پیش نمایش

معرفی دو هیروی جدید دوتا 2

هر ساله در مسابقات اینترنشنال شاهد سورپرایز بوده ایم . از معرفی underlord و techies تا معرفی پچ های جدید . ولی امسال سورپرایز از آنچه فکر می کردیم بزرگتر بودند . دو هیرویی بالای که با آنها اشاره شد در دوتا 1 حضور داشتند و اضافه شدنشان به بازی در واقع وظیفه کمپانی ولو بوده است . اما این دو هیرو در دوتا 1 وجود نداشته اند و برای همین است که بازیکنان شدیدا منتظر اضافه شدنشان هستند . در تریلری که در اینترنشنال امسال منتشر شد برای اولین بار شاهد این دو هیرو بودیم ولی به اسم این دو هیرو اشاره ای نشد . ولی بسته به توع حرکاتشان در تریلر می توان حدس زد هیروی سمت چپ که مونث است در نقش ساپورت باشد و هیروی سمتی راست یک هیرو استرنج و اینیشیتر یا نوکر .

هیروی سمت راستی که گویا یک آرمادیلو است دارای قابلیت چرخیدن و غلط خوردن است که به دشمنان دمیج وارد می کند . همچنین دارای ذره می باشد که نشان می دهد هیرو ارمور بالایی دارد و قابلیت تانک شدن . در یکی دیگر از قسمت های این ترلیر این هیرو تیغ های هیرو بریستلبک را قطع می کنند که نشان می دهد این هیرو قابلیت از بین بردن اسکیل های خودکار یا پسیو را دارد .

اما هیروی سمت چپ کمی رمز آلود تر است زیرا تنها 15 ثانیه در تریلر وجود داشت . ولی با  این حال نیز از قابلیت های این هرو هم پرده برداری شده است . یکی از اسکیل های این هیرو هیل دادن به متحدانش می باشد و همچنین می تواند قسمت های تاریک نقشه را برای مدتی پدیدار کند . ظاهرا این هیرو می تواند حیوانی را کنترل کند که در نبرد ها به او کمک می کند .

کمپانی ولو وعده داده است این دو هیرو در اپدیتی به نام the Dueling Fates به بازی اضافه می شوند . اپدیتی که بنظر پر حجم باشد و به جز این هیرو ها حتما تغییرات دیگری نیز در بازی رخ داده است . اگر تنها یک چیز در این 12 سال که از عمر بازی دوتا می گذرد یاد گرفته باشیم این است که هیچوقت نمی توانیم ایس فراگ را پیش بینی کنیم .

با توجه با تجربه ای که از معرفی هیروی قبلی یعنی Monkey King به دست آورده ایم می توانیم مطمئن باشیم که این دو هیرو در ابتدا به شدت قوی و op باشند و برای کسانی که می خواهند rank خود را بالا ببرند توصیه می شود . با توجه به سیاست کمپانی Valve ، این دو هیرو باید دارای اسکیل های جذاب و نسبتا دشواری باشند . چرا که تمام تلاش ها در راستای جذاب کردن بازی صورت می گیرند و مطمئنا هیرو های جدید همگی باید دارای قابلیت های جذابی باشند تا از درصد pick rate بالایی بر خوردار باشند . شاید برایتان سوال شده باشد که این قضیه چه ربطی به valve دارد . خوب مسئله اینجاست که کمپانی ها خواستار بالا بردن سطح درآمد خود هستند و بازی مثل دوتا که یک بازی free to play می باشد تنها درامدش از آپشن های داخل بازی به دست می آید و هرچه یک هیرو بیشتر مورد توجه قرار بگیرد نرخ فروش آیتم هایش هم بیشتر می شود و در نتیجه درامد شرکت بالا می رود .

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.