بدترین اسباب بازی سال 2016

(سیارک) : کمپین «مبارزه با کودکی بدون آگهی» آخر هر سال یک جایزه مخصوص به صنعت اسباب بازی هدیه می‌دهد: جایزه «بدترین اسباب بازی سال 2016 » یا «تودی» TODAY به اسباب بازی ای تعلق می‌گیرد که برای کودکان تاثیر منفی دارد.

در بین تمامی این محصولات،بیشترین تعداد رای را امسال یک جعبه لوازم آرایش برای کودکان از شرکت «لولو» آورده است.این جعبه شامل ۱۱ لوازم آرایش می‌شود و ویژه سنین بین ۳ به بالاست.مشکل منتقدان این است که این اسباب بازی به دختر کوچولوها این حس را می‌دهد که به اندازه کافی زیبا نیستند و نیاز به آرایش دارند.


اما یک مشکل بزرگتر این است که گفته شده موادی که برای ساختن این لوازم آرایش به کار رفته سمی هستند.
منتقدان می گویند مواد سمی که در این لوازم آرایش پیدا شده شامل پنبه نسوز، روغنها و مواد شیمیایی سرطان‌زا، مواد شیمیایی آلرژی‌زا، و دیگر موادی است که به کبد، ریه و کلیه ها آسیب می‌رسانند.

جالب ترین نکته درمورد این اسباب بازی این است که نوشته شده «خارج از دسترس کودکان نگهدای شود» در حالی که گفته اند مختص سنین ۳ به بالاست.کمپین «مبارزه با کودکی بدون آگهی» یک ائتلاف ملی متشکل از پزشکان،
پرستاران، والدین، دانشیاران، فعالان، و هر شخصی است که از حقوق کودکان مقابل فرهنگ تبلیغ و آگهی محافظت می کند. چه تبلیغاتی که برای سلامت کودکان مضر است (مانند تبلیغ مواد غذایی ناسالم برای کودکان) و چه سوء استفاده از کودکان و حقوق خصوصیشان در هر صنعتی.سال پیش عروسک «هِلو باربی» برنده جایزه «بدترین اسباب بازی سال» شد. عروسک باربی ای که می‌تواند با استفاده از اینترنت مکالمه های حاضران یا در واقع کودکان را ضبط کرده و به حساب کلاود والدین بفرستد. که به گفته کمپین، این ورود به حریم خصوصی کودکان است.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Sequoia 541 :

    Honorius dit :Elle fonctionne uniquement de manière réactive: L’ironie d&aurso;rffiqmer quelque chose de ce style sur un site qui s’appelle antagoniste.net et assez forte. Néanmoins, on le remarque quand même dans certains secteurs de la gauche, qui devient de plus en plus archaïque. Quelles sont vos valeurs?Est-ce important?

    1395/12/27 5:27