۳ مدل محبوب شلوار جین در پاییز ۲۰۱۷

می خواهید بدانید در دنیای مد شلوار جین های محبوب پاییز 2017 چه می گذرد؟ سه تا از پرطرفدارترین مدل ها و کات های شلوار جین در مد خیابانی کدام است

دنیای مد شلوار جین هر ساله تغییرات زیادی می کند و گاهی مدل های بسیار پیشرو روی کار می آید و گاهی هم مدل های قدیمی دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی با تغییرات و ذائقه ی امروزی وارد دنیای مد خیابانی می شود.

در سال ۲۰۱۷ سه مدل شلوار جین در صدر جدول محبوب ترین مد شلوار جین قرار دارند. این مدل ها که برای پاییز و پوشیده شدن با لباس های گرم و بوت مناسبند هم بسیار به روز و شیک و هم خیلی راحت هستند.(سیارک)

۱ ) شلوار جین مدل پسرانه (معروف به boyfriend jeans)

این مدل که نامش برگرفته از ظاهر گشاد و پسرانه ی آن است، در قسمت کمر فیت تن و پاچه هایی آزاد و راحت دارد. مد شلوار جین پسرانه از آن ترندهایی است که قدیمی و دمده نمی شود.

این شلوار را می شود با اسنیکر (کفش های راحتی – ورزشی) یا پاشنه بلند و صندل های تخت ست کرد.

برای بالاتنه هم می توانید تاپ های کوتاه (کراپ تاپ)، شومیز هایی که داخل شلوار می روند، پلیور های گشاد یا کت های چرمی شیک بپوشید.

  • آن را با شومیز سفید، پاشنه بلند و کت چرم ست کنید. این ست لباس رسمی و مناسب مهمانی هاست.

 

  • آن را با اسنیکر و تاپ کوتاه ست کنید. این ست کاملا راحت و دمدستی و مناسب برنامه های دورهمی دوستانه است.

  • آن را با کت های رسمی ست کنید.

۲ ) شلوار جین مدل کوتاه و گشاد (cropped jeans)

مد شلوار جین های کوتاه به نظر قدیمی می آید. اما شلوار های امسال گشاد تر هستند و لبه هایی نامیزان و بریده شده دارند.(سیارک)

  • شلوار جین کوتاه با بالاتنه های چسبان، یک تیپ راحت داشته باشید.

  • شلوار جین کوتاه با بالاتنه گشاد و کفش پاشنه ۳ سانتی

  • شلوار جین کوتاه با بالاتنه های بلند. بر حسب کفش و بالاتنه ای که ست می کنید، تیپ شما رسمی و مناسب مهمانی یا غیر رسمی خواهد بود.

۳ ) شلوار جین دو رنگ

این شلوار های جذاب از تازه های مد شلوار جین هستند و خیلی زود محبوب شدند.

این مدل شلوار جین می تواند هر کاتی داشته باشد، اما از دو جنس یا دو رنگ پارچه ی دنیم درست شده. شما می توانید بسته به مدل، آن ها را با هر بالاتنه و کفشی ست کنید.

با توجه به اینکه شلوار جین یکی ازپر مصرفترین لباسها در هر کمدی هست، سعی کنید همیشه دو مدل کاملا متفاوت در کمد خود داشته باشید تا همیشه بتوانید با در نظر گرفتن موقعیت برنامه ای که در پیش دارین بهتر لباس را ست کنید.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید