موفقیت

موفقیت

15 اردیبهشت 1395

موفقیت
کسانی که زود یاد می گیرند می پذیرند که چیزی نمی دانند. آنها ذهنشان را برای پرسیدن باز می گذارند و جوابها را نیز مورد پرسش قرار می دهند تا بیشتر بیاموزند.

13 نشانه از اینکه شما سریع یاد می گیرید

بر اساس یک مطالعه مشخص شده است که کسانی که سریع یاد می گیرند (علی الخصوص در زمینه زبان خارجی) ماده سفید بیشتر و مغز کمتر متقارنی دارند. زودگیری و سریع بودن در یادگیری به این بستگی دارد که از مغزمان چطور استفاده می کنیم. گاهی اوقات چیزهایی که بنظر بسیار پیچیده می آیند، راه حلهای ساده ای دارند. در اینجا می توانید بفهمید که چطور می توانید دریابید که نسبتا زودگیر هستید.

موفقیت
از خود بپرسید: آیا می توانم در طول روز بیشتر کارایی داشته باشم؟ در این هفته به چه چیزی می خواهم دست یابم؟ در این ماه چطور؟

10 چیزی که لازم است به خود بگویید اگر می خواهید بسیار موفق باشید

تقریبا هر کسی برای خود هدفی دارد، اما بسیاری از مردم برای اینکه چرا به هدفشان نرسیده اند، بهانه تراشی می کنند. این درحالیست که افراد بسیار موفق به این صورت فکر نمی کنند و تلاش می کنند که بر موانع پیش پایشان فائق آیند و کنش گرانه عمل کنند. از خودتان بپرسید که چه چیزی باعث شده که رویاهای من غیر ممکن بنظر بیاید؟ اگر من 100 درصد تلاشم را بکنم، آیا هنوز این قضیه دور از دسترس خواهد بود؟

14 اردیبهشت 1395

انتظار کافی است. اگر چیزی توجه شما را جلب می کند، بروید و هرچه می توانید بیابید. از طریق این پالایش و کاوش، شما بیشتر متمرکز می شوید و زندگی به گونه ای رقم می خورد که در غیر این صورت تجربه نمی نمودید.

10 درس مهم که از خواندن دفتر خاطراتم آموخته ام

آوردن چیزهایی بر روی کاغذ به من کمک کرد تا دیگر در مورد آنها نگران نباشم و کمک کرد در راه امنی پا بگذارم. با نگاهی به گذشته، من سپاسگزار برای غذایی هستم که برای روح و روان خود گذاشته ام. با بیرون کشیدن گذشته ام ، من حقایق پایداری در مورد اینکه من چه کسی هستم و چگونه می توانم تعامل بهتری با زندگی داشته باشم.

آدم‌های موفق می‌دانند که در همه‌ی کارها بهترین نیستند. بنابراین آدم‌هایی را پیدا می‌کنند که در انجام کارهایی که در آن بهترین نیستند، هوشمندتر و لایق‌تر از آنها هستند.

کارهایی که مردم انجام می‌دهند تا زمان را زیاد کنند

آدم‌های موفق در استفاده بهینه از زمان‌شان فوق‌العاده‌اند. این افراد می‌فهمند که زمان‌ آنها معادل مقدار پولی است که می‌توانند در آن زمان کسب کنند. آنها درمورد این نوع استفاده از زمان شفاف و متمرکز هستند و این امر نیازمند استحکام روانی است. امیدوارم بتوانید زمان‌تان را به حداکثر برانید و در استفاده‌ی بیشتر از آن موفق‌تر باشند. در پایین 10 چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند تا زمان‌شان را به حداکثر برسانند ذکر شده است.

آنها از ذات و جوهر وجود آگاهی دارند و می دانند که چرا لازم و ضروری است که هر لحظه زندگی خود برای رسیدن به موفقیت استفاده کنند.

10 دلیل برای اینکه نشان دهیم که افرادی که به طرز فکر مردم نمی اندیشند موفق تر می باشند

گوش کردن به نصایح دیگران و پیروی از دستورالعمل های انها کاری ساده و آسان می باشد. شما ممکن است که اهداف آنها را از دست بدهید و یا به رویاهای آنها جامه عمل بپوشانید چرا که شاید انها به نصایحی که شنیده اند درست عمل نکرده اند. این افراد در طول تاریخ به فراموشی سپرده شده اند، اما در حقیقت یک فرد موفق واقعی کسی است که اصلا برایش مهم نیست که دیگران درباره او چه می اندیشند. و البته دارای هدف های راستین است که برای رسیدن به انها تلاش می کند.

13 اردیبهشت 1395

موفقیت
پس انداز پول خرید

10 روش ساده برای پس انداز

پول سخت بدست می آید حالا وقت آن رسیده که کمتر خرج کنید.مغازه ی خواروبار فروشی، روش خوب کاهش هزینه هاست. بیش از اندازه خرج غذاهای خوب و اقلام لاکجری کردن بدون درک آن، کار بسیار آسانی است. ایجاد تغییرات به سمت مغازه ی خوارو بار ، پس انداز زیادی برای شما ایجاد کرده و عادت های خوبی برایتان ایجاد می کند.

موفقیت
 آنها شاگرد فوق‌العاده اشتباهات خود هستند (و از اشتباهات خود به خوبی درس می‌گیرند). به همین دلیل است که اکثر آنها یک دفترچه خاطرات دارند.

6 خصوصیت معمولی افراد خیلی موفق

افراد خیلی‌موفق اگر چه دارای خصوصیات معمولی مشترکی هستند، ولی آنها افرادی غیرمعمولی هستند. آنها بر روی همان جاده‌هایی که شما قدم می‌زنید، گام برمی‌دارند؛ زیرِ همان آفتاب می‌ایستند، ولی جهان را از پشت یک لنزی می‌نگرند که باعث می‌شود آنها از افراد عادی متمایز شوند. در سطور آتی، من آن لنز را به شما امانت خواهم داد.

موفقیت
افراد هنرپرور، گروهی از مردم هستند که استعدادهای خلاقانه آنها، خیره‌کننده و همراه با نجابت و وقاری است که توجه مردم عادی را به خود جلب می‌کند.

15علتی که فقط افراد واقعاً هنرپرور آنها را درک می‌کنند

«من 30 سال زحمت کشیدم که تحقیق کنم افراد خلاق چگونه زندگی و کار می‌کنند و فرآیند مرموز و اسرارآمیزی که بدان وسیله، ایده‌ها و چیزهای جدید را ارائه می کنند قابل فهم‌تر کنم. اگر قرار باشد من در یک کلمه بیان کنم که چه چیزی است که شخصیت آنها را از دیگران متمایز می کند، آن کلمه «پیچیدگی» است. آنها تفکرات و کارهایی از خود نشان می‌دهند که در اکثر مردم پیدا نمی‌شود. آنهادارای خصوصیات متناقض بیش از اندازه‌ای هستند. بجای آنکه یک نفر باشند، هر کدام از آنها، یک جمعیت هستند.»

12 اردیبهشت 1395

موفقیت
دوست نداریم  از دیگران کمک بخواهیم زیرا نگرانیم که فکر کنند ، نالایق هستیم.

10نشانه که در افراد سخت گیر وجود دارد

همه ما در زمان هایی تحت فشار بوده و با این احساس آشناییم، مثل داشتن ضرب‌العجل‌هایی در کار، پیش آمدن حوادث ناگوار، تلاش برای رسیدن به اهداف رفیع و .....اما برای افراد سخت گیر مثل ما، بیشتر این فشارها از خود ما ناشی می‌شود. خود را برای داشتن زیاد و زیادتر ، تحت فشار قرا می دهیم ، فکر شکست به ما استرس وارد می کند و اغلب خود را در مورد چیزهای کوچک سرزنش می‌کنیم. اگر به خود سخت می‌گیرید، حتما این 10 نشانه در شما هم وجود دارد.

11 اردیبهشت 1395

موفقیت
حقیقت باید بیان شود ، مردم شاید شما را به طور جدی تشویق نکنند در حالی که شما هنوز جوان هستید ، ولی چیزهایی وجود دارد که فرد باید قطعا قبل از سن سی ، انجام دهد.

11 کاری که افراد موفق تا سن 30 سالگی انجام می دهند

موفقیت چیزی نیست که به راحتی بدست بیاید و شما انتظار نداشته باشید که یک شبه رخ دهد. به طرز تفکر ، تصمیم و البته سخت کوشی نیاز دارد . فقط خواسته برای موفقیت کافی نیست. ذکر این نکته اهمیت دارد که شما باید تا حد امکان روی موفقیت خود کار کنید. دوره ی زمانی ایده آل برای کامیابی شغلی بعد از دوران فارغ التحصیلی است در حالی که در سال های بین بیست تا سی قرار دارید. شما هنوز پر طروات ، پر از انرژی مثبت بوده و زمان زیادی برای تجربه و عبرت از اشتباه و بدست آوردن تجربه های زیاد دارید.

10 اردیبهشت 1395

موفقیت
هر کسی توانایی دارد که یک مهارت تغییر دهندۀ زندگی را نه در این سال، بلکه در 6 ماه آینده یاد بگیرد.

8 مهارت تغییر دهندۀ زندگی که می‌توانید در کمتر از 6 ماه یاد بگیرید

زبان اسپانیایی به عنوان سومین زبانی که در جهان بیشتر صحبت می شود.مهم نیست کجا زندگی می کنید، توانایی اسپانیایی صحبت کردن به شما اجازه می دهد که به بیشتر از 500 میلیون نفر در اطراف جهان دسترسی پیدا کنید. زبان اسپانیایی یکی از ساده ترین زبان ها برای یادگیری است. مطمئن باشید، چینی یک زبان مهم برای یادگیری است، اما یک زبان به طور باورنکردنی سخت است. اگر ما سطح اهمیت و زمان یادگیری را برای تمام زبان های در دسترس اندازه گیری کنیم، اسپانیایی می تواند در بالای فهرست قرار بگیرد.

8 اردیبهشت 1395

موفقیت
پول در زندگی آینده شما چه نقشی بازی می کند؟ شما چگونه سرمایه گذاری، مخارج، و پس انداز  خود را متعادل نگه می دارید؟

چگونه برای پس انداز خود برنامه ریزی کنیم؟

1. پول یک ابزار است، نه یک هدف به پول به عنوان ابزاری که شما را به مقصد مالی میرساند فکر کنید. شایدسخت باشد که به طور پیوسته پس انداز کنید اما، وقتی اهداف واضح را برای زندگیتان تعریف کنید، راه رسیدن به این اهداف پس انداز شما ست. در نطر بگیرید که با یک جفت صفر بیشتر در حساب بانکی چکار می کنید؟ شما می توانید به تعطیلاتی که رؤیایش را داشتید بروید یا به اشخاص نیازمند بدون دغدغه فکری کمک کنید.

موفقیت
در کنار کسی که با شما با احترام رفتار نمی کند بلکه به تهدید و تحقیر شما می پردازد  بسیار مسموم کننده و برای توسعه و پیشرفت شما زیان آور است. 2. افرادحسود

افراد مسمومی که باید مراقب آنها باشید

در زندگی همه ما عوامل استرس زا وجود دارد. به منظور دستیابی به بهره وری هر چه بیشتر باید افراد سمی و عوامل استرس زا را از زندگیمان دور کنیم. تمرکز بر روی اولویت ها می تواند در حرکت رو به جلوی ما در زندگی بسیار مفید باشد. اما اول از همه لازم است که این افراد مسموم را بشناسیم.

7 اردیبهشت 1395

موفقیت
افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

چگونه افراد موفق از آخر هفته خود بهترین استفاده را می برند؟

ما همه هفته را به امید جمعه کار می کنیم. آن چیزی که ما نمی خواهیم گذراندن جمعه در حال تماشای تلویزیون و یا خوابیدن در خماری است که دو هفتم عمر ما را هدر می دهد. افراد موفق می دانند که، اگر در اخر هفته در حال انجام کار زیادی نباشند،باز هم کار او موثر خواهند بود. به جای اینکه تمام اخر هفته به مبل بچسبند و تلویزیون تماشا کنند، سخت ترین کارها را انتخاب می کنند

25 فروردین 1395

موفقیت
"ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند؛ ذهن های متوسط در مورد وقایع می اندیشند؛ ذهن های کوچک به افراد فکر می کنند."

نکات مفید برای کسب موفقیت

گاهی اوقات فقط کافی است که بر ترس های خود فائق آمده و خطرهای زندگی را بپذیرید. اگر از پذیرش خطر ممانعت کنید، پی به توانایی های خود نخواهید برد. هیچ گاه از شکست خوردن نهراسید، شکست برای یافتن موفقیت بسیار مهم است.

10 فروردین 1395

موفقیت
حال پرده ها افراشته شده اند، پس بیایید در مورد راه هایی حرف بزنیم که افراد موفق از آنها گذر می کنند و آنها را هیچ گاه به شما نمی گویند:

هفت کاری که افراد موفق انجام می دهند و هیچ گاه آن را به شما نمی گویند

شاید برخی از ما چیزهایی در مورد عادت های خواب و کار عجیب افراد موفق شنیده باشیم. در حالیکه برخی افراد موفق ایده های خلاقانه خود را در هنگام خواب توسعه می دهند برخی دیگر با نخوابیدن سعی در پیمودن پله های موفقیت دارند!