27 اسفند 1397

26 اسفند 1397

محصولات غذایی به عنوان منبع انرژی در تغذیه برای بدن خدمت می کنند.
تغذیه

میزان کالری مواد غذایی + 23 جدول

با توجه به داده های فوق، می توانید بدانید چه نوع غذایی مورد توجه قرار می گیرد و چه چیزی بهتر است به طور کامل ازبرنامه رژیم غذایی شما حذف شود. همچنین رژیم غذایی متعادل را با مصرف کالری مورد نیاز روزانه در تغذیه با توجه به وزن، قد، ویژگی های سنین مختلف تنظیم کنید.

24 اسفند 1397

میل شدید به ترشی نشانه چیست، علت هوس خوردن شیرینی، علت هوس بستنی
تغذیه

هوس غذایی نشانه چیست؟

گاهی اوقات بدن انسان کمبود مواد غذایی یا ویتامین ها را، با میل شدید خود به یک یا چند مزه مثل ترشی، شوری، شیرینی و تلخی نشان می دهد.این که کدام مواد غذایی نشانه کمبود ویتامین ها و املاح در بدن است که بدن به آن نیاز دارد.

اصل روش بر اساس رژیم غذایی کم کالری (تا 1200 کیلو کالری / روز) و تمرین منظم است.
رژیم غذایی

رژیم غذایی مالیشوا Malysheva چیست؟

رژیم غذایی مالیشوا Malysheva یک روش موثر برای کاهش وزن است که باعث ایجاد حداقل استرس در بدن می شود و بر خلاف اکثر رژیم های غذایی ، به بهبود سلامتی، بهینه سازی وزن و بهبود سلامت بدن به عنوان یک کل کمک می کند.

22 اسفند 1397

علل افسردگی  به استعداد ژنتيكی، فيزيكی، روانی و دارويی تقسيم مي شوند.
سلامت روان

علت افسردگی

اعتقاد بر این است که عامل ژنتيكی بر شروع افسردگی در بیمار تأثیر می گذارد، اما پزشکان می گویند که اهمیت آن دقیقا برای شکل گیری این بیماری است، به عنوان مثال برای ظهور اسکیزوفرنی یا اختلال دوقطبی .

21 اسفند 1397

طبق آمار، یک سوم از ساکنان جهان از یک نوع آلرژی رنج می برند.
رژیم غذایی

رژیم غذایی برای آلرژی پوست

از آنجایی که ایمنی انسان نقش حیاتی در زندگی اش دارد، هر گونه علائم آلرژیک دلیلی است برای مشورت با متخصص. علاوه بر این، ضروری است که به یک رژیم غذایی و سیستم تغذیه ای خاصی بپردازیم که تاثیرات آلرژن ها را به حداقل برساند.

7 جفت ترکیب مفید و خوشمزه که در کاهش وزن ناامید نشوید.
تغذیه

غذا های خوشمزه برای کاهش وزن 7 جفت محصول

برخی از ترکیب محصولات در تغذیه می توانند سوخت و ساز بدن را سرعت بخشند یا کم کنند، از آنجا که اجزای فعال آنها با یکدیگر در ارتباط هستند، چگونه به لاغری کمک می کنند؟و دقیقا  چگونه کار می کنند؟ ما در نمونه های جمع آوری شده از ترکیبات موثر توضیح خواهیم داد.

20 اسفند 1397

جزئیات طرح رژیم غذایی که توسط کلینیک مایو (ایالات متحده آمریکا) تهیه شده بود
رژیم غذایی

رژیم غذایی مگنی چیست؟

رژیم غذایی مگنی، رژیم تخم مرغ یا رژیم مارگارت تاچر  یک سیستم تغذیه ای مبتنی بر پروتئین است که از 2 تا 4 هفته طول می کشد که می توانید حداکثر تا 20 کیلوگرم وزن اضافی را بدون شمارش کالری و احساس گرسنگی از دست بدهید.

19 اسفند 1397

زنجبیل مقدار قابل توجهی از اسیدهای آمینه و ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند گینگرول
تغذیه

خواص زنجبیل

زنجبیل نه تنها به شکل چای یا یک جزء برای نوشیدنی است بلکه در بیشتر دستور العمل های تغذیه، شامل بیسکویت های بی نظیر زنجبیلی شناخته شده در سراسر جهان وجود دارد.