رنگ و لباس مد پاییز ۲۰۱۷ در فشن شوی نیویورک

معرفی معروفترین رنگ لباس مد پاییز فشن شوی نیویورک برای سال 2017، حضور مشهورترین برندهای مد لباس پاییزی جهان در فشن شوی نیویورک

بسیار مشخص است که قرمز پر قدرت رنگ این فصل می باشد. کتهای براق تادز  (Tods) و ست های قرمز رنگ و یک دست ژیوانشی (Givenchy) در فشن شوی نیویورک این را به وضوح نشان می داد. قرمز که از رنگ های اصلی است رنگی بسیار گرم و در بعضی فرهنگ ها نشانه قدرت است.
برندهای زارا و مانگو هم همانطور که در عکس ها می بینید نمونه های بسیار زیبایی از این رنگ در کالکشن پاییز خود در فشن شوی نیویورک گذاشتند.(سیارک)

پاییز قبل پوست های تزیینی و خزهای رنگی بسیار قابل توجه بود، اما امسال علاوه بر آن بازگشتی به سبک های کلاسیک و قدیمی هم داریم. دست نخورده با رنگ و شکلی طبیعی. خیلی ها و مخصوصا متخصصین مد بانوی شهر با پوست واقعی اصلا موافق نیستیم. هرچند نمونه های مصنوعی آن در کالکشن های دیزل(Diesel)، رشا (Rochas) و مانگو قابل ملاحظه است.

درخششی دیدنی که در فشن شوی نیویورک چشم ها را به  خود خیره کرد، چه بود؟

دلیل این درخشش بوت های درخشنده بودند، بله یکی از نکات قابل توجه این فصل که در برند های سر شناسی همچون شانل Chanel)) و سنت لوران (Saint Laurent) خود را نشان می داد بوت ها و نیم بوت های نقره ای و درخشان بود. که با پوشیدن آن ها می توانید مانند یک ستاره در جمع ها حاضر شوید.

دخترانی با لباس هایی همچون کابوی ها هم درفشن شوی نیویورک به چشم می خوردند، کفش های برند استلا مک کارتنی (Stella Mccartney) و ست ها و لباس های ریش ریش شده بالمن (Balmain) دو نمونه ازین طراحی ها بودند، برای این فصل می توانید با لباس هایی ریش ریش شده و مانند یک کابوی در جمع ها حاضر شوید.(سیارک)

این پاییز را تا حد امکان در رنگ های ویکتوریایی غرق می شویم. در هفته مد نیویورک برندهایی همچون فریم (Frame)، گالیانو (Galliano) و کنزو (Kenzo) با یقه اسکی های ویکتوریایی ظاهر شدندو چشم ها را به خود خیره کردند.

از پدر بزرگها هم میتوانیم برای این فصل لباس قرض کنیم! کتهایی شانه افتاده و حتی ۲تا ۳ سایز از خودمان بزرگتر در فشن شوی نیویورک زیاد به چشم خورد.

بارانی و کتهای نایلونی را هم می شد در طرح های سلین(Celine)، استلا مک کارتنی(Stella Mccartney) و مایکل کورس (MK) دید.

رنگ شکلاتی درمجموعه بسیاری از برندها همچون بالمن (Balmain)  و مکس مارا (Max Mara) به کار رفته بود.(سیارک)

لباس هایی پر از دکمه هایی که شاید حتی استفاده ای هم ندارند از نکات چشم گیر بود.

به نظر می رسد که طراحان برای امسال به دکور خانه عمه های مسن و مادربزرگ هایشان هم علاقه زیادی نشان دادند.

لباس هایی دوخته شده از پارچه هایی با  گلهای درشت مثل همان رو مبلی های استیل خانه مادربزرگها.

از پارچه های بسیار قابل توجه این فصل پارچه چهار خانه طوسی رنگ است.

جوراب های تور ماهی گیری امسال هم همچنان مورد استفاده قرارگرفته است. در فصل های قبل هم این جوراب ها بسیار مد بود اما امسال مد آن با لباسهای شیک  و رسمی در فشن شوی نیویورک به چشم خورد.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام