابجایی و تمیز کردن مکرر آنها خلاص می شویم و هم جای اضافی در  قفسه ها باز می کنیم را تهیه کرده است.پیش بسوی زندگی بدون وسایل اضافی.

9 بهمن 1397

23 دی 1397

وقتی که انیشتین به طور ناگهانی خواسته هایش را مطرح کرد او شوکه شد
سبک زندگی

از دو جنگ، دو زن و هیتلر جان سالم به در بردم

انیشتین در زندگی روزمره طبعی بسیار دشوار داشت و زندگی همراه با او بسیار دشوار بود. او دو بار ازدواج کرد و هر دو همسرش مجبور بودند با بی دقتی، ناتوانی، فقدان اصول اخلاقی و نگرش عجیب و غریب او نسبت به ازدواج مواجه شوند.

21 دی 1397

19 دی 1397

17 دی 1397

بزرگان در مقابل خانه عروس برای جشن مراسم ازدواج جمع می شوند.
سبک زندگی

مراسم عجیب غریب ازدواج در سراسر جهان

ازدواج یک مراسم زیبا است که اتحاد دو نفر را نشان می دهد. هر فرهنگ جزئیات ازدواج خود را دارد، که به طور معمول باسبک زندگی، دین و سنت های یک منطقه خاص همراه است. و باید گفت که در میان تعداد زیادی از سنت های ازدواج، رک و پوست کنده بگوییم بعضی هاشان خیلی عجیب غریب هستند.

امیدوارم این به اصطلاح تفریح خطرناک دیگر تکرار نشود.
سبک زندگی

تفریح خطرناک 3 جوان بالای پل فلزی امروز 17 دی 97

نزدیک غروب است چراغ های پل تازه روشن شده که 3 جوان بصورت چار دست و پا از پل بالا می روند و از روی اتصالات دو طرف پل به اینور و آنور پل می روند، با همدیگر بالای پل که ارتفاع زیادی دارد شوخی های خطرناکی می کنند.امیدوارم این به اصطلاح تفریح خطرناک دیگر تکرار نشود. عکس این 3 جوان را ببینید.

16 دی 1397

رتبه 10 در لیست ثروتمندترین کودکان جهان می باشد.
سبک زندگی

10 کودک ثروتمند جهان

تعداد کمی از مردم خوش شانس در جهان وجود دارند که در زمان تولد و یا قبل از رسیدن به سن قانونی، دارای ثروتی نجومی  در زندگی شده اند. در این مقاله لیستی از ده تن از ثروتمندترین کودکان جهان را می بینید.

4 دی 1397

در شهر میلان دو برج بزرگ به باغچه تبدیل شدند
سبک زندگی

جنگل عمودی راه مبارزه با آلودگی شهر

در شهر میلان دو برج بزرگ به باغچه تبدیل شدند، این جنگل عمودی دارای 900 درخت و بیش از 5000 بوته است. با افزایش جمعیت در آینده و متراکم تر شدن جمعیت در شهرها باید فکری به حال زیست انسان کرد، برج هایی به این شکل می توانند جای خالی فضای سبز را پر کنند. 

3 دی 1397

استودیوی عکس ونیزی بیش از 300 هزار نگاتیو ذخیره شده
سبک زندگی

عکس افراد مشهور در پیاده روهای ونیز سال 1950

پل نیومن، ارنست همینگوی، شون کانری، آلن دلون و دیگر افراد مشهور که در خیابان های ونیز راه می روند و در امتداد کانال های ونیز در اواسط قرن گذشته قدم می زنند امروزه در استودیوی عکس ونیزی بیش از 300 هزار نگاتیو ذخیره شده که توسط ویتوریو پاوان - صاحب استودیو گرفته شده است.

1 دی 1397

عکس ها را که نگاه کنیم، هر دو عجیب غریب و خنده دار  به نظر می رسند
سبک زندگی

گربه هایی که مکان های عجیب غریب را دوست دارند 15 عکس

همه می دانند که گربه حیوانی مرموز است و معمولا به تنهایی پیاده روی می کند. گربه ها برای حفظ حریم خصوصی شان ناخوشایندترین مکان های عجیب غریب و دور از دسترس انسان ها را انتخاب می کنند.عکس ها را که نگاه کنیم، هر دو عجیب غریب و خنده دار  به نظر می رسند

27 آذر 1397

مهمانی شب یلدای امسال داستان کباب غاز است.
سبک زندگی

شب یلدا 97: حکایت کباب غاز است

مهمانی شب یلدای امسال داستان کباب غاز است. از گرانی بیش از حد خشکبار و میوه گرفته تا هزینه های بالای زندگی، باید چشم به دست مهمان ها داشت که شاید از این سفره چیزی برای مابقی هم بماند!کباب غاز داستان کوتاهی اثر محمدعلی جمال‌زاده است.

21 آذر 1397

18 آذر 1397

تاریخ شب یلدا 1397 یا شب چله سال 1397، جمعه 30 آذر آخرین شب پاییز
سبک زندگی

شب یلدا: ایرانی ها طولانی ترین شب سال را جشن می گیرند

هر ساله، در 21 دسامبر، ایرانیان در سراسر جهان ورود زمستان، و پیروزی نور بر تاریکی را در شب یلدا، یا شب چله که یکی از قدیمی ترین آیین های ایرانی است، را جشن می گیرند. این جشن زمانی آغاز شده است که اکثر ایرانیان، پیروان زرتشت در قبل از ظهور اسلام بودند.

10 عکس از سفره آرایی شب یلدا برایتان آماده کرده ام.
سبک زندگی

10 عکس از سفره شب یلدا

ایرانی ها طولانی ترین شب سال را که شب یلدا یا شب چله می نامند جشن می گیرند. در سفره ای که پهن می کنند انواع آجیل و میوه بخصوص انار و هندوانه پای ثابت سفره شب یلدا می باشد.

14 آذر 1397