24 تیر 1398

از آب گوجه فرنگی فقط در فرم طبیعی گوجه فرنگی، بدون افزودن نمک و رنگ استفاده شود.
تغذیه

اگر هر روز آب گوجه فرنگی بخورید چه اتفاقی در بدن شما می افتد

این اثر را می توان با افزودن یک لیوان آب گوجه فرنگی تازه به رژیم غذایی و تغذیه روزانه به دست آورد. خواص مفید آب گوجه فرنگی بسیار وسیع است و برای افرادی که به اصول تغذیه مناسب پایبند هستند تقریبا ضروری است.

22 تیر 1398

دانشمندان در مورد 6 غذای عجیب غریب و مرگبار هشدار دادند
تغذیه

دانشمندان در مورد 6 غذای عجیب غریب و مرگبار هشدار دادند

اما یک دسته از غذا ها وجود دارد که تهدید مرگبار را به دنبال دارد زیرا تکنولوژی طرز تهیه آنها باید بسیار دقیق باشد. بنابراین، اگر شما نمیخواهید به خاطر کنجکاوی آشپزی زندگیتان را به خطر بیندازیدد، پس باید از آنها اجتناب کنید

دوز کاپتوپریل براساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است.
دارو

کاپتوپریل

کاپتوپریل، Captopril برای درمان فشار خون بالا (فشار خون بالا) استفاده می شود. کاهش فشار خون بالا به جلوگیری از سکته مغزی، حملات قلبی و کلیه کمک می کند. همچنین این دارو کاپتوپریل، برای درمان نارسایی قلبی، محافظت از کلیه ها از آسیب به دلیل دیابت و بهبود بقای پس از حمله قلبی استفاده می شود.

18 تیر 1398

کلیشه های رایج در مورد حذف مو های زائد درست است یا غلط
پوست، مو و ناخن

کلیشه های رایج در مورد حذف مو های زائد درست است یا غلط

موم انداختن، چنین روش محبوبی برای حذف مو های زائد، هنوز هم توسط افسانه ها احاطه شده است، به همین دلیل زنان اغلب برای انجام دادن آن و تست روی پوست جرات ندارند، حتی اگر آنها فکر کنند که زندگی آنها را ساده تر می کند.

17 تیر 1398

گروه خونی B به بسیاری از بیماری ها مقاوم هستند
رژیم غذایی

رژیم غذایی گروه خونی B و AB

ماهی منبع اصلی پروتئین برای گروه خونی B خواهد بود. شما می توانید از رودخانه و دریا استفاده کنید، برای پر کردن منوی تغذیه همراه با سبزیجات استفاده کنید.

16 تیر 1398

علاوه بر این، گربه ها اغلب دارای کرم ها، کک ها، شپش ها و سایر انگل ها هستند.
بهداشت

عشق از راه دور: چرا تماس بیش از حد با گربه ممکن است خطرناک باشد

گربه ها می توانند حامل سل، سالمونلا،توکسوپلاسموز، ژیاردیا و کریپتواسپوریدیا، عفونت قارچی کرم حلقه ای و بر اثر گاز گرفتن و چنگ زدن گربه، باکتری به نام بارتونلا (Bartonella) را به انسان منتقل می کند که باعث ورم غدد لنفاوی می شود.

14 تیر 1398

تنها 17٪ از بیماران مبتلا به فشار خون بالا تا 60 سال زندگی می کنند!
تازه ها

خطرناک ترین بیماری قرن 21

با توجه به سازمان بهداشت جهانی، فشار خون بالا خطرناک ترین بیماری قرن 21 است. مردم بیشتر در فکر مرگ و میر ناشی از بیماری های سرطان، ایدز، هپاتیت، دیابت و سیگار کشیدن هستند.

13 تیر 1398

11 تیر 1398

یک پیاده روی در کنار ساحل با پای برهنه به زندگی یک زن خاتمه داد
بهداشت

خطرات پابرهنه بودن در ساحل

کارشناسان اشاره می کنند که این یک عفونت نادر است و هر ساله بیش از 1500 مورد عفونت در ایالات متحده ثبت می شود. شما برای مواجه نشدن با مشکلات بهداشت پا در زمان پیاده روی در ساحل چه پیشنهادی دارید؟ 

15 عادت غذایی خطرناک که باعث مرگ زودرس می شوند
تازه ها

چگونه از مرگ زودرس جلوگیری کنیم

اخیرا مجله پزشکی معتبر The Lancet یک تحقیق گسترده در مورد رابطه بین تغذیه و سلامت منتشر کرد. یک تیم بین المللی دانشمندان از سال 1990 تا 2017 داده های 195 کشور را برای تعیین اثرات رژیم غذایی نامطلوب مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

10 تیر 1398

7 تیر 1398

5 تیر 1398

امروزه رژیم غذایی بر اساس گروه خون یکی از محبوب ترین روش های بهبود و اصلاح وزن
رژیم غذایی

رژیم غذایی انواع گروه خونی، گروه خونی O

"خوردن آنچه در طبیعت شماست" - تحت این شعار کتاب دی - آدامو آمریکایی Naturopath منتشر شد. او استدلال کرد که مشکلات اضافه وزن و سلامتی ناشی از تغذیه نامناسب مردم مدرن است. در کتاب خود، او یک مدل رژیم غذایی برای هر فرد بسته به نوع گروه خون پیشنهاد کرد.

تقریبا در این دوره های تاریخ ما، گروه دوم خونی یعنی گروه خونی A  ظاهر شد.
رژیم غذایی

رژیم غذایی گروه خونی A

برای گروه خونی A، نویسنده این روش را توصیه می کند که در رژیم غذایی و تغذیه روزانه کاملا محصولات گوشتی را ترک کنند، اما منوی رودخانه و ماهی دریا را ترک نکنند. بر اساس تمایل، گاهی اوقات آنها از منوی فیله پرندگان در قالب آب پز یا بخارپز استفاده کنند.

3 تیر 1398

رزماری عطری متمایز دارد که در سراسر جهان شناخته شده است.
تغذیه

رزماری خواص عوارض

ا توجه به اهداف درمانی، برای استفاده ببیشتر از خواص رزماری از شاخه های جوان یا برگ گیاه استفاده کنید. اغلب آنها در طول گلدهی جمع آوری می شوند، اما گاهی اوقات قبل از آن جمع می شوند.

  اغلب افراد مبتلا به سرطان مبتلا به خستگی می شوند.
تازه ها

اولین علائم سرطان

کارشناسان داده های مربوط به علائم موجود در بیماران سرطانی را تجزیه و تحلیل کرده و لیستی از رایج ترین علائم سرطان را تهیه کرده اند. اشاره شده است که ظهور این علائم همیشه سرطان را نشان نمی دهد، اما برای پیدا کردن علت، شما باید با دکتر تماس بگیرید.

1 تیر 1398

زنان اغلب علائم بیماری قلب و عروق را نادیده می گیرند، که می تواند کشنده باشد.
تازه ها

متخصصین قلب و عروق علائم خطرناکی را که زنان اغلب نادیده می گیرند نام برده اند

اگر شما دائما علائم خستگی، احساس اضطراب بی مورد، درد قفسه سینه و فشار خون بالا را تجربه می کنید، باید مورد بررسی قرار بگیرید.اغلب مشکلات قلب در زنان در ورود به یائسگی یا در دوران یائسگی رخ می دهد.

ظاهر شدن چین و چروک ها، سفتی و مشکلات دیگر که می تواند نتیجه کمبود کلاژن می باشد
تغذیه

مواد غذایی که به جوان ماندن کمک می کنند

متخصصان تغذیه لیستی از محصولاتی را که حاوی مقدار حداکثر مواد مفید است که باعث کند شدن پیری می شوند، گردآوری کرده اند.برای اینکه جوانتر بمانید، این  محصولات را که باعث بهبود بازسازی سلولها میشوند و به آنها کمک کنید تا بیشتر کار کنند به رژیم غذایی خود، اضافه کنید.

ماست طبیعی به حفظ تعادل میکرو فلورا در روده کمک می کند
تازه ها

کاهش خطر ابتلا به سرطان روده در مردان با این ماده غذایی

به عنوان بخشی از مطالعه، متخصصان تغذیه و مطالعه رژیم غذایی و پیشرفت انواع مختلف آدنوم در سرطانهای دوره مشاهده شده، از سال 1986 تا 2012، مردان 5811 آدنوم را تشکیل دادند، زنان - 8116 ، را بین 32000 مرد و 55 هزار زن بررسی کردند.