سرگرمی - صفحه 19

سرگرمی، فال، جوک، پیامک، جدول و بازی

11 تیر 1396

6 تیر 1396

2 خرداد 1396

25 اردیبهشت 1396

بازی
تجربه ای متفاوت با بازی موبایل Rusty Lake

تجربه ای متفاوت با بازی موبایل Rusty Lake

هرچقدر که در داستان بازی جلو بروید، معماهای بازی پیچیده تر گشته؛ پس لازمه‌ی موفقیت در آن‌ها این می باشدکه شدیدا حواس خود را جمع نمایید و وقت خود را صرف حل معماهای بازی کنید.

بازی
بازی موبایل Hitman Go  ، سه‌‌گانه‌های GO

معرفی بازی موبایل Hitman Go

سه‌‌گانه‌های GO کمپانی اسکوئر انیکس از محبوبیت و جذابیت بالایی برخوردار می باشدو هر کدام از این نسخه‌ها با وجود یک سری المان‌های مشابه، همچنان سعی کرده اند متفاوت به نظر بیایند و مخاطبین مختلفی را به سمت خود جلب نمایند.

24 اردیبهشت 1396

بازی
تریلر جدید  Half Life 2: VR

تریلر جدید Half Life 2: VR

گروهی از سازندگان ماد برای بازی‌های مختلف، در حال ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Half-Life 2 می باشند و هم‌اکنون کمپین گرین‌لایت خود را آغاز نموده اند تا بازی آن‌ها وارد شبکه استیم گردد.

27 اسفند 1395

13 اسفند 1395

بازی
اگر می خواهید سطح هوشتان را افزایش دهید، این 7 بازی فکری را انجام دهید

بازیهای فکری برای افزایش تمرکز و سطح هوش

طبق مطالعه ای که در دانشگاه میشیگان انجام شده است، محققان به این نتیجه رسیده اند ، بزرگسالانی که بازی های فکری را به صورت روزانه به مدت چند هفته انجام می دهند به طور چشمگیری سطح هوش بهتری نسبت به بقیه افراد دارند

30 بهمن 1395

22 بهمن 1395

بازی
گنجایش سالن چند نفر است.

تعداد افراد در سالن

یک سالن با ۱۰۳ ردیف صندلی در شکل زیر می بینید که در هر ۵ ردیف متوالی آن در مجموع ۲۰۰ نفر می نشینند.

15 بهمن 1395

9 بهمن 1395

22 دی 1395

بازی
سال ۲۰۱۶، یکی از بهترین سال‌ها برای صنعت بازی بود.

تاریخ انتشار 5 بازی جدید بخش چهارم

بازی هورایزن یکی از مورد انتظارترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن۴ می باشد . این بازی که توسط استودیوی بازی‌سازی گوریلا گیمز در حال ساخت است ، یک اکشن فوق العاده پساآخرالزمانی را به تصویر می‌کشد

20 دی 1395

ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی

دچار وسوسه شده ای بر سر دو راهی مانده ای کاری کن که سر از بهشت در بیاوری نه جهنم. درست است که تشنه هستی ولی نداری و تشنگی بهتر از گناه کردن است. خدا پاداش صبر واجر ثواب تو را می دهد و سربلند از راهی که انتخاب کرده ای در می آیی زیرا فکر درست و راه راست را طی کردی تا خانه ی محزون تو شاد شود.

سلامی چو بوی خوش آشنایی

با کسانی دوستی و رفاقت کنید که حق دوستی را بجا آورند، پارسا باشند و زخم دلتان را مرهمی گذارند نه اینکه عهد بشکنندو حق آشنایی را فراموش کنند. همتی کنید تا دلتان باز هم مثل موم نرم شود. از همنشینی با یار بد پرهیز کنید تا سعادتمند شوید. شکایت نکنید همه ی این مسائل کار خدا بوده تا به خودتان بیائید.

به چشم کرده ام ابروی ماه سیمایی

با خیال روی یار زندگی می کنید و امیدتان به جوابی است که او می دهد. دیگر از انتظار خسته شده اید و دلتان محزون شده و از آتش عشق می سوزید. ناامید شده اید و حاضرید برای رسیدن به یار هر کاری انجام دهید. امیدوار باشید رضایتان به رضای خدا باشد زیرا به آنچه که طلب کرده اید می رسید.

سحرگه ره روی در سرزمینی

معمایی برایتان پیش آمده که لاینحل است برای حل آن به افراد ناباب مراجعه نکنید چراغ امیدتان روشن می شو...