5 استعداد و سرگرمی کیت میدلتون ، که ترجیح می دهد در مورد آنها سکوت کند

کیت میدلتون

 

همه او را به عنوان همسر شاهزاده ویلیام می شناسند ، که ممکن است سرانجام سلطنت بریتانیا را به دست گیرد. و کیت میدلتون همچنین یک همسر ، مادر دلسوز ، نیکوکار و الگوی شگفت انگیز میلیون ها زن در سراسر جهان است. شاید وظایف یکی از اعضای خانواده سلطنتی و مادر سه فرزند باعث شود دوشس مدت زیادی برای سرگرمی هایش باقی نماند ، اما با این حال او سعی می کند از علایق خود چشم پوشی نکند.


عکاسی

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس


کیت میدلتون تاکنون علاقه جوانی خود به عکاسی را ترک نکرده است. وی حتی هنگام تحصیل در دانشگاه سنت اندروز ، علاوه بر رشته های اصلی ، در یک دوره ویژه عکاسی نیز شرکت کرد. او حتی مدتی در شرکت پدر و مادرش Party Pieces کار کرد و برای وب سایت خود عکس گرفت. امروز دوشس کمبریج خود را "عکاس آماتور مشتاق" می نامد و از عکاسی از خانواده اش لذت می برد. موفقیت های وی در این زمینه را حتی افراد حرفه ای نیز می شناسند و این نشان از عضویت افتخاری وی در انجمن عکاسی سلطنتی بریتانیا دارد.

 

نقاشی

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس


برای چندین سال ، کیت میدلتون از هنرمندان حرفه ای درس نقاشی می گرفت ، اما عجله ای ندارد که کارهای خود را به جهانیان ارائه دهد. منابع ناشناس ادعا می کنند که کیت میدلتون در واقع بسیار خوب نقاشی می کشد ، به ویژه مناظر و پرتره های کودکان. مدت هاست که دوستان و خانواده او را متقاعد کرده اند که یک نمایشگاه انفرادی ترتیب دهد اما او هنوز به مهارت ها و استعداد خود اطمینان ندارد. به هر حال ، روی کتابچه های همراه با برنامه ازدواج خواهر کیت پیپا ، می شد یک طرح مداد را که توسط دست دوشس کمبریج نوشته شده بود ، مشاهده کرد. او کلیسایی را که مراسم عروسی در آن برگزار شده بود به تصویر کشید.

 

باغبانی

کیت میدلتون
پرنس ویلیام ، کیت میدلتون و پرنس چارلز.  / عکس


کیت میدلتون از نگهداری باغ و باغبانی لذت خاصی می برد. وی حتی در دوران کودکی به لطف مادر و مادربزرگش عاشق این فعالیت شد و اکنون با سخاوتمندی رازهای باغبانی و باغبانی را با فرزندانش در میان می گذارد و پسران و دخترش را به کارهای ساده می گمارد. و حتی به عنوان یک دوشس ، او  سبزی و توت می کارد ، او اعتراف کرد که برداشت او خیلی چشمگیر نبود. با این حال ، او همیشه این فرصت را دارد که دوباره تلاش کند.

 

موسیقی

کیت میدلتون
کیت میدلتون یاد می گیرد که رفتار کند.  / عکس


از زمان کودکی ، دوشس کمبریج فردی بسیار پرشور بود. او خود را در بازیگری ، باله و حتی آواز امتحان کرد ، اما به سرعت متوجه شد که توانایی و استعداد برجسته ای در این زمینه ندارد و موسیقی را ترجیح می دهد. در ارکستر مدرسه Tootie-Flooties ، دوشس آینده فلوت می نواخت ، و همچنین موفق به تسلط بر گیتار می شود.

 

ورزش

5vbllknjy.jpg
کیت میدلتون.  / عکس


همسر شاهزاده ویلیام از کودکی عشق خود را به ورزش حفظ کرده است. او حتی امروز از بازی های تنیس ، شنا و قایقرانی لذت می برد . 

کیت میدلتون با وجود استعدادها و توانایی های فراوان ، ترجیح می دهد در مورد آنها صحبت نکند. شاید او فقط خجالتی باشد ، اما واقعیت همچنان باقی است: حتی وقتی دوشس کمبریج مورد تمجید قرار می گیرد ، او سعی می کند همه چیز را به شوخی بگیرد و به نظر می رسد کمی خجالت زده است.

 

و کیت میدلتون عاشق خواندن است و اغلب او را می توان با کتابی در دست دید. هنگامی که در حین قرنطینه ، کیت میدلتون عکس هایی را که در آنمر هال در نورفولک گرفته شده بود ، جایی که خانواده در انزوا بود ، پست کرد ، بسیاری از طرفداران توجهشان را به کتابهای روی میز دوشس جلب کردند. دوستداران ادبیات این مجموعه را تشخیص دادند و بسیاری بلافاصله شروع به توصیه کتاب برای خواندن کردند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید