برترین برندهای کیف لاکچری با طراحی های خاص و قیمت های متوسط

آیا دوست دارید بدانید برندهای مطرح کیف دنیا با طراحی خاص و لوکس و قیمت های معقول کدام ها هستند و قیمت و مدل های جدید آن ها را ببینید؟

بسیاری از خانم ها به کیف دستی خود بسیار اهمیت می دهند. کیف دستی می تواند نشان دهنده ی سلیقه و شیک و پوشی باشد و شاید هیچ چیز مثل در دست داشتن کیفی از برند های مطرح کیف با طراحی های خاص و شیک نتواند ظاهر یک خانم را متحول کند.

از آنجایی که مشهور ترین برندهای کیف دنیا، بسیار لوکس و گران هستند و قاعدتا همه نمی توانند از پس خریدشان بر آیند، برندهای مطرحی در تمام دنیا شروع به طراحی و تولید کیف های لوکس و زیبا، با قیمت های مناسب تر کرده اند.

در اینجا چند نمونه از این برندهای مطرح کیف دنیا را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر دارا بودن طراحی و استایل خاص، در دنیا بسیار شناخته شده هستند و توسط طیف گسترده تری از خانم های شیک پوش استفاده می شوند.

  •  کوچ Coach

کوچ یک برند لاکچری کیف نیویورکی است که در سال ۱۹۴۱ شروع به کار کرد. در مقایسه با دیگر برند های مطرح کیف امروزی، قدمت بیشتری دارد و سرچشمه های تولیدش سنتی تر است.

در سال ۲۰۱۵، برند کوچ با همکاری ویتزمن، به کیف ها و خرده ریزهایش یک برند لاکچری کفش هم اضافه کرد.

در طی زمان بسیار کوتاهی، کوچ بیش از ۴۵۰ مغازه در آمریکای شمالی، ۵۰۰ مغازه ی مستقیم در آسیا و ۳۰ مغازه در اروپا دایر کرد.

مدل کیف های لوکس کوچ که از برند های مطرح کیف دنیا بود، در ابتدا بسیار ساده و کلاسیک و درست شده از یک نوع چرم با رنگ های سنگین بودند، اما در حدود سال ۲۰۰۰ این برند کیف شروع به طراحی و تولید کیف هایی با ترکیب جنس های مختلف مثل چرم و کنف و نایلون در رنگ های مختلف و لوگوهای پرینت شده کرد.(سیارک)

  • مایکل کورس (Michael Kors (MK

مایکل کورس که یکی از برند های مطرح کیف در دنیاست در سال ۱۹۸۱ در انگستان کار خود را آغاز کرد. این برند لوکس برای طیف وسیع و جهانی لوازم جانبی یا اکسسوری، کفش و لاین های لباسش شناخته شده بود. محصولات مایکل کورس اغلب طراحی های متمایز و شاخصی دارند که با رویکردی اسپرت طراحی شده اند.

محصولات مایکل کورس به صورت مغازه در مغازه، یعنی در قسمتی از یک مغازه یا دپارتمان استور دیگر به فروش می رسند که تعداد آنها به بیش از ۲۰۰۰ تا در سراسر دنیا می رسد.

اگر شما وسایل زیادی در کیفتان می ریزید، می خواهید کیفی کار آمد و با دوام داشته باشید و همیشه هم ظاهری شیک داشته باشید، کیف های لوکس مایکل کورس می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

  • کیت اسپید Kate Spade

کیت اسپید هم یکی از برند های مطرح کیف دنیاست که کارش را در سال ۱۹۹۳در نیویورک و با لوازم جانبی یا همان اکسسوری و لباس هایی تحت نام های کیت اسپید نیویورک ( Kate Spade New York ) و جک اسپید (Jack Spade) آغاز کرد.

رنگ های شاد و پر انرژی این برند که از شاخصه های آن هستند القا کننده حس ماجراجویی و بازتاب کننده هیجانات هستند. کمپانی کیت اسپید همچنین مالک یک برند خصوصی جواهرات به نام ادلینگتون (Adlington) هست.

این برند بیش از ۳۶۰ شعبه در سرتاسر دنیا دارد. لوگوی شبیه بیل این برند برگرفته از نام آن (Spade) می باشد.

  • فورلا Furla

فورلا بر خلاف همتایان دیگرش، این مزیت را دارد که برندی ایتالیایی است. هرچه که باشد بیشتر برند های مطرح کیف دنیا، محصولات لوکس خود را در ایتالیا می سازند. آن هم به دلایلی کاملا مشخص و شناخته شده. مهارت کیف و کفش سازان ایتالیایی و مرغوبیت و تنوع جنس خام اولیه به خصوص چرم در بخش های مختلف ایتالیا بی نظیر است.

فورلا که یک صنعت خانوادگی تاسیس شده در سال ۱۹۲۷ است از این مزیت به خوبی آگاه  است و روی آن مانور می دهد.(سیارک)

مدیر اجرایی برند توضیح می دهد که می خواهد از هر ظرفیت و توانی که می شود برای افزایش تولید و به دست آوردن بازار رو به رشد طبقه ی متوسط، استفاده کند.

طراحی های فورلا که امروزه یکی از برندهای مطرح کیف محسوب می شود، چیزی بین مینیمال، پیشرو، کلاسیک و پرزرق و برق است که با خلاقیت و تازگی مخصوص ایتالیایی اش در دنیای کیف می درخشد.

فورلا محصولات خود را این گونه توصیف می کند : سمبلی جهانی از عشق به زیبایی و کلاس، به زبان ایتالیایی!

یکی از معروفترین کیف های فورلا، کیف معروف آبنبات ( Candybag )می باشد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید