موفقیت - صفحه 4

موفقیت

2 خرداد 1397

موفقیت
آیا دانش آموزان با این مفهوم از قبل آشنا هستند؟

اشتباه رایج در آموزش 10 مورد

ویلیام باسکیست مشاهده کرد دستیاران آموزش که جدیدا فارغ التحصیل شده اند مرتب اشتباهات ساده، فنی دارند و لیست ده مورد از رایج ترین ها را نوشت. حتی سابقه دارها هم در این راه کم تجربه شناخته شده اند.

30 فروردین 1397

موفقیت
در این مقاله‌ی کوتاه به دنبال تفکیک فرصت‌ها هستیم

فرصت‌ها و موفقیت

بدون شک کسب موفقیت به شدت با فرصت‌ها رابطه‌ای بسیار نزدیک دارد. فرصت‌های زیادی همواره در طول زندگی برای ما انسان‌ها به وجود می‌آید. حجم بسیار بالایی از این فرصت‌ها، فرصت‌هایی است که ما انسان‌ها آنها را با دستان و تفکرات خود خلق می‌کنیم تا به موفقیتی که برای خود ترسیم کرده‌ایم برسیم.

29 فروردین 1397

موفقیت
صندوقی سرمایه گذاری نمائید که به دنبال بازار گسترده است.

چگونه به بهترین روش سرمایه گذاری کنیم بخش دوم

از طریق سال های رونق و کساد، صندوق های شاخص مشترک سرمایه گذاری که به دنبال شاخص S&P هستند حدود 10% در سال بازده داشته اند.این بازده معقول است، وصندوق های مالی غیر شاخص بسیاری وجود دارند که برای مشتریان خود چنین بازدهی را ندارند.

موفقیت
یکی از مهم ترین حوزه های تحقیق در هر کمپین بازاریابی بر انتخاب روش تحقیق تمرکز دارد.

ادغام روشهای تحقیق

بازاریابی نیروی محرکه ایست درهمه ی سازمان ها و نیاز برای انجام تحقیق را فراهم میکند. این تحقیق در جهت فهم نیازها و احتیاجات گروه موردنظری از مردم که ممکن است شهروندان، رای دهندگان و مشتریان باشند می باشد.

27 فروردین 1397

موفقیت
 دور زندگی روبان نیست ولی باز یک هدیه است.

نکات کلیدی در زندگی 45 مورد

شمع ها را روشن کنید، کاغذهای زیبا را استفاده کنید؛ لباس پلوخوریتان را بپوشید. آن ها را برای روز خاص نگه ندارید امروز همان روز خاص است

26 فروردین 1397

موفقیت
عزت نفس، عالی است.

عزت نفس ، احساس خوب نسبت به خود

هر چه درمورد خودمان احساس بهتری داشته باشیم، یقینا به همان اندازه موفقتر نیز خواهیم شد. اما از برخی جهات، احتمال دارد افراط کرده باشیم. جنبش عزت نفس دهه های 80 و 90 قرن بیستم میلادی، برنامه ها، تدابیر، درمان ها، استراتژی ها و حتی دوره هایی برای بچه ها، بمنظور ایجاد احساس خوب نسبت به خودشان، طراحی کرد.

22 فروردین 1397

موفقیت
سرمایه گذاری صرفا برای افراد ثروتمند نیست.

چگونه به بهترین روش سرمایه گذاری کنیم

تقریبا هر فردی می تواند حداقل کمی پول برای سرمایه گذاری کنار بگذارد، هزینه ها را کاهش داده ، و با مقدار پول بیشتری نسبت به آنچه که آغاز نموده است به پایان برساند.اگر چند هزار دلار یا حتی چند صد دلار که اکنون نیاز ندارید داشته باشید، چندین پیشنهاد وجود دارد

20 فروردین 1397

موفقیت
برای اینکه مطمئن شوید که سازمان شما سالم است، مراحلی وجود دارد که شما با انجام آنها می توانید مدیر بهتری شوید.

چگونه یک مدیر بهتر باشیم

ه عنوان یک مدیر در یک شرکت حسابداری مالیاتی، مهم است که مطمئن شویم که شرکت خود را به درستی و در یک جهت موفق هدایت می کنیم. این شامل کاهش حجم معاملات و ایجاد یک محیط کاری مثبت و منسجم است. مدیران جایگاهی را برای سازمان ها تنظیم می کنند. برای اینکه مطمئن شوید که سازمان شما سالم است، مراحلی وجود دارد که شما با انجام آنها می توانید مدیر بهتری شوید.

19 فروردین 1397

موفقیت
شرایط فرد انتخاب کننده معمولا طوری است که شامل شرکت کننده های دیگر گروه می شود.

هدف و نحوه ی عملکرد نظریه ی بازی

نظریه ی بازی یکی از نظریه های اقتصاد در شاخه ی ریاضی می باشد که موقعیت و وضعیت فرد تصمیم گیرنده و انتخاب کننده (به عنوان مثال حراج، مزایده، شطرنج و یا پوکر) بررسی و تجزیه و تحلیل می شود و حتی فراتر از اقتصاد هم پیش می رود.

موفقیت
احتمالا، شناخته شده ترین مشکل نظریه ی بازی، دوراهی زندانی است

عملکرد بازی معمای زندانی‌ها

در عین حال، می توان گفت زندگی پر از دوراهی های زندانی می باشد؛ یعنی که وقتی دو ( یا بیشتر) شرکت کننده جایگاه خودشان را تغییر نمی دهند، زیرا فکر می کنند تنها فردی هستند که این امتیاز را دارند؛ همان طور که شرکت کننده ی دیگر هم جایگاه خود را تغییر نمی دهد.

18 فروردین 1397

16 فروردین 1397

موفقیت
 مشارکت مشتری در طول فرایند نوآوری اخیراً به عنوان یکی از منابع اصلی مزیت رقابتی شرکت ها مطرح شده است.

مشارکت فعالانه مشتریان در فرایند نوآوری شرکت ها

آنالیز این داده نشان می دهد که مشارکت مشتری برای خلق دانش های کاملاً مرتبط و در عین حال تا حدودی تازه بیشترین موفقیت را به دست خواهد آورد. مشارکت مشتریانی که ارتباط نزدیکی با شرکت نوآور دارند منجر به دستیابی دانش مرتبط تر با هزینه ی کمتر خواهد شد.

2 فروردین 1397

موفقیت
افراد، موقعیت ها و محرک های جدید را ارزیابی می کنند تا تعیین کنند که دچار استرس می شوند یا خیر.

روش کاهش اثرات منفی استرس در کارمندان تحت فشار

به طور کلی، وقتی افرادی که مهارت سیاسی دارند با موقعیت های جدید مواجه می شوند، احساس نمی کنند که کنترل خود را از دست داده اند چراکه این توانایی را دارند تا موقعیت را به طور دقیق ارزیابی کنند و رفتاری متناسب با آن موقعیت از خود نشان دهند.

1 فروردین 1397

موفقیت
 مدیران می توانند تا درجات بالاتر یا پایین تر، استبدادی یا دموکراتیک، کنترل کننده یا فعال کننده، وظیفه گرا یا مردم محور عمل کنند.

سبک های مدیریتی

سبک رهبری، رویکردی است که مدیران به هنگام ارتباط با اعضای گروه خود، در بکارگیری رهبری از آن استفاده می کنند. گاهی از این رویکرد با عنوان سبک مدیریت یاد می شود. سبک های رهبری بسیار زیادی وجود دارد و لزوماً تحت هیچ شرایطی، هیچ یک از این سبک ها بر دیگری برتری ندارد.

25 اسفند 1396

موفقیت
ما در اینجا اصول فروش موفق را برای فروشندگان کوچک بیان خواهیم کرد.

شیوه‌های جدید جذب مشتری

کم کم به عید نوروز 97 نزدیک می شویم. بوی بهار و عطر تازگی سال جدید که نوید بخش نو شدن است، برای ما ایرانی‌ها آشنا است. یکی از موارد بسیار جذاب در روزهای منتهی به عید، خرید است. خرید نوروزی یکی از خرید‌های بسیار مهم در تمام طول سال به شمار می رود. اما امروز تصمیم داریم از نگاه یک فروشنده به بازار نوروزی نگاه کنیم.

18 اسفند 1396

موفقیت
کار فرهنگی ، چیزی نیست که بتوان با کاشتن آن را وارد کرد

شما می توانید مدیریت را خریداری کنید ولی فرهنگ ، تعهد و فداکاری قابل خریدن نیستند

ژاپنی ها ، فرهنگ کار جدید و شخصیتی انسانی را تجربه کرده اند که اکنون درسراسر جهان به عنوان یک فرهنگ بی نظیر خطاب شده است. در اینجا یک درک فراگیر وجود دارد که ملت توسعه ی سازمان و سازمان توسعه ی فرد است و وفاداری سازمانی بر وفاداری خانوادگی ، اولویت دارد.

30 بهمن 1396

موفقیت
چند نکته برای تقویت قدرت اراده اراده مانند یک عضله است که می‌تواند رشد کند؛ هرچه بیشتر ورزش کنید، عضله  قویتر می‌شود. اما اگر در کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید، نیار به کمک داشتید، داستان چگونه خواهد بود؟ اگر نتوانستید منتظر ایجاد انگیز بمانید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟قدرت اراده را فراموش نکنید

چند نکته برای تقویت قدرت اراده

چند نکته برای تقویت قدرت اراده اراده مانند یک عضله است که می‌تواند رشد کند؛ هرچه بیشتر ورزش کنید، عضله  قویتر می‌شود. اما اگر در کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید، نیار به کمک داشتید، داستان چگونه خواهد بود؟ اگر نتوانستید منتظر ایجاد انگیز بمانید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟قدرت اراده را فراموش نکنید

19 بهمن 1396

موفقیت
ترس بیجا سلطه ای بر ما دارد که بر روی هیچ موجود دیگری بر روی زمین ندارد.

ارزیابی ریسک

بسیاری از دانشمندان ریسک را به عنوان نوعی آسیب که ممکن است رخ دهد، احتمال وقوع آن و تعداد افراد متاثر از آن تعریف می کنند.

موفقیت
از پذیرفتن اینکه شما از حالت ایده‌آل کمترید نگران نباشید.

توپهای شعبه بازی

زندگی را مانند یک مسابقه تصور کنید که در آن با پنج توپ در هوا شعبده بازی میکنید. برایشان نامی انتخاب کنید کار، خانواده، سلامتی، دوستان و روح . حال تصور کنید که تمام آنها را در هوا نگه داشته‌اید.

17 بهمن 1396

6 بهمن 1396

موفقیت
هر کارمند استعدادهای خاصی دارد که می تواند به شکل بهره ورانه در سازمان ها به کار رود .

مدیریت استعداد

برای توضیح این که چگونه و چرا مدیریت استعداد می‌تواند در مزیت رقابتی پایدار یک بنگاه مشارکت کند، نیاز داریم که دیدگاه‌هایی در مورد فلسفه‌های استعداد به دست بیاوریم .

22 دی 1396

موفقیت
اگر همیشه سر این موضوع با دوستان‌تان بحث می‌کردید، حالا یک تحقیق علمی هم دارید که در راستای ادعای‌تان طرح کنید.

زنان واقعا قوی‌تر از مردان هستند

اگر همیشه سر این موضوع با دوستان‌تان بحث می‌کردید، حالا یک تحقیق علمی هم دارید که در راستای ادعای‌تان طرح کنید.نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که در شرایط بسیار سخت مثل قحطی، شیوع بیماری‌های واگیردار، یا حتی اسارت، زنان بیش از مردان دوام می‌آورند.

17 دی 1396

موفقیت
این سه مورد، مهمترین احساساتی هستند که باید مراقب آنها باشید: ترس، طمع، و امید.

استارتاپ موفق از این احساسات دوری می کند

یکی از دشوارترین چیزهایی که باید برای تبدیل شدن به یک استارتاپ موفق بر آن غلبه کنید، خودتان هستید. شاید از خودتان بپرسید چرا این را میگویم؟ دلیل این است که اهمیتی ندارد از چه قوانینی استفاده میکنید و آن قوانین تا چه حد خوب هستند، در هر صورت، اگر احساسات خود را کنترل نکنید

موفقیت
برای شروع، بگذارید در مورد ساده سازی صحبت کنیم.

هوشمندانه ترین روش تجارت

هر چه یک سیستم تجاری پیچیده تر باشد، به عبارت دیگر، هر چه درک کردن آن دشوارتر باشد، تبعیت از آن نیز دشوارتر شده، و در نتیجه، پیاده سازی و بکارگیری آن نیز دشوارتر میشود. برای شروع، بگذارید در مورد ساده سازی صحبت کنیم.

16 دی 1396

14 دی 1396

موفقیت
تنها در صورتی که شما یک سرمایه گذار ناشی باشید ممکن است اندوخته 500 دلاری خود را به صفر برسانید.

محاسبه ریسک و بازده در سرمایه گذاری

تنها در صورتی که شما یک سرمایه گذار ناشی باشید ممکن است اندوخته 500 دلاری خود را به صفر برسانید. بنابراین میزان ریسک واقعی شما 500 دلار نخواهد بود. هر سرمایه گذار خبره ای یک آستانه زیان یا یک قیمت کمینه در سیر نزولی برای خود تعیین میکند.

5 دی 1396

موفقیت
در بخش دوم، مایل هستم تا شما را در استفاده‌ی حداکثری از توان فکری و اندیشه، شما را یاری دهم. شما برای اینکه تبدیل به یک نویسنده موفق شوید، باید بنویسید. اما چه چیزی؟

چگونه نویسنده شویم ؟ بخش دوم

این سوال مهمی‌ است که بسیاری از افراد در آغاز راه نویسندگی از خود می‌پرسند و اغلب پس از اینکه ایده‌ یا سوژه‌ای مناسب را برای خود نمی‌یابند، خسته و افسرده از نوشتن دست می‌کشند. اما باید بگویم در 99 درصد موارد ریشه‌‌‌ی این شکست و عدم یافتن سوژه‌هایی دلچسب و جذاب را باید در عدم بهره‌گیری از ایده‌هایی دانست که روزانه صدها بار مانند شهابی از آسمان ذهن ما رد می‌شوند و ما ساده و بی‌تفاوت از کنار آنها می‌گذریم. پس ایده‌ها را دریابید!!!!!

29 آذر 1396

موفقیت
حفظ منابع طبیعی یک معضل اجتماعی است

همکاری در معضل های اجتماعی

برای حفظ منابع جهانی حیاتی مانند هوا و آب پاک، جمعیت حیوانات، و انرژی، تصمیم گیرندگان از بسیاری از زمینه های مختلف فرهنگی باید از منافع محلی خود چشم پوشی کنند و همکاری نمایند. اگر آنها کاری نکنند، آسیب جمعی انجام شده توسط انتخاب های غیر تعاونی در نهایت محیط زیست را نابود و استانداردهای زندگی در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد.

21 آذر 1396

موفقیت
ماهیت محیط کار مستقیما با رفاه کارکنان و رفتارهای مربوط به کار مانند غیبت از کار، مشارکت شغلی، تمایل به ترک شغل، و تعهد سازمانی در ارتباط هستند .

کیفیت زندگی کاری"QWL" چیست؟

کیفیت زندگی کاری (QWL) در ابتدا به عنوان مفهومی در کنفرانس بین المللی روابط کاری در نیویورک در سال 1972 مطرح شد که هدفش به اشتراک گذاشتن دانش و آغاز یک نظریۀ منسجم و اقدام در مورد چگونگی ایجاد شرایط برای یک "زندگی کاری انسانی" بود.