بیماری - صفحه 5

معرفی بیماری ها و نحوه پیشگیری و درمان

8 شهریور 1396

بیماری
انعطاف پذیری برخی از عضلات  قوی تر شدن مفاصل شما را بهتر پشتیبانی می کند

سالم نگه داشتن مفاصل بخش اول

یک فیزیوتراپیست و یا مربی تایید شده می تواند به شما نشان دهد که چه حرکت هایی را انجام دهید و چگونه آنها را انجام دهید. اگر شما مشکلات مفصلی دارید، از حرکات سریع و تکراری اجتناب کنید.

بیماری
 ممکن است  فکر کنید چرا برخی از ویروس ها خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهند

ویروسها و سرطان

می دانیم که رفتارهای خاص و عوا مل محیطی ، مانند سیگار کشیدن و آلود می تواند به سرطان منجر شود، ، اما تحقیقات جدید نشان می دهد که گاهی اوقات پاسخ ایمنی بدن وی به ویروس ممکن است منجر به سرطان شود.

7 شهریور 1396

بیماری
رفع تورم و درد قوزکها و کف پا

تورم و درد قوزک پا

کسانی که دچار تورم و درد قوزکها و کف پا ها می شوند بهتر است به توصیه زیر هر روز ، صبح و بعد از ظهر عمل نمایند

14 مرداد 1396

بیماری
 ما به دنیا می آییم، زندگی می کنیم و می میریم.

چگونه بیش از 100 سال عمر کنیم؟

انسان ها موجودات پیچیده ای هستند و اینکه ما مدت زیادی عمر میکنیم مطالعه فرآیند پیر شدن را به چالشی بزرگ تبدیل کرده است. بنابراین بیشتر پژوهش هایی که تا به حال در مورد این موضوع صورت گرفته

12 مرداد 1396

بیماری
اگر این نشانه‌ها را دارید، ریه‌هایتان بیمار است!

علائم ریه‌ بیمار

صدای خس خس نشانه ای از باریک شدن مسیرهای هوایی است. به واسطه محدود شدن مسیرهای هوایی، هوا با سرعت لازم جریان پیدا نمی کند. این شرایط به شکل گیری صدای خس خس هنگام تنفس منجر می شود.

29 تیر 1396

بیماری
خطر ابتلای به دمانس را می‌توان کاهش داد

پیشگیری از دمانس زوال عقل

در مورد ضعف شنوایی نیز گفته شده است که این وضعیت باعث کاهش ارتباط فرد با دیگران و "انزوای اجتماعی" او می‌گردد که از جمله عوامل بروز دمانسمی باشد.

27 تیر 1396

21 تیر 1396

بیماری
برای بسیاری از ما نخوردن قند و کربوهیدراتها یک راه ساده برای کاهش وزن است. اما برای افرادی که دیابت دارند، خوردن اینگونه مواد غذایی موضوع مرگ و زندگی محسوب میگردد.

دستور غذایی برای افراد دیابتی

برای بسیاری از ما نخوردن قند و کربوهیدراتها یک راه ساده برای کاهش وزن است. اما برای افرادی که دیابت دارند، خوردن اینگونه مواد غذایی موضوع مرگ و زندگی محسوب میگردد. غذاهای زیر جایگزین خوبی برای دیابتیها میباشند:

بیماری
شقاق در واقع همان زخم شدن لبه داخلی مقعد می باشد.

علل و درمان شقاق یا زخم مقعد

یکی از شایع ترین بیماریهای ناحیه مقعد زخم مقعد یا اصطلاح خارجی آن که این روزها اکثراً با آن آشنا هستند فیسور آنال یا فیشر آنال یا شقاق می باشد. در واقع در اصطلاحات رایج به آن زخم مقعد یا شقاق مقعد می گویند.

17 تیر 1396

بیماری
تغییرات باید اتفاق بیفتند. غذا آینده ماست.

بیماری افزایش وزن

افزایش وزن مفرط تبدیل به یک بیماری فراگیر و سهمگین شده است. درایالت متحده بیش از ۲۰٪ از بزرگسالان دچار افزایش وزن مفرط و ۳۰٪ دارای دارای اضافه وزن هستند.

16 تیر 1396

بیماری
اغلب خانمها حداقل يک بار در طول عمر خود عفونت واژن را تجربه مي کنند .

بیماری واژينيت

اگر اين محيط مناسب به هم بخورد يا باکتريهاي بيماريزا وارد واژن شوند ممکن است واژن طبيعي به سمت عفوني شدن و التهاب پيش رود . هنگاميکه واژن عفوني شود افزايش ترشحات غليظ

بیماری
موارد اين‌ عفونت‌ بايد گزارش‌ شود تا از گسترش‌ آن‌ جلوگيري‌ شود.

سوزاک

سوزاك‌ عبارت‌ است‌ از يك‌ بيماري‌ عفوني‌ در دستگاه‌ تناسلي‌ كه‌ از راه‌ آميزشي‌ منتقل‌ مي‌شود. در مردان‌، اين‌ عفونت‌ در پيشابراه‌ رخ‌ مي‌دهد، در زنان‌، در پيشابراه‌ (مجرايي‌ كه‌ ادرار را از مثانه‌ به‌ بيرون‌ هدايت‌ مي‌كند) و نيز دستگاه‌ توليد مثل‌.......

15 تیر 1396

بیماری
با رعایت برخی نکات بهداشتی می توانید به میزان زیادی از بروز عفونت های مجاری ادراری و مهبـلی جـلوگـیری بعمل آورید .

عفونت های مجاری ادراری و مهبـلی

در طی روز لباسهای زیر با جنس الیاف نخی بتن کنید. از پوشیدن لباسهای بدون تهویه مانند لباسهای نایلونی و ساخته شده ازسایر الیاف مصنوعی خودداری کنید. تا آنجا که ممکن است شبها بدون لباس

9 تیر 1396

بیماری
تاثیرمثبت  مصرف میوه و سبزیجات بر بیماری شریان های محیطی پا

خطر انسداد عروق پا PAD

در بیماری شریان های محیطی پا (PAD) سرخرگها باریک می شود و رسیدن جریان خون به عضلات کم میشود ، راه رفتن یا ایستادن دشوار یا دردناک می گردد.

6 تیر 1396

1 تیر 1396

بیماری
17علامت دقیق که نشانه سلامت شما میباشد

علائم نشاندهنده سلامتی

ما همه علائم را از متخصصان پوست، پزشکان، دندانپزشکان، جراهان، روانشناسان، و متخصصان تغذیه پرسیده ایم. همه این علائم را نشانه سلامتی کامل میدانند.

31 خرداد 1396

27 خرداد 1396

بیماری
علائم اچ‌آی‌وی/ایدز چه هستند و چقدر طول می‌کشد که علائم بروز کند؟

علائم ایدز

اگر تعدادی از این علائم را دارید و فکر می‌کنید که در چند هفته گذشته در خطر آلودگی به اچ‌آی‌وی قرار گرفته‌اید، حتما باید در اولین فرصت آزمایش اچ‌آی‌وی بدهید.

23 خرداد 1396

11 خرداد 1396

6 خرداد 1396

بیماری
آلزایمر بخش اجتناب ناپذیری از پیری

پیشگیری از آلزایمر

طبق اظهارات پزشکان آلزایمر بخش اجتناب ناپذیری از پیری است. "دکتر شاراد پل" میگوید درواقع بسیاری از علائم مشخصه آلزایمر ، مانند از دست دادن حافظه و سردرگمی را میتوان جلوگیری یا کاهش داد.

3 خرداد 1396

1 خرداد 1396

30 اردیبهشت 1396

23 اردیبهشت 1396

15 اردیبهشت 1396

بیماری
چرا غربالگری میتواند زندگی شما را نجات دهد

آنچه لازم است در باره سرطان روده بزرگ بدانید

سرطان روده بزرگ دومین علت اصلی مرگ ناشی از سرطان در ایالات متحده است، سالانه حدود 50هزار نفر بعلت سرطان روده از بین میروند.این بیماری اغلب کشنده است زیرا قبل از رسیدن به مرحله پیشرفته شناسایی نمیشود.

11 اردیبهشت 1396

بیماری
اختلال اضطراب ، علائم و دلایل  اضطراب

درمان اضطراب بصورت طبیعی

بیایید یک روز از زندگی تان را در نظر بگیریم، نبضتان با سرعتی می زند که فکرش را هم نمی کردید، کف دستانتان عرق کرده و به دلایلی همه چیز غم افزاتر از حالت طبیعی به نظر می رسد. وحشت زده و عصبی هستید، همواره عصبی هستید و فکر می کنید که زندگی مانند یک قطار فشنگ با آخرین سرعت به سمت شما می آید.

24 اسفند 1395