فال هفتگی از تاریخ ۱۷ تیر تا ۲۳ تیر

 

💠فروردین♈️
به زودی وارد یک ماجرای عاشقانه خواهید شد.شاید بهتر باشد برای مدیریت اوضاع بهم ریخته و اشفته این روزهایتان از کسی کمک بگیرید و اوضاع را از این که هست بدتر نکنید .گذشت زمان باعث فراموشی میشود اما بدین معنی نیست که شما نباید از دلی که شکسته اید دلجویی کنید.برای گفتن حرفی دست دست میکنید، این گونه به جایی نمیرسید و فقط فرصتها را از دست میدهید، رودرواسی رو کنار بگذارید.

 

💠اردیبهشت♉️
از شنیدن نه نترسید . شما فقط یک بار زندگی میکنید در خانه و یا محا کارتان تنش هایی به وجود می آید . که ممکن است نتوانید به راحتی با حرف زدن مشکل را حل کنید حرفهایی که نگفته بودید . حرفهایی که نگفته بودید بالاخره مطرح خواهد شد و بحث و مشاجره بالا خواهند گرفت . اگر میبینید که نمی توانید با حرف زدن ناراحتی ها را از بین ببرید شاید بهتر باشد سعی کنید کمی با خودتان خلوت کرده و به دیگران هم جای فکر کردن بدهید .

 

💠خرداد♊️
خود را بیش از این درگیر دیگران نکنید.موقعیتی که برایتان پیش امده و تصمیمی که خواهید گرفت ممکن است برای شما تا حدودی چالش برانگیز باشد و هم چنین نارضایتی هایی را بهمراه داشته باشد .اگر میخواهید مدیریت اوضاع را در دست بگیرید و تغییر اساسی در وضع موجود ایجادکنید سعی کنید با دیدن واکنشهای منفی از اطرافیانتان اعتماد بنفس خود را از دست ندهید و خوتان را کنار نکشید.

 

 

💠تیر♋️
دلیل اینکه این روزها از برنامه هایتان عقب هستید بی توجهی به خودتان است شاید وقت آن رسیده که بالاخره طغیان کرده و تمام برنامه های قبلیتان را به هم بریزید و دیگران را در تعجب و شگفتی رها کنید شما میخواهید کمی به حال خودتان باشید و وقتتان را صرف خودتان و اهداف شخصیتان بکنید اگر همین الان اینکاررا نکنید تمام عمر خود را سرزنش خواهید کرد کاری نکنید که نشود بهای آن را پرداخت

 

💠مرداد♌️
برخی سوتفاهم ها بین شما و کسی که دوستش دارید مشکلاتی بوجود می اورد.اجازه ندهید تصمیمتان تحت تاثیر این مشکلات قرار بگیرد شما نسبت به انجام هرکاری که ممکن است شما رو به چالش بکشاند ترس و هراس دارید جسارت پذیرفتن مسئولیتهای تازه را داشته باشید تنها چیزی که مانع رسیدن شما به موفقیت میشود ترسهایتان است.شما ایده های بسیار خوبی دارید اما بمرحله عمل نمیرسانیدشان.

 

💠شهریور♍️
در مورد مسائل احساسی حتما به خط قرمزهای طرف مقابلتان احترام بگذارید تا شرمنده و پشیمان نشوید. شما با تمام وجود میخواهید وضعیت فعلیتان را تغییر دهید.بخاطر همین هم هرچقدر نقشه تان افراط گرایانه تر باشد، بنظر خودتان جذابتر خواهد بود نگرانی را از خودتان دور کنید و یادتان باشد که در موقعیت شما مهم ترین چیز حفظ احترام و اعتماد بنفستان است.

 

 


💠مهر♎️
با رفتار اخیرتان متاسفانه ممکن است باعث شوید یکی از دوستان خوب و باهوشتان را برای همیشه از دست بدهید.در رابطه با مسائل عاطفی مسئولیت را از گردن خود باز نکنید و احترام رفاقت را نگه دارید. در رابطه با مسئله کاری خبری میشنوید که میتواند باعث نگرانیتان بشود پیش از ان که از صحت خبری که شنیده اید اطمینان حاصل کنید بیهوده نگران نشوید، مشکلی متوجه شما نیست.


💠آبان ♏️
بیهوده خودتان را در کلاف پیچیده ای سردرگم نکنید پای درخواستهای منطقیتان بایستید تا دیگران را متوجه کنید که به شما و خواسته هایتان احترام بگذارند استعدادهای خود را بیشتر از گذشته جدی بگیرید شما در حال حاضر فرصت دارید که از تواناییهای خود بهره ببرید و یا تنها درآمدی برای خود دست و پا کنید بلکه به رضایت خاطری که همیشه دنبالش هستید هم برسید دست از سرزنش خود بردارید.


💠آذر ♐️
حتما به یک سفر بروید.فشارهای این اواخر شما را اسیب پذیر کرده.دورهمی های دوستانه شبانه چیزهایی نیستند که بتوانند حال روحی شما را به وضعیت عادی باز گردانند، بیهوده خودتان را بیشتر خسته میکنید.برای مدتی از جمعهای تکراری فاصله بگیرید تا بجای ان خود را با فعالیت جدید که برایتان تازه است درگیر کنید، متوجه تاثیر سریع ان خواهید شد.

 
💠دی♑️
در خلوت خود بدون قضاوت اتفاقات اخیر را مرور کنید اینکه چه کسی مقصر است انقدر مهم نیست درسی که باید یاد بگیرید به مراتب برای آیندتان مهمتر است قدر لحظات شادی که دارید حتی کوتاه و زودگذر را بدانید و از ته دل بخندید خیلی ها آرزوی بودن در موقعیت شما را دارند به سفری راه دور خواهید رفت که برایتان سرشار از برکت است.


💠بهمن♒️
دلتنگیهایتان برطرف خواهد شد.وعده دیدار نزدیک است.شما همیشه حواستان به دیگران بوده و دست به خیر بوده اید.این روزها بهتر است فعلا خود و خانواده تان را در اولویت قرار دهید تا گره های کوچک که موجب نگرانی این روزهایتان شده هم باز شوند. به ارزشها و باورهای دیگران اهمیت بدهید و گاهی اگر لازم است خودتان را با آنها تطبیق دهید.لج بازی نکنید، انعطاف پذیر باشید

 

💠اسفند ♓️
اگر کمی منصف باشید حس خوبی نسبت به خودتان و نتیجه زحماتتان خواهید داشت.کارهایتان را بر اساس الگوهایی که خودتان تعیین میکنید پیش ببرید.خوتان را از انچه برایتان واقعا اهمیتی ندارند دور کنید تا ببینید چه قدر روزگار زیباتری خواهید داشت. داشتن ثبات در رفتارتان برای شما بسیار مهم و حیاتی است تا میتوانید سعی کنید رفتار دوستانه ای با دیگران داشته باشید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید