رازهای لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد و ریز اندام

رازهای لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد و ریز اندام، آشنایی با نکات کلیدی لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد و ریز اندام، چگوه خوش فرم باشیم؟

آیا شما هم مشکلات لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد را تجربه کرده اید؟ در اتاق پرو به قیافه ی خودتان در حال پوشیدن جین های دراز و کت های بد قواره خندیده اید؟

هر کس باید خودش را آن طور که هست، با هر قد و وزن و جثه و حالت بدنی که دارد بپذیرد و بدنش را دوست داشته باشد، اما گاهی بلندتر به نظر رسیدن می تواند اعتماد به نفس را بالا ببرد.

با این که هر کس سلیقه و تیپ لباس پوشیدن خودش را دارد، اما رعایت کردن این نکته های کلیدی در لباس پوشیدن، خانم های کوتاه قد و ریز نقش را قد بلند تر و خوش ترکیب تر نشان خواهد داد.(سیارک)

۱ ) کمربند ببندید

به نظر می رسد خیلی از مدل های مشهور کوتاه قد هرگز لباسی که کمرش تنگ نباشد یا کمربند (دور گودی کمر نه روی باسن) نداشته باشد نمی پوشند.

بستن کمربند پاها را بلندتر و کشیده تر نشان می دهد. در مغازه ها به دنبال لباس هایی با کمر تنگ بگردید یا کمر بند دلخواهتان را روی کت های بلندی که دارید ببندید.

۲ ) دامن کوتاه با کفش های نوک تیز بپوشید

زیبایی این مدل لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد به سادگی آن است. تنها کافیست یک بلوز بژ را با یک دامن کوتاه مشکی و کیف و کفش ست کنید. کفش های نوک تیز  نگاه ها را به پایین منحرف می کنند.(سیارک)

۳ ) شلوار جین کوتاه و تنگ بپوشید

هر چند که ممکن است پوشیدن لباس کوتاه نقض غرض به نظر برسد، اما شلوار های فاق بلند با پاچه های کمی کوتاه، قسمتی از مچ پا را نمایان می کنند و با این کار انگار پاهایتان انقدر بلند است که شلوار برای شما کوتاه است!  این نوع لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد را بلند تر نشان می دهد.

۴ ) هر نوع فاق بلند

اگر کوتاه قد هستید هر چیز فاق بلندی شما را بلندتر نشان خواهد داد. چه شلواری براق باشد (مثل عکس) یا شلوار های گشاد پلاتزو. فاق بلند با جلب توجه و برجسته کردن دور کمر، پاهایتان را بلند تر نشان می دهد.(سیارک)

۵ ) اگر شک دارید، سر تا پا سیاه بپوشید

مثل همیشه سیاه پوشیدن دوست کلاسیک هر دختر کوتاه قدی است. بوت و شلوار سیاه رنگ به شما کمک می کند به طور کل بلند تر به نظر می رسد.

۶ ) لباس گشاد بپوشید، اما چند لایه نپوشید

یک قانون خیلی مهم در باره لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد وجود دارد. هرگز چند لایه لباس روی هم نپوشید. با این کار فقط جثه کوچک خود را زیر لایه های لباس گم می کنید. اگر می خواهید با استایل ها و مد جدید پیش بروید و گشاد بپوشید، فقط یک تکه اساسی لباستان مثل کت یا پالتو گشاد را روی یک لباس چسبان بپوشید.(سیارک)

۷ ) یک کت بلند درست و حسابی بخرید

پوشیدن یک کت شیک بلند، با ایجاد یک سایه ی ساده از بدن، هر کسی را بلند تر نشان می دهد. علاوه بر آن کت بلند هر تیپی را هوشمندانه تر نشان می دهد. ناگفته نماند که کت های میدی یا متوسط برای دختران کوتاه قد، بلند خواهد بود و گزینه های متنوع برای انتخاب بی شمار خواهد شد.

۸ ) حتی کمی پاشنه هم موثر است

این بدیهی ترین نکته در مورد لباس پوشیدن خانم های کوتاه قد را آخر از همه گفتیم. مسلما پوشیدن پاشنه بلند شما را بلندتر نشان می دهد. اگر نمی توانید پاشنه های خیلی بلند را تحمل کنید نگران نشوید. پاشنه های کوتاه تر و زخیم تر دوباره مد شده اند.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید