بخشی از زیبایی زنان قبیله ای در اتیوپی (Ethiopia) از نگاه یک عکاس

شکوه ظرافت های فرهنگی و دورنمای ساکنان یک قبیله در حبشه یا اتیوپی (Ethiopia)،  عمر ردا (Omar Reda)  را در طول آخرین سفر خود به این کشور شگفت زده کرد. او توانست بخشی از این زیبایی را در عکس ...

شکوه ظرافت های فرهنگی و دورنمای ساکنان یک قبیله در حبشه یا اتیوپی (Ethiopia)، عمر ردا (Omar Reda) را در طول آخرین سفر خود به این کشور شگفت زده کرد. او توانست بخشی از این زیبایی را در عکس هایی که از ظاهر و پوشش یک زن قبیله ای گرفته است، به همه نشان دهد. 

عمر در این رابطه می گوید: "این عکس ها در طول آخرین سفر من به جنوب اتیوپی و دره اومو (Omo Valley) گرفته شده اند. اشخاصی که در این عکس ها می بینید، اعضای سه قبیله کاملا متفاوت هستند و فرهنگ کاملا متفاوتی دارند. هر قبیله سبک زندگی، لباس، رسوم تشریفاتی و زبان مخصوص به خود را دارد.

آنچه که این قبیله ها را خاص می کند، هنر آرایشگری آنها است که زیبایی و یگانگی اعضای هر قبیله را نشان می دهد. حبشه در این دنیای یکپارچه هنوز هم تفاوت های فرهنگی و ویژگی های متمایز خود را حفظ کرده است. گوناگونی مذهب ها و تعدد قبیله ای هویت این کشور را تا حدی خاص کرده است که به سختی می توان یک هویت مشابه آن را در قسمت دیگری از جهان پیدا کرد."

1) زنی از قبیله مورسی (Mursi Tribe)

 2) زنی کور از قبیله داسانچ (Dassanech Tribe)

 3) زنی از قبیله هامار (Hamar Tribe)

 4) زنی از قبیله داسانچ (Dassanech Tribe)

 5) زنی از قبیله مورسی (Mursi Tribe)

 6) زنی از قبیله مورسی (Mursi Tribe)

 8) زنی از قبیله داسانچ (Dassanech Tribe)

9) زنی از قبیله داسانچ (Dassanech Tribe)

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.