5 استعداد و سرگرمی کیت میدلتون ، که ترجیح می دهد در مورد آنها سکوت کند

کیت میدلتون

 

همه او را به عنوان همسر شاهزاده ویلیام می شناسند ، که ممکن است سرانجام سلطنت بریتانیا را به دست گیرد. و کیت میدلتون همچنین یک همسر ، مادر دلسوز ، نیکوکار و الگوی شگفت انگیز میلیون ها زن در سراسر جهان است. شاید وظایف یکی از اعضای خانواده سلطنتی و مادر سه فرزند باعث شود دوشس مدت زیادی برای سرگرمی هایش باقی نماند ، اما با این حال او سعی می کند از علایق خود چشم پوشی نکند.


عکاسی

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس


کیت میدلتون تاکنون علاقه جوانی خود به عکاسی را ترک نکرده است. وی حتی هنگام تحصیل در دانشگاه سنت اندروز ، علاوه بر رشته های اصلی ، در یک دوره ویژه عکاسی نیز شرکت کرد. او حتی مدتی در شرکت پدر و مادرش Party Pieces کار کرد و برای وب سایت خود عکس گرفت. امروز دوشس کمبریج خود را "عکاس آماتور مشتاق" می نامد و از عکاسی از خانواده اش لذت می برد. موفقیت های وی در این زمینه را حتی افراد حرفه ای نیز می شناسند و این نشان از عضویت افتخاری وی در انجمن عکاسی سلطنتی بریتانیا دارد.

 

نقاشی

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس


برای چندین سال ، کیت میدلتون از هنرمندان حرفه ای درس نقاشی می گرفت ، اما عجله ای ندارد که کارهای خود را به جهانیان ارائه دهد. منابع ناشناس ادعا می کنند که کیت میدلتون در واقع بسیار خوب نقاشی می کشد ، به ویژه مناظر و پرتره های کودکان. مدت هاست که دوستان و خانواده او را متقاعد کرده اند که یک نمایشگاه انفرادی ترتیب دهد اما او هنوز به مهارت ها و استعداد خود اطمینان ندارد. به هر حال ، روی کتابچه های همراه با برنامه ازدواج خواهر کیت پیپا ، می شد یک طرح مداد را که توسط دست دوشس کمبریج نوشته شده بود ، مشاهده کرد. او کلیسایی را که مراسم عروسی در آن برگزار شده بود به تصویر کشید.

 

باغبانی

کیت میدلتون
پرنس ویلیام ، کیت میدلتون و پرنس چارلز.  / عکس


کیت میدلتون از نگهداری باغ و باغبانی لذت خاصی می برد. وی حتی در دوران کودکی به لطف مادر و مادربزرگش عاشق این فعالیت شد و اکنون با سخاوتمندی رازهای باغبانی و باغبانی را با فرزندانش در میان می گذارد و پسران و دخترش را به کارهای ساده می گمارد. و حتی به عنوان یک دوشس ، او  سبزی و توت می کارد ، او اعتراف کرد که برداشت او خیلی چشمگیر نبود. با این حال ، او همیشه این فرصت را دارد که دوباره تلاش کند.

 

موسیقی

کیت میدلتون
کیت میدلتون یاد می گیرد که رفتار کند.  / عکس


از زمان کودکی ، دوشس کمبریج فردی بسیار پرشور بود. او خود را در بازیگری ، باله و حتی آواز امتحان کرد ، اما به سرعت متوجه شد که توانایی و استعداد برجسته ای در این زمینه ندارد و موسیقی را ترجیح می دهد. در ارکستر مدرسه Tootie-Flooties ، دوشس آینده فلوت می نواخت ، و همچنین موفق به تسلط بر گیتار می شود.

 

ورزش

5vbllknjy.jpg
کیت میدلتون.  / عکس


همسر شاهزاده ویلیام از کودکی عشق خود را به ورزش حفظ کرده است. او حتی امروز از بازی های تنیس ، شنا و قایقرانی لذت می برد . 

کیت میدلتون با وجود استعدادها و توانایی های فراوان ، ترجیح می دهد در مورد آنها صحبت نکند. شاید او فقط خجالتی باشد ، اما واقعیت همچنان باقی است: حتی وقتی دوشس کمبریج مورد تمجید قرار می گیرد ، او سعی می کند همه چیز را به شوخی بگیرد و به نظر می رسد کمی خجالت زده است.

 

و کیت میدلتون عاشق خواندن است و اغلب او را می توان با کتابی در دست دید. هنگامی که در حین قرنطینه ، کیت میدلتون عکس هایی را که در آنمر هال در نورفولک گرفته شده بود ، جایی که خانواده در انزوا بود ، پست کرد ، بسیاری از طرفداران توجهشان را به کتابهای روی میز دوشس جلب کردند. دوستداران ادبیات این مجموعه را تشخیص دادند و بسیاری بلافاصله شروع به توصیه کتاب برای خواندن کردند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • سمیرا 212 :

  کیت میدلتون فقط همسر شاهزاده ویلیام نیست. او یک فرد بسیار تأثیرگذار، یک ترندست(trend) واقعی و یک نماد مد است. روزنامه نگاران و طرفداران در سرتاسر جهان هر نسخه را از نزدیک تماشا می کنند. بسیاری از دختران و زنان می خواهند مانند دوشس کمبریج باشند، شبیه او شوند، مانند او لباس بپوشند. بنابراین بلافاصله پس از نامزدی با شاهزاده ویلیام، به اصطلاح "ترند کیت" ظاهر شد که تا به امروز ادامه دارد.

  1400/9/15 16:07
 • سمیرا 212 :

  کیت میدلتون تأثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب دارد و از این نظر از تأثیرگذاران برتر رسانه های اجتماعی پیشی می گیرد. دوشس تنها با ظاهر خود می تواند مستقیماً بر فروش برخی چیزها تأثیر بگذارد و هیچ یک میلیون پست تبلیغاتی در اینستاگرام نمی تواند با آن مقایسه شود. این "sepersil" توسط همسر شاهزاده ویلیام توسط روزنامه نگاران "اثر کیت" نامگذاری شد. همه چیز با اولین حضور مشترک کیت و ویلیام به عنوان یک زوج در روز نامزدی شروع شد. دوشس آینده کمبریج برای چنین رویداد مهمی لباس آبی از برند Issa را انتخاب کرد.

  1400/9/15 16:08
 • سمیرا 212 :

  تنها چند ساعت طول کشید و تمام نسخه های این مدل در یک لحظه در سراسر جهان فروش کردند. این شرکت بعداً گفت که هرگز در کل تاریخ وجود این برند، محصولات آنها به این سرعت فروخته نشده است.

  1400/9/15 18:18
 • سمیرا 212 :

  برند دیگری که به لطف کیت میدلتون محبوب شد، جنی پکهام است. دوشس این برند را برای مهمترین رویدادهای زندگی خود - تولد فرزندان - انتخاب کرد. در لباس های این برند، کیت پس از تولد هر سه وارث : آبی با جورج، زرد با شارلوت و قرمز با لوئیس. چه کسی می داند، شاید به مناسبت تولد چهارمین فرزندش، کیت نیز سنت ها را تغییر ندهد.

  1400/9/15 18:19
 • سمیرا 212 :

  کیت میدلتون می تواند نه تنها بر فروش مستقیم، بلکه بر روند مد تأثیر بگذارد. نمونه بارز آن صندل های گوه ای است. در سال 2017، دوشس کمبریج کفش هایی از برند محبوبش LK Bennett پوشید.

  1400/9/15 18:21
 • سمیرا 212 :

  تقریباً در همه رویدادها، آنها دقیقاً چنین صندل هایی را می پوشیدند. در آن زمان، نه اینفلوئنسرها و نه طراحان به چنین کفش هایی توجه نمی کردند، البته قبل از اینکه کیت شروع به پوشیدن آن ها در همه جا کند. و در حال حاضر برای فصل تابستان، غول های Topshop و M&S و H&M مدل های صندل پلت فرم خود را ارائه کردند.

  1400/9/15 18:21
 • سمیرا 212 :

  "ترند کیت" به برخی از لباس ها محدود نمی شد. زمانی بود که دختران زیر چاقوی یک جراح پلاستیک می رفتند تا به زیبایی دوشس محبوب خود نزدیک شوند. شکل بینی مانند کیت میدلتون بسیار محبوب بود. این روند از زمان عروسی کیت و اویاما در سال 2011 بسیار محبوب بوده است. واقعیت این است که شکل آن برای بسیاری ایده آل به نظر می رسد: مستقیم است، با نوک گرد زیبا و کاملاً به صورت او می آید.

  1400/9/15 18:23
 • سمیرا 212 :

  یکی دیگر از موارد مورد ستایش موهای کیت میدلتون است. استایل او همیشه دریایی از تعارف را تداعی می کند. تیمی از متخصصان واقعی بر روی فرهای او کار می‌کنند، به رهبری استایلیست مورد علاقه کیت - آماندا کوک تاکر

  1400/9/15 18:23
 • سمیرا 212 :

  یکی از مورد انتظارترین رویدادهای سال 2011 عروسی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون بود. و البته لباس عروسی ملکه آینده انگلیس یکی از مواردی بود که بیشتر مورد بحث قرار گرفت. لباس مجلل او از الکساندر مک کوئین افسانه ای شده است.

  1400/9/15 18:26
 • سمیرا 212 :

  این انتخاب لباس عروسی کیت میدلتون تاثیر زیادی در دنیای مد داشت. برندها یکی پس از دیگری شروع به دوخت "لباس های شاهزاده خانم" کردند: توری، بالاتنه بسته، آستین بلند. بعدها، پس از دوشس، کیم کارداشیان، کاردی کلوس، نیکی هیلتون و خواهر کیت میدلتون، پیپا، لباس هایی به این سبک برای عروسی خود پوشیدند.

  1400/9/15 18:26
 • سمیرا 212 :

  هر کاری که ملکه آینده بریتانیا انجام می دهد به طور فعال مورد بحث قرار گرفته و مدت ها شنیده شده است. و "اثر کیت" روی فرزندانش نیز تاثیر گذاشت. کوردا کیت و ویلیام اولین فرزند خود را در سال 2013 به دنیا آوردند - پسری به نام جورج که سروصدا به پا کرد. محبوبیت این نام بلافاصله به طور قابل توجهی افزایش یافت. بر اساس آمار موجود، نام "جورج" در دهه 2000 در رتبه بندی نام های محبوب، در 20 امین نفر برتر بود، اما به لطف کیت میدلتون در سال 2016، به رتبه سوم صعود کرد.

  1400/9/15 18:28
 • سمیرا 212 :

  وضعیت مشابهی در مورد تنها دختر کیت و ویلیام ، شارلوت اتفاق افتاد. بنابراین کاملاً کلاسیک است، بریتانیایی ها قبلاً آن را فراموش کرده اند. قبل از تولد شارلوت، این نام در بین 20 نفر برتر انگلستان قرار نمی گرفت و پس از این اتفاق در جایگاه نهم قرار گرفت و چندین سال است که از ده نفر برتر خارج نشده است.

  1400/9/15 18:29
 • سمیرا 212 :

  نه تنها نام فرزندان ملکه آینده در حال تبدیل شدن به ترند است. وارثان سلطنتی از نزدیک تحت نظر هستند و همیشه در مورد آنچه که می پوشند بحث می کنند. و کیت از این نظر یک مادر منحصر به فرد است. او مانند برخی افراد مشهور دنبال برندها نمی رود و پول افسانه ای را برای لباس های کودکان خرج نمی کند و این بسیار منطقی است، زیرا بچه ها خیلی زود بزرگ می شوند.

  1400/9/15 18:29
 • سمیرا 212 :

  دوشس دوست دارد به فرزندانش لباس های کلاسیک بپوشاند: پیراهن هایی با یقه گرد، قد بلند، شلوارک، کفش های چرمی. برند لباس کودک مورد علاقه کیت، کت کیدستون را دارد و به محض اینکه فرزندانش در پرتره‌های رسمی با لباس‌های این برند ظاهر می‌شوند، محصولات سریعا به فروش می رسند.

  1400/9/15 18:31
 • سمیرا 212 :

  یکی از ویژگی هایی که کیت میدلتون توسط سوژه هایش مورد علاقه و احترام قرار می گیرد صرفه جویی است. او واقعاً می داند که چگونه بودجه خود را مدیریت کند و اغلب این موضوع را با تصاویر خود به وضوح نشان می دهد. او اغلب در لباس هایی از Asos و Reiss کاملاً مقرون به صرفه دیده می شود. و او جسورانه این مارک ها را هم در زندگی روزمره و هم برای شرکت در رویدادهای رسمی می پوشد.

  1400/9/15 18:32
 • سمیرا 212 :

  یک نمونه بارز ژاکت زارا است. قبلاً در بین خریداران محبوب نبود، اما ظاهر دوشس در آن باعث محبوبیت آن شد و بلافاصله در فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین تولید شد. کیت موفق می شود نزدیکی خود را به مردم نشان دهد و با مثال خود نشان دهد که می توانید لباس مناسبی بپوشید و مانند یک شاهزاده خانم به نظر برسید.

  1400/9/15 18:33

بیشتر بخوانید