1 بهمن 1397

از خواص عصاره پوسته شاه بلوط برای خونریزی رحمی استفاده می شود.
تغذیه

خواص شاه بلوط

شاه بلوط مقدار زیادی ویتامین C و ویتامین B دارد که خوردن روزانه آن نیاز به مصرف این ویتامین ها را برطرف می کند. میوه بلوط مواد معدنی زیادی مانند، آهن، کلسیم، منیزیم، پتاسیم، سدیم و روی دارد. هر 100 گرم بلوط حاوی 60 گرم آب نیز است.میوه بلوط شیرین است و طعم خوبی دارد.

30 دی 1397

افرادی که نیمه پر لیوان را می بینند افراد خوش بینی هستند .
سلامت روان

خوش بینی یا هوش

مثال کلاسیک خوش بینی، نیمه پر لیوان است، فرض کنید یک لیوان نیمه پر دارید. از افراد مختلفی می خواهید وضعیت را توصیف کنند. برخی به نیمه پر لیوان و برخی به نیمه خالی لیوان اشاره می کنند.

28 دی 1397

دندان ها، مانند هر قسمت دیگر بدن، نیاز به توجه و مراقبت دقیق دارند.
دهان و دندان

جلوگیری از پوسیدگی دندان 8 راه ساده

می توانید از پوسیدگی دندان با رعایت بهداشت دهان و دندان تا حدودی جلوگیری کنید. پزشکان توصیه می کنند روش های موثر بهداشت دهان و دندان با چند تغییر ساده در رژیم غذایی روزانه امکان پذیر می شود.

27 دی 1397

همه دنبال لاغر کردن ،لاغری و تناسب اندام هستند
تناسب اندام

رژیم غذایی مخصوص افراد لاغر

همان گونه که یک سری (درصد زیادی) از چاقی رنج می برند افرادی هم هستند که از لاغری مفرط رنج می برند.در این پست رژیم غذایی 7 روزه برای شما عزیزان آورده ایم.

23 دی 1397

رشد چشمگیر آمار ایدز در میان نوجوانان ایرانی
بیماری

افزایش ایدز بین نوجوانان

در همه جای دنیا رسانه‌ها در آگاه‌سازی مردم نسبت به بیماری ایدز نقش بسیار مهمی دارند و دلیل تاثیر گذاری آنها، پرداختن مداوم و مستمرشان به مقوله ایدز است

پسر من، در هنگامی که درمانهای ADHD برایش تجویز شد، فقط 5 سال داشت
بیماری

آیا می توانیم اختلال بیش فعالی ADHD را بدون دارو درمان کنیم

والدین، درباره اثرات جانبی داروها نگران هستند که این عوارض بوجود آورنده بیماری جدیدی برای فرزندشان شود و میخواهند ، قبل از اقدام به درمان دارویی برای اختلال بیش فعالی یا ADHD ، درمانهای دیگری را امتحان کنند. مهم نیست که چه انتخابی دارید، میتوانید به کودک خود کمک کنید که زندگی موفق‌تری داشته باشد.