8 مهارت تغییر دهندۀ زندگی که می‌توانید در کمتر از 6 ماه یاد بگیرید

هر کسی توانایی دارد که یک مهارت تغییر دهندۀ زندگی را نه در این سال، بلکه در 6 ماه آینده یاد بگیرد.
در مورد تغییر زندگی، منظورم یک اثر مثبت در جلو بردن زندگی است، حتی اگر امروز نمی‌توانید در رؤیا ببینید.در این مقاله، ما 8 مهارت تغییر دهندۀ زندگی را به اشتراک می‌گذاریم که می‌توانید در مدت 6 ماه یاد بگیرید.1. تندخوانی
بیل گیتس بیان کرده اگر او یک ابرنیرو داشته ، آن توانایی تندخوانی بوده است. آنچه بیل گیتس و سایر افراد موفق بزرگ درک می کنند این است که دانش ، قدرت است. توانایی پردازش سریع تر اطلاعات از کتاب ها، مقالات، و گزارشات به ما کمک خواهد کرد که سریع تر یاد بگیریم، و زندگیمان را نیز سریع تر ارتقا دهیم.


2. سخنرانی عمومی
پژوهش نشان می دهد که مردم از سخنرانی عمومی بیشتر از مرگ می ترسند.  اما یادگیری این که چگونه به طور عمومی صحبت کنید یک تغییر دهندۀ  مهم در زندگی است.مهارت شمارۀ یک که شما می توانید برای موفقیت داشته باشید مهارت های سخنرانی عمومی است. ارتباطات، اعتماد به نفس، و فروش  در صورتی توسط شما توسعه می یابد که ، مهارت سخنرانی عمومیخود را توسعه دهید.(سیارک)


3. اسپانیایی
زبان اسپانیایی به عنوان سومین زبانی که در جهان بیشتر صحبت می شود.مهم نیست کجا زندگی می کنید، توانایی اسپانیایی صحبت کردن به شما اجازه می دهد که به بیشتر از 500 میلیون نفر در اطراف جهان دسترسی پیدا کنید. زبان اسپانیایی یکی از ساده ترین زبان ها برای یادگیری است. مطمئن باشید، چینی یک زبان مهم برای یادگیری است، اما یک زبان به طور باورنکردنی سخت است. اگر ما سطح اهمیت و زمان یادگیری را برای تمام زبان های در دسترس اندازه گیری کنیم، اسپانیایی می تواند در بالای فهرست قرار بگیرد.

4. حسابداری
اگر دنبال ورود به دنیای کسب و کار هستید، حسابداری یکی از بنیان های هسته ای است که شما برای موفقیت  به آن نیاز خواهید داشت. در حالی که نیاز نیست یک حرفه ای باشید، شما قطعاً باید پایه ها را درک کنید.
این مهارت می تواند همچنین برای مدیریت مالی شخص شما استفاده شود، که به اهداف مالیتان برسید، و کنترل بیشتری روی زندگیتان داشته باشید.
 اگرتحصیلات دانشگاهی در ارتباط با حسابداری ندارید ، نگران نباشید. شما می توانید از طریق کتاب ، یا دوره های حسابداری رایگان ، به صورت آنلاین آموزش ببینید.

5. مایکروسافت اکسل
بسیاری از مردم که این مقاله را می خوانند احتمالاً درک پایه ای از صفحه گسترده ی اکسل مایکروسافت دارند.این یک آغاز خوب است، خیلی از کارکردهای قدرتمند وجود دارند که پنهان هستند، و می توانند زندگیتان را خیلی ساده تر کنند. تبحر در اکسل  برای زمانی که دنبال یک شغل هستید،  بسیار مفید است زیرا سازمان دهی و مدیریت  تعداد زیادی  از شرکت ها بر پایه اکسل می باشد.(سیارک)
کجا یادگیری را آغاز کنیم: با محبوبیت اکسل، شما می توانید هزاران منبع و ویدیو رایگان را به صورت آنلاین برای یادگیری پیدا کنید. Excel Exposure، Lynda و Excel with Business را بررسی کنید.

6. وبلاگ نویسی
وبلاگ یک ابزار قدرتمند است اگر شما می خواهید ایده هایتان را منتشر کنید، برندتان را بسازید، یا کسب و کارتان را رشد دهید. از این طریق است. در حال حاضر 2 میلیون پست وبلاگ در یک روز نوشته می شود.
کجا یادگیری را آغاز کنیم: هر کسی می تواند نوشتن  در وبلاگ را  از امروز آغاز کند. تمام چیزی که نیاز دارید یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس است، که کاملاً رایگان است. شخصاً، فکر می کنم که بهترین راه برای آغاز یادگیری این که چگونه وبلاگ نویسی کنیم فقط شروع به نوشتن است. روش هایی وجود دارند که می توانید در مورد این که چگونه بلاگتان را ارتقا دهید یاد بگیرید، اما بهترین راه برای ارتقای وبلاگتان نوشتن  با محتوای عالی است.

 

7. تمرین وزنه
بله، تمرین وزنه یک مهارت است. این به سختی چگونگی کدنویسی نیست، به اندازۀ یاد گرفتن یک زبان جدید هم طول نخواهد کشید، البته قول نمی دهیم که بدنی شبیه آرنولد شوارتزنگر خواهید داشت، اما به نتایج قابل قبولی دست خواهید یافت.
کجا یادگیری را شروع کنیم: بدن سازان شگفت انگیزی وجود دارند که  تمام رموز کار را رایگان روی یوتیوب به اشتراک می گذارند. شما می توانید کانال یوتیوب BodyBuilding.com را برای شروع بررسی کنید.


8. ویرایش عکس و ویدیو
در جهان دیجیتالی که ما در آن زندگی می‌کنیم، یوتیوب، اینستاگرام، و فیسبوک، و تمام رسانه های اجتماعی به طور فزاینده از اشتراک گذاری متن به سراغ ویرایش عکس و ویدیو رفته اند.
کجا شروع به یادگیری کنیم: برای ویرایش عکس، می توانید از فتوشاپ استفاده کنید. برای ویرایش ویدیو، می توانید از iMovie یا Final Cut Pro استفاده کنید. به ذهن بسپارید، یک دو جین از ابزارهای نرم افزاری ویرایش برای ویرایش ویدیو و عکس وجود دارند، اما آنچه مهم تر است مهارت های ویرایش شما است، نه خود ابزار.
وب سایت های آموزشی مانند CreativeLIVE یا SkillShare را بررسی کنید، جایی که می توانید از خود افراد ماهر طرز استفاده از ابزارهای طراحی و نرم افزاری را یاد بگیرید.

(سیارک)

ترجمه توسط itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • dorsa 87 :

    می تونین نرم افزار های دیگه رو هم مثل ورد و اکسل و.... یا بگیرید

    1395/10/28 11:31

بیشتر بخوانید