26 خرداد 1398

چیز عجیب و غریب در مورد آرشیو عکس نیویورک تایمز این است که چند قطعه آن به......
عکس

پیاده روی کبوتران با عابران پیاده عکس

عکس از کبوتران در وقت ناهار با کنار آمدن با عابران پیاده در کنار خیابان ششم در نزدیکی تالار رادیو سیتی پیاده روی می کنند. سپتامبر 2010. عکاس روث Fremson / نیویورک تایمز

24 خرداد 1398

زمان بی رحم است و اثر بی نظیری روی همه چیز باقی می گذارد
عکس

زمان بی رحم است و اثر بی نظیری روی همه چیز باقی می گذارد

زمان برای همه چیز قدرتمند و بی رحم  است و اثر بی نظیری روی همه چیز باقی می گذارد، مثل یک پله گرانیت چند تنی یا یک تنه درخت. به طور معمول، تغییرات به آرامی اتفاق می افتد، زیرا ما متوجه آنها نمی شویم. اما بعضی از مردم می توانند چنین تغییراتی را ببینند و عکس های خود را به اشتراک بگذارند.

22 خرداد 1398

عکس کمتر دیده شده از ناصرالدین شاه با دندان پزشک دربار
عکس

عکس کمتر دیده شده از ناصرالدین شاه با دندان پزشک دربار

عکس کمتر دیده شده از ناصرالدین شاه با دندان پزشک دربار. دندان سازی و دندان پزشکی به صورت مدرن در عهد ناصری با استخدام اولین دندانپزشک غربی به نام دکتر برتراند باتیست انگاریوس هیبنت در تاریخ ۲۰ سپتامبر۱۸۷۲م آغاز شد.

20 خرداد 1398

عکس های خود را برای ما ارسال کنید.ممکن است آنها را در انتخاب های بعدی خود...
عکس

وقتی پول دادی اما انتظارت برآورده نشده! عکس

ما در sayarak.com امیدوار بودیم که شما با چنین خدمات عجیب و غریب مواجه نشوید، اما در صورت مواجه شدن با چنین موارد تحمل ناپذیری، عکس های خود را برای ما ارسال کنید.ممکن است آنها را در انتخاب های بعدی خود قرار دهیم.

16 خرداد 1398

بروزرسانی 1.11 بازی Apex Legends بلافاصله بعد از نسخه 1.10 منتشر شد.
بازی

بروزرسانی 1.11 بازی Apex Legends

بروزرسانی 1.11 بازی Apex Legends بلافاصله بعد از نسخه 1.10 با اختلاف تقریبا 10 ساعت منتشر شد. حجم این بروزرسانی حدود 90 مگابایت است.

15 خرداد 1398

چند ساعت پیش آپدیت جدید نسخه 1.10 بازی Apex Legends برای PS4 منتشر شد.
بازی

آپدیت جدید Apex Legends نسخه 1.10

چند ساعت پیش آپدیت جدید نسخه 1.10 بازی Apex Legends برای PS4 منتشر شد. این بروزرسانی با آپدیت جدید سونی نیز همراه شده است. برای بازی باید هر دو بروزرسانی را انجام دهید.

13 خرداد 1398

Apex Legends یک battle royale در سبک تیراندازی اول شخص است.
بازی

آموزش Apex Legends: صفر تا صد

Apex Legends یک battle royale در سبک تیراندازی اول شخص است. شما در قالب تیم سه نفره وارد جزیره ای می شوید. انتخابی برای بازی تک نفره یا دو نفره وجود ندارد. در برخی ورود ها ارتباط یکی یا هر دو از بازیکنان قطع و تیم شما دو نفره یا تک نفره می شود.

12 خرداد 1398

Apex Legends تقریبا با هیچ روش منطقی قابل انجام نیست
بازی

Apex Legends را فراموش کنید

در پی ایجاد محدودیت های جدید در ورود به بازی Apex Legends برای ایرانیان، این بازی تقریبا با هیچ روش منطقی قابل انجام نیست! بله ما به هر سختی شده وارد می شویم و اتفاقا دوستان ایرانی زیادی هم در بازی هستند ولی یک بازی ارزش این همه دردسر را دارد؟

11 خرداد 1398

عکس از گنبد نمکی جاشک زیباترین کوه نمک خاورمیانه در استان بوشهر
عکس

گنبد نمکی جاشک عکس

گنبد نمکی جاشک دارای جاذبه هایی برای گردشگری و گردشگران است .از ویژگی های منحصر به فرد آن آبشارهای شور، غار شور، غار های نمکی ، یخچال های شور و دره گل کلم می باشد.

5 خرداد 1398

در این پست عکس های شگفت انگیز از داخل اجسام با شما به اشتراک می گذاریم
عکس

آیا داخل اجسام عادی را دیده اید 16 عکس

معمولا به اجسامی که در اطراف ما هستند عادت کرده ایم و انتظار نداریم آنها زیبایی خاصی را درون خود پنهان کرده باشند. اما افرادی که از دوران کودکی کنجکاو بوده اند، از داخل این اجسام عادی عکس تهیه کرده اند و شگفتی هایی را به ما نشان می دهند که تاکنون از چشم ما پنهان بوده است.

3 خرداد 1398

عکس زیر متعلق به چنار کهنسال امام زاده صالح است
عکس

عکس قدیمی از چنار کهنسال امام‌ زاده صالح

عکس زیر متعلق به چنار کهنسال امام‌زاده صالح است که در جریان سیل سال ۱۳۶۶ تجریش آسیب فراوان دید و در دهه ۱۳۸۰ با وجودی که هنوز بخشی از آن سبز بود، قطع شد!این امامزاده از قطب های گردشگری در تهران به شمار می آید.

1 خرداد 1398

یکی از جاذبه‌های گردشگری در استان البرز باغ فاتح است
عکس

باغ فاتح در کرج + عکس

یکی از جاذبه‌های گردشگری در استان البرز باغ فاتح است و در منطقه ای به نام جهانشهر کرج واقع شده است.این منطقه در گذشته به علت سرسبزی و درختان زیاد به «باغشهر» معروف بوده است.

21 اردیبهشت 1398

امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.
عکس

درخت شگفت انگیز

اسم این درخت رو نمی دونم چیه، اما تو شهر های شمال ایران زیاد دیدم. فوق العاده زیباست با گل های فراوان .امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.

18 اردیبهشت 1398

نشنال جئوگرافیک بزرگترین مجله علمی محبوب در زمینه طبیعت، جغرافیا، مسافرت و علم..
عکس

بهترین عکس انتخابی نشنال جئوگرافیک سال 2019

نشنال جئوگرافیک بزرگترین مجله علمی محبوب در زمینه طبیعت، جغرافیا، مسافرت و علم است که بیش از 100 میلیون مشترک دارد. در گزارش Natgeo خود در نمایش tagram به افتخار یک رویداد بزرگ، National Geographic اقدام به برگزاری مسابقه برای بهترین عکس، که در آن همه افراد علاقه مند کرد.

17 اردیبهشت 1398

تمامی بازی های شرکت ea را به صورت دیجیتالی دانلود و بازی کنید.
بازی

ea access به زودی برای PS4 عرضه خواهد شد

در سرویس ea access با پرداخت اشتراک ماهیانه می توانید تمامی بازی های شرکت ea را به صورت دیجیتالی دانلود و بازی کنید. سرویس ea access قبلا برای PC و Xbox تست شده و کاربران زیادی دارد. هزینه سرویس یک ماهه 5 دلار و یکساله 30 دلار است.

16 اردیبهشت 1398

در کوه های آلپ یک نوع خاص از بز کوهی وجود دارد که ibex نامیده می شود.
عکس

چرا بز کوهی از دیواره سد ها صعود می کند

بز های به سرعت در حال حرکت در امتداد دیوار شیب دار سدها هستند و توریست ها و گردشگران  به طور مداوم عکاسی می کنند. پدیده ای که باعث رونق گردشگری، جذب توریست و عکاسی در این منطقه شده است.

حتی تصور اینکه بازی AR چقدر هیجان انگیز است را ندارید!
بازی

Angry Birds واقعیت افزوده

حتی تصور اینکه این بازی چقدر هیجان انگیز است را ندارید! Angry Birds را در دنیای واقعی تجربه خواهید کرد. تمام بازی روی میز کار شما خواهد بود، میتوانید بازی را به صورت واقعیت افزوده انجام دهید

15 اردیبهشت 1398

پابجی یک بازی چندنفره در سبک بتل رویال است.
بازی

ترفندهای PUBG موبایل

پابجی یک بازی چندنفره در سبک بتل رویال است. در سبک بتل رویال بازیکن در انتهای بازی همه را کشته و تنها بازمانده جنگ است. البته پابجی امکان بازی تیمی را فراهم کرده که یک تیم نهایتا 4 نفره در انتها برنده خواهند شد.