چرا کارترها در کنار جو بایدن و همسرش جیل در این عکس بسیار کوچک به نظر می رسند؟

جو بایدن

خانه عروسکی نیست: رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن و همسرش جیل از جیمی کارتر و همسرش روزالین دیدار می کنند. عکس: مرکز کارتر

 

برای ایجاد این ترفند نوری نیازی به ترفند خاصی ندارید. اگر آیفون 11 یا 12 دارید ، می توانید نسبت رئیس جمهور پیشین ایالات متحده را  بسیار کوچک کنید.عکاس کارلی ارل آن را  توضیح می دهد:


سلام کارلی به عنوان کارشناس عکاسی مقیم ما ، یک سوال دارم. چیزی در مورد این عکس با حضور جو و جیل بایدن و رئیس جمهور سابق جیمی کارتر و بانوی اول سابق روزالین کارتر به نظر سوال برانگیز است؟

 

مطمئناً اینطور است. از کجا شروع کنیم ... مقیاس Biden v Rosalynn بسیار غیر معمول است - او سه برابر اندازه کارتر به نظر می رسد و حتی اگر تغییرات جسمی طبیعی در دوران پیری ممکن است در اینجا نقش داشته باشد ، من فکر نمی کنم که پیری اینقدر شما را کوچک کند. همچنین ، مقیاس پای جیمی کارتر نسبت به بقیه اعضای بدن او عجیب است. در آخر ، به صندلی های اتاق نشیمن توجه کنید. بعید به نظر می رسد


بنابراین بایدن ها در واقع حدود سه برابر بزرگتر از کارترها نیستند؟

نه . من مطمئنم که جو بایدن قد کمی بلندتر از روزالین دارد ، اما نه به این اندازه. با استفاده از یک لنز زاویه باز ، تصویر تحریف می شود. هنگام عکسبرداری در فضای کوچکتر ، اغلب فضای کافی برای حرکت به عقب ندارید تا همه افراد در کادر قرار بگیرند ، بنابراین از لنزی استفاده می کنید که می تواند همه آن را در تصویر بگیرد. متأسفانه ، اگر از لنزی کاملاً باز استفاده می کنید ، در حالی که عکاس بسیار نزدیک به سوژه ها ایستاده ، عکس را تحریف می کند.

 

ساموئل ویتلوک

جان کی ، نخست وزیر سابق نیوزیلند ، بعد از بازی نیمه نهایی جام جهانی راگبی 2015 بین آفریقای جنوبی و نیوزیلند در لندن ، به ساموئل ویتلوک تبریک می گوید. عکس: فیل والتر 

عکاس ، فیل والتر ، از یک لنز 16 میلی متری برای آن استفاده کرد ،  و مانند Bidens و Carter ، در یک اتاق کوچک قرار داشت.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید