موفقیت - صفحه 3

موفقیت

19 آذر 1396

موفقیت
معرفی هفت ویژگی خصوصیت زنان موفق عرصه های مختلف کاری دنیا آشنایی با موفقترین زنان قدرتمند دنیا راههای رسیدن آنها به پیشرفت

۷ خصوصیت زنان موفق

معرفی هفت ویژگی خصوصیت زنان موفق عرصه های مختلف کاری دنیا آشنایی با موفقترین زنان قدرتمند دنیا راههای رسیدن آنها به پیشرفت

12 آذر 1396

موفقیت
در این مقاله به بررسی مفهوم موفقیت پرداخته شد.

موفقیت چیست؟

اراده ی قوی و راسخ ، عاملی است که مردم را به کارهایی مانند: سخت کوشی، بیشتر یادگرفتن و جست و جوی فرصت ها برای پیشرفت، مجاب می کند.

8 آذر 1396

موفقیت
قدرت و ضعف همواره در طول تاریخ، به موازات هم رشد یافته‌اند. انسان‌ها همواره دوست دارند که قوی باشند و از اینکه کسی آنها را ضعیف بنامد خوششان نخواهد آمد.

توانایی مقابله با نقاط ضعف

شما اگر به دنبال قدرت باشید، لاجرم باید در ابتدا باید مشکل خود را با ضعف‌هایتان حل کنید. ریشه‌ی بسیاری از موانع قدرت یابی در هر فردی ضعف‌های او است. شما ممکن است منابع زیادی برای قدرت در اختیار داسته باشید، اما به دلیل اینکه چندان برای حل ضعف‌های چالش بر انگیز خود سرمایه گذاری نکرده‌اید، پس در نتیجه چندان موفقیتی نیز شامل حال شما نمی‌شود. اما چکار کنیم؟

3 آذر 1396

موفقیت
چگونه ممکن است که ما برای خودمان زمانی را سپری نکنیم؟

درجستجوی زمان از دست رفته

تولد آغاز است، آغازی برای شادی‌ها و ناخوشی‌ها، لذت‌ها و ناکامی‌ها. آغازی برای هر آن چیزی که فکر می‌کنیم خوب است یا بد. بد و خوبش را ما انسان‌ها تعیین می‌کنیم. پس بهتر است بگویم در دنیایی کاملا نسبی زندگی می‌کنیم

موفقیت
اولین گام این است که؛ اولین گام را بردارید!

چگونه نویسنده شویم ؟ بخش اول

زمان آن رسیده که به هر کدام از این افراد یک برگ کاغذ و یک قلم خوش‌رنگ بدهید. همه مات و مبهوت به یکدیگر نگاه می‌کنند زیرا هنوز نمی‌دانند که قرار است چه اتفاقی رخ دهد.

2 آذر 1396

موفقیت
اگر فکر میکنید که آدم موفقی نیستید، شاید لازم باشد دوباره موفقیت را برای خود تعریف کنید.

موفقیت را دوباره تعریف کنیم

به طرزی شگفت انگیز همه‌ی ما در دوران کودکی، برای زود بزرگ شدن عجله داشتیم! اما خوب یا بد، خواسته یا ناخواسته، امیدوار یا نا امید، امروز همان روزی است که در گذشته‌ای نه چندان دور، در آرزوی رسیدن هر چه زودتر به آن گاهی حتی شب‌ها خوابمان هم نمی‌برد.

27 آبان 1396

25 آبان 1396

موفقیت
انقلاب صنعتی ماهیت کار را تغییر داد و به استانداردهای زندگی بسیار بالاتری منجر شد.

نقش مدیران در فناوری اطلاعات

در انقلاب فناوری، شرکت ها از IT به عنوان منبع جدیدی از انرژی برای پردازش و دسترسی به اطلاعات استفاده می کنند. این فناوری به سازمان کمک می کند دانش حل مسأله را جمع آوری، ذخیره، بازیابی و به کارگیری کند؛ IT مواد اطلاعاتی خام را به دانش قابل استفاده تبدیل می کند.

23 آبان 1396

موفقیت
این فایلها به عنوان مطلب اصلی که باید به خوبی یاد گرفته شود، ارائه می شوند.

نیاز به نوآوری در آموزش و پرورش

زندگی در این جهان سراسر تنوع، که جزء جدانشدنی "فرهنگ سایبری" را در خود دارد، بسیار پر زحمت است. جزئی چند سطحی که با میزان فزاینده اطلاعات، با ترکیب فن آوری های جدید و با استفاده از واقعیت مجازی مرتبط می باشد.

17 آبان 1396

موفقیت
تضمین موفقیت دورکاری در داخل سازمان

مدیریت برنامه دورکاری بخش 3

وقتی که فرصتش را دارید خودتان نیز دورکاری کنید. به این ترتیب کارایی شخصی شما افزایش یافته و درک شما از مزایا و معایب دورکاری بهتر خواهد شد.

16 آبان 1396

موفقیت
لذت همیشه باید هدف کار باشد، کار می تواند برای شما تبدیل به یک بازی شود.

مدیریت زمان 21 مورد

به یاد داشته باشید: تعداد بیشماری حقه و ترفند برای مدیریت زمان به صورت کارآمد وجود دارد.تعدادی توصیه وجود دارد که به نظر راه گشا می آیند.

موفقیت
اگر به طور طبیعی آدم پرحرفی باشید بدانید چه چیز را باید بازگو و چه چیز را باید پنهان سازید.

در باره این 5 مورد هرگز با کسی صحبت نکنید!

در دنیایی شگفت انگیز اما دورو و زیرک زندگی می کنیم. گاهی بهتر است زبان خود را بسته نگهدارید و با مردمی که با شما صحبت می کنند فقط یک لبخند بزنید و درمورد موفقیت ها و خوشبختی خود به اندازه کافی زیرکی و زرنگی داشته باشید.

13 آبان 1396

موفقیت
اگه من قادر بودم

کاش در 18 سالگی شنیده بودم

با نشستن سر جای خودت و تنها فکر کردن درباره ی کاری که می خوای انجام بدی، نمی توونی هیچ گونه تغییری به وجود بیاری و باعث پیشرفت بشی

10 آبان 1396

موفقیت
عالی است که بعضی چیزها را بصورت ساده انجام داد، به شرطی که مشتریان آنچه که شما برای فروش دارید را بخواهند.

شروع تجارت 4 نکته

شما درباره یک داستان موفقیت که با یک ایده ساده آغاز میشود میخوانید. اما شرکت های دیگری هم وجوددارند که بطور معادل چیزهای ساده ای انجام میدهند که هیچ کس نمیخواهد. فقط تعداد کمی شرکت که برروی آن فروش اول تمرکز کرده اند موفق میشوند.

موفقیت
این درسها درزمینه نحوه تبدیل اصطلاحاً لیموهای تجارت کوچک به لیمونادها میباشد.

مشکلات شروع تجارت

موانع و مشکلات برای یک تجارت کوچک اغلب میتوانند فرصتهایی برای رشد را آشکارسازند. خواه این موانع تجارت شما را مختل کنند یا به آن کمک کنند تا یک موضوع چشم اندازی باشد.

7 آبان 1396

موفقیت
یک نقطه آغاز خوب این است که تنها بهترین گزینه‌های دورکاری تعیین شود.

مدیریت برنامه دورکاری بخش 2

بهترین راه برای انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای شرایط دورکاری تعیین یک معیار مشخص برای داشتن صلاحیت دورکاری و سپس ارزیابی سبک کاری هر کارمند در مقایسه با این معیار است. کارکنانی که خودبسنده، با تمرکز بالا، انعطاف‌پذیر، دارای مهارت‌های سازمانی بالا هستند و از کار انفرادی در خانه لذت می‌برند، بهترین گزینه‌های دورکاری خواهند بود.

5 آبان 1396

موفقیت
اهمیت به کارگیری راه‌حل‌های دورکاری، هم از نظر منابع انسانی و هم از نظر مالی، تا حد زیادی مورد تاکید و کمی‌سازی قرار گرفته است.

مدیریت برنامه دورکاری

مطالعات اخیر نشان می‌دهند که موانع دورکاری ربطی به تکنولوژی ندارد. بلکه به دلیل مسائل فرهنگی ایجاد می‌شوند. معمولا مدیران حس می‌کنند که اگر کارکنان دور از دید آنها باشند، توجهی به کار نخواهند داشت.

1 آبان 1396

موفقیت
 تبلیغات دارای نقشی بحرانی در دنیای رقابتی بازاریابی میباشد.

اهمیت تبلیغات و بازاریابی

درحالیکه تبلیغات، کارکرد ارتباطاتی اطلاع‌رسانی به مصرف کنندگان درباره محصول یا خدمات یک شرکت را انجام میدهد، تبلیغات خلاقانه همچنین افراد را به بازار جذب میکند. مدیریت بازاریابی یک پروسه مدیریتی کمی پیچیده تر است و فعالیتهایی نظیر پژوهش بازاریابی، ادراک و طراحی محصول، قیمت‌گذاری، توزیع و حتی تبلیغات را دربرمیگیرد.

22 مهر 1396

موفقیت
محققان تناظر بین این رفتارهای کلیشه ای مدیریت زنان و مردان را در دو مطالعه ارزیابی کردند

آیا مدیران زن و مرد رفتارهای مدیریتی کاملا متفاوتی دارند

با وجود اینکه مردم از مدیران زن و مرد انتظار دارند رفتارهای مدیریتی کاملا متفاوتی داشته باشند، شواهد نشان دهنده ی تفاوت های اندک سبک مدیریت زنان و مردان است محققان یک تجزیه و تحلیل از مطالعات سبک های مدیریت مردم محور، وظیفه محور، و دموکراتیک دربرابر استبداد ارائه دادند

14 مهر 1396

موفقیت
سرمایه گذاران باید ایده ریسک و چگونگی اعمال آن را بدانند.

سرمایه گذاری و تعیین سطح ریسک

آگاهی از تصمیمات سرمایه گذاری نه تنها مستلزم تحقیقات سهام فردی است، بلکه درک از سرمایه گذاری‌های شخصی و نمایه ریسک را نیز می‌طلبد. برای داشتن تخمینی از سهام مناسب برای سطوح مشخص حد تحمل ریسک و بیشینه سازی عایدی‌ها، سرمایه گذاران باید ایده‌ای از مدت و میزان پولی که می‌بایست سرمایه گذاری کنند و عایدی مطلوب داشته باشند

3 مهر 1396

30 شهریور 1396

موفقیت
زمانی که تکرار عادت را متوقف ‌سازیم، به وضعیت دیدن وارد می‌شویم.

ما چطور می‌بینیم چشم اندازی از بیرون

این اقدامات، که بر مبنای تکرار عادت بودند، در زمانی شروع به تغییر نمودند که من به دو مشاهده‌ توجه کردم که نمی‌توانستم آنها را درک کنم: چشمان قرمز معلم در زمانی که با من صحبت می‌کرد و قطع‌بودن تلفن در زمانی که من سعی کردم با خانه تماس بگیرم.

20 مرداد 1396

موفقیت
چرا باید هر روز مطالعه کنیم

چرا باید هر روز مطالعه کنیم؟

آخرین باری که کتاب یا مقاله ای از یک مجله را خواندیده اید کِی بوده؟ اگر شما هم جزو تعداد بیشماری از افراد هستید که مطالعه جزو عادات روزانه ...

11 مرداد 1396

موفقیت
نویسندگی و راز تبدیل شدن به یک نویسنده خوب در این مقاله توضیح داده می شود.

ویژگی های یک نویسنده خوب

دنیای هنر دنیای جذابی است. هنرمند می تواند در قالب آثاراش افکارش، امیدها، آرزوها و ناگفته هایش را به زبان بیاورد. یکی از این هنرهای جذاب، نویسندگی است. از نوشتن تا نویسنده ی خوب و مقبول جامعه شدن، فاصله بسیار است و صبر و شکیبایی و تجربه ی بسیار می طلبد.

6 مرداد 1396

موفقیت
بررسی و توضیح روش های صحیح مطالعه

روش صحیح مطالعه

در این مقاله به بررسی روش های صحیح مطالعه برای بهره وری هر چه بیشتر از مطالعه پرداخته شده است.

5 مرداد 1396

موفقیت
توضیح راه هایی برای آمادگی هرچه بیشتر برای کنکور

آمادگی برای کنکور

کنکور، غول بی شاخ و دمی که ذهن هر دبیرستانی را از همان سال اول به خود مشغول می کند. در این مقاله به بررسی راه هایی برای آمادگی کنکور پرداخته شده است.

1 مرداد 1396

موفقیت
آموزه های پایه ای و اصلی قانون جذب

قانون جذب به زبان ساده

قانون جذب توسط اشخاص مختلفی از جمله والاس دی واتلز، ناپلئون هیل، دیل کارنیگی، باب پراکتور، جو ویتال، استر هیکس و بسیاری افراد دیگر معرفی شده است. وجه مشترک تمامی ..

16 تیر 1396

27 خرداد 1396

موفقیت
در این مقاله به بیان راه های موفقیت و ویژگی های انسان های موفق می پردازیم.

موفقیت و انسان های موفق

جسارت داشتن در کارها به معنی این نیست که فورا بدون فکر و برآورد کردن شرایط وارد عمل شویم تا شاید دیگران به ما به دیده تحسین و به عنوان فردی شجاع نگاه کنند.