موفقیت - صفحه 2

موفقیت

24 خرداد 1396

موفقیت
 اهمیت زبان انگلیسی و تاثیر آن در موفقیت هر فرد

اهمیت آموختن زبان انگلیسی

اما چیزی که واضح است نیاز به زبان مشترکی است که بتوان با آن تعامل کرد. همان طور که می دانیم این زبان، زبان انگلیسی است . حالا چرا انگلیسی؟

27 اردیبهشت 1396

موفقیت
خواندن زبان بدن افراد مهارت خاصی لازم دارد

19 ترفند برای خواندن زبان بدن

اگر شما میخواهید فکر و احساس فردی را تشخیص دهید، حرکات بدن و حالات چهره فرد گویای این احساسات میباشند. گاهی اوقات چهره ظاهری فرد با آنچه که با صدای بلند میگوید مطابقت ندارد.

24 اردیبهشت 1396

موفقیت
 فرایند یادگیری زبان ، روش های واکنش مغز به کلمات جدید

روش های یادگیری زبان

از قدیم گفته اند یادگیری زبان را میتوانید با تمرین کامل کنید، البته تمرین ویژگی هایی دارد. یک مطالعه جدید در مورد نحوه یادگیری زبان به این نتیجه رسیده است که تکرار یک بخش مهمی از فرایند یادگیری زبان میباشد

20 اردیبهشت 1396

موفقیت
 موفقیت ، مدیریت ، کنترل زمان

13 اصل موفقیت که باید بدانید

خودتان باشید، زمانی جهان با تمام قدرتش هر کاری را انجام میدهد تا شما را مثل بقیه نشان دهد، این مبارزه بزرگترین نبرد زندگی شما است.

21 فروردین 1396

موفقیت
این زن سرسخت 57 ساله مسن تری زنی شد که راهپیمایی فضایی انجام داده است

سن تنها یک عدد است

پگی ویتسون، یک مهندس پرواز 57 ساله ناسا، این هفته با شناور شدن در فضای خلاء برای هشتمین بار در زندگی حرفه ای خود تاریخ‌ساز شد که او را به مسن ترین و باتجربه ترین زن که راهپیمایی هوایی انجام داده است تبدیل کرد.

20 اسفند 1395

موفقیت
عادات می توانند خوب یا بد باشند.

5 تغییر سالم که زندگی شما را دگرگون می کند

بیایید تمام راههای ممکن را امتحان کنیم تا از شر عادات بد خلاص شویم. در اینجا فهرستی از کارها وجود دارد که امروز شما می توانید انها را برای بهتر ساختن فردای خود ، انجام دهید. پیروی از توصیه های ما اسان است.

15 بهمن 1395

موفقیت
این افراد دارای مهارت‌های اجتماعی‌ای خاصی  می باشند

خصوصیات آدم‌ های دوست‌ داشتنی

عادت‌هایی را که دراین پست آمده احتمالا در افرادی که دوستشان داریم زیاد دیده‌ایم یا شاید این عادات رفتاری را خود ما هم داشته باشیم، اما باید بتوانیم آنها را بیشتر تقویت کنیم.

4 بهمن 1395

موفقیت
 خستگی، آدم را بدخلق می کند

چرا افراد خلاق زود می خوابند

دو ساعت از وقت خوابتان گذشته و هنوز کار دارید. تکلیف چیست؟ باید بیدار ماند و کار را تمام کرد، یا آن که نیمه تمام رهایش کرد و به رختخواب گرم و نرم پناه برد؟

3 بهمن 1395

موفقیت
 قانون دو دقیقه را فراموش نکنید.

رمز موفقیت افرادی که همیشه خانه مرتب و منظم دارند

شما هم جزو آن دسته از افراد شاغل و بی وقتی هستید که نظافت خانه را به آخر هفته می اندازند و روز تعطیل را صرف برق انداختن خانه می کنند؟ می دانید رمز موفقیت آنهایی که همیشه خانه شان مرتب و منظم است چیست؟ قانون دو دقیقه را فراموش نکنید.

1 بهمن 1395

موفقیت
با موهبتی خدادادی متولد شده‌اند یا با مطالعه و تمرین فهمیده‌اند

عادات گفتاری افراد خیلی دوست داشتنی

حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را می‌شناسید که نظر همه را به خودشان جلب می‌کنند! آدم‌هایی که نمی‌‌توان کاریزمایشان را سنجید، اما همه با آنها احساس راحتی می‌کنند و جذب‌شان می‌شوند.آنها چطور این کار را می‌کنند؟

27 دی 1395

موفقیت
کلمات می‌توانند ذهن شما را تغییر دهند

اثرکلمات منفی در افزایش ترشح هورمون استرس

صرفا یک کلمه این قدرت را دارد که روی ژن تنظیم استرس روح و جسم تاثیر بگذارد.در همین راستا با استفاده از لغات مثبت در زندگی روزانه‌مان در واقع باعث می‌شویم قسمت قدامی مغز با این واژه‌ها ورزش کند و تاثیرگذارتر باشد.

21 دی 1395

موفقیت
هیچوقت برای شروع یک روش زندگی سالم تر دیر نیست.

8دستور العمل برای داشتن عمری طولانی همراه با سلامتی

چنین آمار سرسام آوری ممکن است باعث شود فکر کنید که بیماری و رنج جسمی موضوعی متقارن با افزایش سن است،اما افزایش سن همیشه به معنای ناتوانی یا بیماری نیست.در این پست 8 دستورالعمل برای اینکه در این سال های طلایی عمر سالم،شاد و قوی تر بمانیم از جانب افراد متخصص بیان شده است.

15 دی 1395

موفقیت
منظور از مهاجر در این گزارش، افرادی بوده که بر اساس "تخصص" و "مهارت" جذب صنایع مختلف کشور میزبان شده‌اند.

10 تا از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

فاکتورهای مختلفی نظیر پیشرفت کاری، مزیت‌های شغلی و تعادل میان کار و زندگی در این گزارش مد نظر قرار گرفته است . در این گزارش میزان درآمد هم لحاظ شده اما دستمزد الزاما عامل تعیین‌کننده برای نتیجه‌گیری نبوده است.

14 دی 1395

موفقیت
رشد صنعت جهان‌گردی در چین

رشد صنعت جهان‌گردی

پیاده‌روی شیشه‌ای ۱۰۰ متری که دور کوه تیانمن در استان هونان چین می‌چرخد، یکی از تازه‌ترین نوآوری های این کشور برای رشد صنعت جهان‌گردی می باشد.

23 آذر 1395

موفقیت
چگونه می توانید در شناکردن بهتر باشید بدون اینکه ضرری ببینید!

چگونه استقامت خود را در شناکردن افزایش دهیم

همانطور که همگی ما می دانیم ورزش بهترین راه برای بهبود استقامت می باشد. اما وقتی که خودتان را آماده شیرجه رفتن می کنید، برای آماده سازی چه کار باید انجام دهید؟ اجازه دهید بهترین راه را نشانتان دهیم

15 آذر 1395

5 آذر 1395

موفقیت
دختر ده ساله ی استرالیایی برای ابداع نسخه پیچِ نواری، برنده ی سفر به ناسا شد، این در حالی بود که دوره شیمی درمانی را سپری می کرد.

بازمانده ی ده ساله سرطانی بعد از ابداع نسخه پیچِ نواریِ جدید به ناسا می رود

بریجت ونریس از ملبورن بخاطر طراحی ساده سیستمی که جداسازیِ نوارهای چسبناک را سریعتر و ساده تر می کرد برنده مسابقه ی کوچک ایده بزرگ شد، و بعنوان بهترین مخترع جوان استرالیا شناخته شد. بریجت ونریس از ملبورن اظهار کرد "حس خارق العاده ای داره، هرگز فکر نمی کردم برنده جایزه ای شوم".

4 آذر 1395

موفقیت
از زمان خود لذت ببرید: یک سرگرمی پیدا کنید

شاید زمان آن است که به دنبال یک سرگرمی باشید

پس از اینکه بچه‌ها خانه را به قصد تحصیل یا شغل ترک می‌کنند ممکن است زندگی کمی کسل‌کننده به نظر برسد. شما زمان بیشتری دارید که به خودتان برسید شاید چیزی که همیشه رویای آن را داشتید اما مطمئن نیستید که چگونه باید روزها و شب‌ها را سپری کنید. خب شاید زمان آن است که به دنبال یک سرگرمی باشید!

3 آذر 1395

موفقیت
آیا نگران این هستید که سپری کردن مدت زمان طولانی پشت گوش‌های هوشمند و لپتاپ برای عزت نفس و روح و روان دخترتان مضر باشد؟

شش راه ساده برای ایجاد اعتماد به نفس در دختران

این تغییرات به کودکان کمک می‌کند که از جهان‌بینی طبیعی خود فراتر بروند و متوجه شوند که مدل مو، لباس و دیگر جنبه‌های مادی زندگی که خودشان و دوستانشان برای آنها ارزش قائل هستند آنچنان هم که به نظر می‌رسد حیاتی و ضروری نیستند.

25 آبان 1395

موفقیت
اعتماد به نفس موردی کلیدی در موفقیت شغلی شماست.

8 چیزی که افراد موفق انجام می‌دهند تا با اعتماد به نفس دیده شوند (حتی اگر نباشند)

زمانی که در حال جلب توجه دیگران هستید، با آنها تماس چشمی برقرار سازید. به اطرافتان یا وسایل الکترونیکی از جمله موبایلتان نگاه نکنید. اگر توجه خودتان را روی آنها متمرکز شوید، احساس اهمیت داشتن در آنها بوجود خواهد آمد. در صورتی که آنها احساس اهمیت کنند، به شما احترام خواهند گذاشت.

23 آبان 1395

12 آبان 1395

موفقیت
آیا شما می خواهید که راز جوان ماندن را بدانید؟

راز جوان ماندن

از جذبه ی کرم های آنتی اکسیدانی دوری کنید، و به بخش کفش بروید. اگر شما می خواهید جوان بنظر برسید، و نیز زیبا باشید این یک استفاده بسیار بهتر از پول شما است.

5 آبان 1395

موفقیت
لازم نیست لاغر باشید تا سالم باشید و لازم نیست چاق باشید که مریض شوید.

10 نکته برای زندگی سالم تر

چیزی که من به شما میگویم این است که نگران وزن خود نباشید. درست است، وزنه‌ها را فراموش کنید و لباس‌هایی بخرید که در آن‌ها احساس راحتی میکنید و بدن خود را دوست داشته باشید و فقط بر روی سلامت خود تمرکز کنید.

2 آبان 1395

موفقیت
واقعا می توانید با کاهش فعالیت بعد از ظهرتان مقابله کنید بدون اینکه کافئین، شکر مصرف کنید یا بله بدون اینکه چرت بزنید. چند ایده را در این پست مطرح می کنیم که ارزش خواندنش را دارد.

۱۱ نکته برای مقابله با کاهش فعالیت بعد از ظهر در محل کار

آیا این سناریو برای شما هم آشناست: شما با تمام قوا صبح را شروع می‌کنید. حال به اواسط بعد از ظهر می رسید، و شما احساس سرزندگی نمی‌کنید. برنامه های زیادی دارید که در بعد از ظهر انجام دهید اما آنچه که به تصورتان می رسد، چرت زدن است و آنهم از نوع طولانی.

30 خرداد 1395

موفقیت
زندگی شاد ذهن رنج

کلید زندگی شاد

در سالهای اخیر اطلاعات و کنترل ما بر دنیای بیرونی به طور چشمگیری افزایش یافته و در نتیجه ما شاهد توسعه خیره کننده مواد بوده ایم. اما نتیجه آن افزایش در شادی انسان نیست. رنج کشیدن در دنیا کاهش نیافته است و مشکلات کم نشده است. در مقابل، میتواند گفته شود که مشکلات و رنج ها از قبل نیز بیشتر شده است. بنابراین، به وضوح میتوانیم ببینیم که علت شادی و راه حل مشکلات ما هرگز به وسیله افزایش اطلاعات یا کنترل ما به جهان خارج یافته نخواهد شد. رنج و شادی تنها داخل مغز ایجاد میشود و مبدا و منشا آن خارج از ذهن نمیباشد. اگر شما میخواهید شادی پایدار داشته باشید و از رنج و عذاب رها باشیدباید درک خود را از ذهن بهبود دهید...

16 خرداد 1395

موفقیت
ارتباط برقرار کردن و تعامل با دیگران گاهی اوقات می‌تواند دشوار باشد.

۱۰ ترفند روانشناسی برای داشتن زندگی راحت تر

زندگی روزمره ما هم با چالش‌ها و تنش‌های بسیاری همراه است و هدف، حفظ آرامش و قدم برداشتن در مسیر پیشرفت است؛ بنابراین باید تا حد ممکن از تنش‌ها دوری کرد و چالش‌ها را با دید باز و تفکری صحیح برطرف ساخت.

20 اردیبهشت 1395

موفقیت
اگر در زندگی خود آنقدر گرفتار هستید که نمی توانید با دشواری ها مقابله کنید، هیچ گاه نخواهید توانست که زمان واقعی موفقیت خود را ارزیابی نمایید.

شما فرد موفقی می باشید اما از نشانه های آن در خود غافل هستید

همه ما با این مسئله رو به رو شده ایم که بر خلاف اطرافیان، فکر کنیم که هنوز هیچ کار موفقیت آمیزی انجام نداده ایم. انتقاد کردن از خود در هر موقعیتی کار ساده ای است – انتقاد از توانایی های محل کار گرفته تا به دست گرفتن امور منزل – و این گونه طرز رفتار انتقادی می تواند بر موفقیت های زندگی شما سایه بیاندازد.