ترفند افزایش عمر جوراب شلوار استرچ

در شرایطی که شما نمی توانید به خاطر گرانی خریداری می کنید دانستن این ترفند چیز خوبی است. زندگی به شما می آموزد که مراقب وسایل و لباس های خود باشید. متأسفانه ، بسیاری از افراد (به ویژه جوانان) تمایل دارند که کاملاً از وسایل شخصی خود غافل شوند. اما بیهوده ، زیرا با یک رویکرد کیفی متفاوت ، و این هک زندگی می توان دو ، یا حتی سه برابر عمر آنها را طولانی تر کرد یا حداقل از گشاد شدن آنها جلوگیری کرد.
ترفند افزایش عمر جوراب های نازک، جوراب شلوار استرچ، تنگ کردن و جلوگیری از در رفتن نخ جوراب های نازک.  | عکس
 
خوشبختانه ، یک روش اثبات شده و هنوز هم مناسب برای افزایش عمر جوراب های نازک، جوراب شلوار استرچ وجود دارد. برای اجرای این ترفند در عمل ، به آب ، فریزر ، یک کیسه پلاستیکی و جوراب های نازک، جوراب شلوار استرچ احتیاج داریم.
 
این اقدام باید در زمان خرید محصول جدید و قبل از استفاده یا شسته شدن انجام شود.
 
جوراب های نازک، جوراب شلوار استرچ را در آب خیس کنید.  | عکس
 
بنابراین ، اول از همه ، محصول را باز کنید. پس از آن ، ما جوراب های نازک، جوراب شلوار استرچ خود را کاملاً در آب مرطوب می کنیم. بدون چلاندن، کمی بیرون از آب نگه می داریم تا آب اضافی خارج شود، همه را درون کیسه پلاستیکی می گذاریم. بسته را داخل  فریزر می گذاریم. پس از بسته شدن درب فریزر ، باید مدت زمان 3 ساعت صبر کنید. در نظر داشته باشید که هنوز ترفند تمام نشده است و به همین جا ختم نمی شود.
بسته را داخل فریزر بگذارید.  | عکس
از فریزر خارج شود.  | عکس
وقتی سه ساعت تمام شد ،  بسته را از فریزر خارج کنید و حال باید اجازه دهید که به حالت قبلی خود بازگردد. برای این کار حدود یک ساعت دیگر صبر کنید. مهم است که فرآیند یخ زدایی تدریجی و طبیعی باشد. به هیچ وجه نباید به کمک هرگونه "ابزار" مانند سشوار یا آب داغ یخ آن را باز کنید.
 
چرا این همه کار لازم بود؟ به منظور افزایش عمر لباس استرچ. این ترفند جوراب و جوراب شلوار استرچ را به خصوص در قسمت انگشتان پا قوی تر می کند. حداکثر دوره ممکن استفاده از این محصولات را در کمد لباس زنانه 1.5-2.5 برابر افزایش می دهد. ترفند روش این است که اختلاف دما به طور مثبت بر پیوندهای مولکولی بین الیاف نایلون تأثیر می گذارد.
یخ زدایی کنید و بپوشید.
بعد از آب شدن یخ نباید جوراب ها را بچلانید یا آویزان کنید، جوراب ها یا لباس های استرچ را روی یک پارچه با لایه محافظ در زیر (جلوگیری از نفوذ آب لباس ها روی زمین یا میز) پهن کنید تا به ندرت خشک شوند. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید