27 اردیبهشت 1398

قهوه یک بوته همیشه سبز استوایی با گل های سفید است که مانند یاسمن بوی می دهد.
تغذیه

قهوه

هر روز صبح، میلیون ها نفر از مردم این سیاره روز خود را با یک فنجان قهوه تلخ - یک نوشیدنی از دانه های بو داده شده و دانه گیاه قهوه شروع می کنند. انواع مختلفی از قهوه وجود دارد، اما همه آنها تنها دو دسته از محصولات را نشان می دهند: Arabica و Robusta.

26 اردیبهشت 1398

تمام دختران میخواهند پوستی عالی داشته باشند، حتی کوچکترین لکه ها روی پوست ...
پوست، مو و ناخن

پاک کردن لکه های پوست، شش راه خانگی

تمام دختران میخواهند پوستی عالی داشته باشند، حتی کوچکترین لکه های پوست بسیاری از آنها را ناراحت می کند. بر این اساس، ما سعی می کنیم از آنها خلاص شویم. اما این یک موضوع ساده نیست، متخصصان زیبایی می گویند

اگر دندان عقل به درستی رشد کرده باشد، یعنی به دندان بغلی یا هفتم فشاری نمی آورد
دهان و دندان

آیا دندان عقل را بکشیم

دندان عقل یا دندان هشتم در ردیف (بالا و پایین فک) در انتهای دهان است. در اصطلاح پزشکی آنها اغلب "هشتم" نامیده می شود. مردم آنها را دندان عقل نامیده اند، زیرا معمولا دربزرگسالی، اغلب بعد از 20 سالگی رشد می کنند.

25 اردیبهشت 1398

مصرف این دارو ها معمولا 1 روز قبل از درمان(تزریق) شروع می شود
دارو

دوستکسل، عوارض، موارد مصرف

دوستکسل برای درمان سرطان (مانند پستان ، ریه ، پروستات ، معده ، تخمدان ) استفاده می شود. Docetaxel عضو خانواده ای از مواد دارویی به نام taxanes است. این دارو با کاهش رشد سلول ها کار درمان را انجام می دهد.

23 اردیبهشت 1398

22 اردیبهشت 1398

گلوتن نوع خاصی از پروتئین موجود در دانه های غلات است.
رژیم غذایی

رژیم غذایی بدون گلوتن برای سلیاک

در ابتدا چنین رژیم غذایی خاصی برای افراد مبتلا به بیماری مانند بیماری سلیاک یا عدم تحمل گلوتن وجود نداشت. اما به تدریج، محصولات بدون گلوتن فضای بیشتر و بیشتری را در تغذیه اشغال کردند و در حال حاضر عملا به روند تغذیه مدرن تبدیل شده اند.

20 اردیبهشت 1398

برخی از غذاها در واقع نمک بیشتری دارند و می توانند بی سر و صدا به
تغذیه

نمک بخوریم یا نخوریم

بسیاری از مردم نمک مصرف می کنند. این ماده توسط بدن مورد نیاز است، به ویژه، سدیم و کلر در روند گردش خون دخیل هستند. اما بدن نیاز به نمک بسیار کم دارد، و ما به طور معمولدر تغذیه و رژیم غذایی روزانه خود ده برابر آن مقدار را مصرف می کنیم.