11 تیر 1396

6 تیر 1396

2 خرداد 1396

25 اردیبهشت 1396

تجربه ای متفاوت با بازی موبایل Rusty Lake
بازی

تجربه ای متفاوت با بازی موبایل Rusty Lake

هرچقدر که در داستان بازی جلو بروید، معماهای بازی پیچیده تر گشته؛ پس لازمه‌ی موفقیت در آن‌ها این می باشدکه شدیدا حواس خود را جمع نمایید و وقت خود را صرف حل معماهای بازی کنید.

بازی موبایل Hitman Go  ، سه‌‌گانه‌های GO
بازی

معرفی بازی موبایل Hitman Go

سه‌‌گانه‌های GO کمپانی اسکوئر انیکس از محبوبیت و جذابیت بالایی برخوردار می باشدو هر کدام از این نسخه‌ها با وجود یک سری المان‌های مشابه، همچنان سعی کرده اند متفاوت به نظر بیایند و مخاطبین مختلفی را به سمت خود جلب نمایند.

24 اردیبهشت 1396

تریلر جدید  Half Life 2: VR
بازی

تریلر جدید Half Life 2: VR

گروهی از سازندگان ماد برای بازی‌های مختلف، در حال ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Half-Life 2 می باشند و هم‌اکنون کمپین گرین‌لایت خود را آغاز نموده اند تا بازی آن‌ها وارد شبکه استیم گردد.

27 اسفند 1395

13 اسفند 1395

اگر می خواهید سطح هوشتان را افزایش دهید، این 7 بازی فکری را انجام دهید
بازی

بازیهای فکری برای افزایش تمرکز و سطح هوش

طبق مطالعه ای که در دانشگاه میشیگان انجام شده است، محققان به این نتیجه رسیده اند ، بزرگسالانی که بازی های فکری را به صورت روزانه به مدت چند هفته انجام می دهند به طور چشمگیری سطح هوش بهتری نسبت به بقیه افراد دارند

30 بهمن 1395

22 بهمن 1395

گنجایش سالن چند نفر است.
بازی

تعداد افراد در سالن

یک سالن با ۱۰۳ ردیف صندلی در شکل زیر می بینید که در هر ۵ ردیف متوالی آن در مجموع ۲۰۰ نفر می نشینند.

15 بهمن 1395

9 بهمن 1395

تست هوش سخت تصویری با جواب، سخت ترین تست هوش با جواب   
بازی

تست هوش تصویری سخت با جواب

تست هوش تصویری سخت با جواب، این تست هوش جدید هست . تست هوش سخت که یک نوع تست آی کیو هست.تست هوش سخت، سوالات هوش سخت با جواب، تست هوش 2017، سوالات هوش سخت با جواب، سوالات هوش سخت با جواب

22 دی 1395

سال ۲۰۱۶، یکی از بهترین سال‌ها برای صنعت بازی بود.
بازی

تاریخ انتشار 5 بازی جدید بخش چهارم

بازی هورایزن یکی از مورد انتظارترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن۴ می باشد . این بازی که توسط استودیوی بازی‌سازی گوریلا گیمز در حال ساخت است ، یک اکشن فوق العاده پساآخرالزمانی را به تصویر می‌کشد

20 دی 1395

ای دل به کوی عشق گذاری نمی کنی

همه چیز مهیاست ولی کاری انجام نمی دهی. تعلل جایز نیست وگرنه همه چیز و همه کس را از دست می دهی و در بوستان زندگی خاری هم نصیبت نمی شود.، دوراندیشی نمی کنی فرصتها را از دست می دهی برای همین است که درخت ارزوهایت به ثمر نمی نشیند.

سحرگه ره روی در سرزمینی

معمایی برایتان پیش آمده که لاینحل است برای حل آن به افراد ناباب مراجعه نکنید چراغ امیدتان روشن می شود و شما به جواب معمای خودتان می رسید. فعلاگ با غم هایتان سازش کنید با مشورت به آنچه که می خواهید می رسید. کمی تحمل کنید جواب این معما آنقدر با ارزش هست که به خاطر آن زحمت بکشید.

تو مگر بر لب آبی به هوس بنشینی

اگر کاهایتان بر مبنای هوی و هوس بگذارید مایه ی اشوب و فتنه می شود. امانتی دست شماست آن را به سلامتی دست صاحبش برسانید. شایسته تر از آن هستید که بخواهید با افراد پست معاشرت کنید. فعلا" جز صبر در پیش رقیب چاره ی دیگری ندارید. شما که انسانی پاکدل هستید حیف است که سرکشی کنید.

ساقیا سایه ابر است و بهار و لب جوی

حالا که همه چیز فراهم است خوش باش و این روزها را غنیمت دان. درب های رحمت به سویت باز شده است ولی مراقب باش کبر و غرور باعث نشود که غافل شوی زیرا خوشی نیز ماندگار نیست. از این روزها برای فرداهای بهتر استفاده کن. 

بلبل ز شاخ سرو به گلبانگ پهلوی

پایبند به اصول دنیوی نباش به منویات و روحیات خودت هم بپردازو ایمانت را قویتر کن زیرا همه هر آنچه از مادیات که دارند در این دنیا باقی گذاشته و معنویات و کارهای خوب و بد را با خود به دنیای آخرت می برند. زمانی بخت با تو یار است که فرش زیر پایت حصیر باشد ولی دلت خوش و راحت و آرام باشد.