چگونه با زیورآلات طلایی زیباتر شویم

چطور در زیورآلات طلایی زیباتر به نظر برسیم، آموزش و راهنمای نکات استفاده از زیورآلات و بدلیجات برای ست کردن زیورالات در میهمانی و جشن را بیاموزیم

رنگ طلایی از محبوب ترین رنگهاست، بخصوص اگر نوبت به انتخاب زیورآلات برسد. زیورآلات طلایی حتی اگر از طلای اصل هم نباشند جذابیت خودشان را دارند و می توانند به خوبی باعث شوند شما در یک میهمانی رسمی، شیک و متفاوت به نظر برسید. وقتی پیراهنی ساده به تن کنید ؛ با داشتن زیورآلات طلایی زیبا و چشمگیر می توانید کاری کنید که در یک میهمانی بدرخشید. از موارد زیر می توانید ایده بگیرید.

۱ ) گردنبندهای بزرگ

برخی مواقع، تمام آنچه نیاز دارید یک گردنبند طلایی بزرگ است. با این زیورآلات طلایی می توانید کاری کنید، حتی ساده ترین لباس ها و لباس های غیررسمی نیز زیبا به نظر برسند. علاوه بر اینها یک گردنبند طلایی بزرگ را می توانید با یک کت شلوار نیز به گردن بیندازید.

۲ ) ساعت های دستبندی یا النگو

ترکیب کردن دو شی که عملکرد متفاوتی دارند ایده خوبی است. ساعت هایی که حالت النگو یا دستبند دارند در رنگ طلایی بسیار زنانه و شیک هستند و علاوه بر نشان دادن زمان به شما، زینت بیشتری به دستتان می بخشد. انتخاب دیگر می تواند استفاده ازدستبند یا النگوهای همرنگ درکنار آن باشد.(سیارک)

۳ ) کیف دستی های پارچه ای

کیف دستی پارچه ای بسیار زنانه است و اگر در رنگ طلایی انتخاب شود به جذابیت آن افزوده می شود. می توانید کیف های پارچه ای را انتخاب کنید که روی آنها دوخت یا طرح طلایی کار شده است. حتما نیاز نیست این کیف خیلی گران باشد شما با قیمتی اقتصادی و مناسب می توانید کیفی زیبا و شیک در رنگ طلایی تهیه کنید. به یاد داشته باشید در هر حال زیورآلات طلایی به کیف شما ارزش بالاتری می دهد.

۴ ) کفش پاشنه بلند طلایی

کفش های پاشنه بلند به تنهایی جذاب هستند و در رنگ طلایی شما را شیک تر نشان خواهند داد. این رنگ کفش را می توانید با پیراهن های مختلفی بپوشید. طلایی نیز از جمله رنگهاییست که به خوبی با رنگهای دیگر هماهنگ می شود. کفش های طلایی که حالت درخشندگی نیز دارند به همراه زیورآلات طلایی به خوبی شما را در یک میهمانی به چشم خواهند آورد.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید