8 شهریور 1396

انعطاف پذیری برخی از عضلات  قوی تر شدن مفاصل شما را بهتر پشتیبانی می کند
بیماری

سالم نگه داشتن مفاصل بخش اول

یک فیزیوتراپیست و یا مربی تایید شده می تواند به شما نشان دهد که چه حرکت هایی را انجام دهید و چگونه آنها را انجام دهید. اگر شما مشکلات مفصلی دارید، از حرکات سریع و تکراری اجتناب کنید.

 ممکن است  فکر کنید چرا برخی از ویروس ها خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهند
بیماری

ویروسها و سرطان

می دانیم که رفتارهای خاص و عوا مل محیطی ، مانند سیگار کشیدن و آلود می تواند به سرطان منجر شود، ، اما تحقیقات جدید نشان می دهد که گاهی اوقات پاسخ ایمنی بدن وی به ویروس ممکن است منجر به سرطان شود.

علائم مشکلات نیروئید
بیماری

مشکلات درغده تیروئید 10 مورد

اگر این علائم را در خود مشاهده دیدید باید زودتر به یک پزشک متخصص غدد مراجعه کنید. این علائم به معنای مشکل در کار تیروئید شما می باشد وباید مداوا شوید

7 شهریور 1396

رفع تورم و درد قوزکها و کف پا
بیماری

تورم و درد قوزک پا

کسانی که دچار تورم و درد قوزکها و کف پا ها می شوند بهتر است به توصیه زیر هر روز ، صبح و بعد از ظهر عمل نمایند

14 مرداد 1396

 ما به دنیا می آییم، زندگی می کنیم و می میریم.
بیماری

چگونه بیش از 100 سال عمر کنیم؟

انسان ها موجودات پیچیده ای هستند و اینکه ما مدت زیادی عمر میکنیم مطالعه فرآیند پیر شدن را به چالشی بزرگ تبدیل کرده است. بنابراین بیشتر پژوهش هایی که تا به حال در مورد این موضوع صورت گرفته

12 مرداد 1396

اگر این نشانه‌ها را دارید، ریه‌هایتان بیمار است!
بیماری

علائم ریه‌ بیمار

صدای خس خس نشانه ای از باریک شدن مسیرهای هوایی است. به واسطه محدود شدن مسیرهای هوایی، هوا با سرعت لازم جریان پیدا نمی کند. این شرایط به شکل گیری صدای خس خس هنگام تنفس منجر می شود.

29 تیر 1396

خطر ابتلای به دمانس را می‌توان کاهش داد
بیماری

پیشگیری از دمانس زوال عقل

در مورد ضعف شنوایی نیز گفته شده است که این وضعیت باعث کاهش ارتباط فرد با دیگران و "انزوای اجتماعی" او می‌گردد که از جمله عوامل بروز دمانسمی باشد.

27 تیر 1396

21 تیر 1396

برای بسیاری از ما نخوردن قند و کربوهیدراتها یک راه ساده برای کاهش وزن است. اما برای افرادی که دیابت دارند، خوردن اینگونه مواد غذایی موضوع مرگ و زندگی محسوب میگردد.
بیماری

دستور غذایی برای افراد دیابتی

برای بسیاری از ما نخوردن قند و کربوهیدراتها یک راه ساده برای کاهش وزن است. اما برای افرادی که دیابت دارند، خوردن اینگونه مواد غذایی موضوع مرگ و زندگی محسوب میگردد. غذاهای زیر جایگزین خوبی برای دیابتیها میباشند:

شقاق در واقع همان زخم شدن لبه داخلی مقعد می باشد.
بیماری

علل و درمان شقاق یا زخم مقعد

یکی از شایع ترین بیماریهای ناحیه مقعد زخم مقعد یا اصطلاح خارجی آن که این روزها اکثراً با آن آشنا هستند فیسور آنال یا فیشر آنال یا شقاق می باشد. در واقع در اصطلاحات رایج به آن زخم مقعد یا شقاق مقعد می گویند.

17 تیر 1396

تغییرات باید اتفاق بیفتند. غذا آینده ماست.
بیماری

بیماری افزایش وزن

افزایش وزن مفرط تبدیل به یک بیماری فراگیر و سهمگین شده است. درایالت متحده بیش از ۲۰٪ از بزرگسالان دچار افزایش وزن مفرط و ۳۰٪ دارای دارای اضافه وزن هستند.

16 تیر 1396

اغلب خانمها حداقل يک بار در طول عمر خود عفونت واژن را تجربه مي کنند .
بیماری

بیماری واژينيت

اگر اين محيط مناسب به هم بخورد يا باکتريهاي بيماريزا وارد واژن شوند ممکن است واژن طبيعي به سمت عفوني شدن و التهاب پيش رود . هنگاميکه واژن عفوني شود افزايش ترشحات غليظ

موارد اين‌ عفونت‌ بايد گزارش‌ شود تا از گسترش‌ آن‌ جلوگيري‌ شود.
بیماری

سوزاک

سوزاك‌ عبارت‌ است‌ از يك‌ بيماري‌ عفوني‌ در دستگاه‌ تناسلي‌ كه‌ از راه‌ آميزشي‌ منتقل‌ مي‌شود. در مردان‌، اين‌ عفونت‌ در پيشابراه‌ رخ‌ مي‌دهد، در زنان‌، در پيشابراه‌ (مجرايي‌ كه‌ ادرار را از مثانه‌ به‌ بيرون‌ هدايت‌ مي‌كند) و نيز دستگاه‌ توليد مثل‌.......

15 تیر 1396

بوی ادرار نیز می ‌تواند نشانگر بیماری باشد.
بیماری

عفونت های مجاری ادراری و مهبلی

با رعایت برخی نکات بهداشتی می توانید به میزان زیادی از بروز عفونت های مجاری ادراری و عفونت مهبل، که یکی از بیماری های زنان است، جـلوگـیری بعمل آورید . تــرشحات طبیعی مهبل برای سلامت مهبل ضروری می باشد.

9 تیر 1396

تاثیرمثبت  مصرف میوه و سبزیجات بر بیماری شریان های محیطی پا
بیماری

خطر انسداد عروق پا PAD

در بیماری شریان های محیطی پا (PAD) سرخرگها باریک می شود و رسیدن جریان خون به عضلات کم میشود ، راه رفتن یا ایستادن دشوار یا دردناک می گردد.

6 تیر 1396

1 تیر 1396

17علامت دقیق که نشانه سلامت شما میباشد
بیماری

علائم نشاندهنده سلامتی

ما همه علائم را از متخصصان پوست، پزشکان، دندانپزشکان، جراهان، روانشناسان، و متخصصان تغذیه پرسیده ایم. همه این علائم را نشانه سلامتی کامل میدانند.

مختل کننده های کار غدد درون ریز
بیماری

افزایش دور کمر ، اختلال در کار غدد درون ریز

به نظر می رسد که این مواد باعث اختلال در کار غدد درون ریز می شوند مانند:بطری های پلاستیکی، قوطی های کنسرو فلزی، مواد شوینده، مواد ضدحریق، غذا، اسباب بازی ها، وسایل آرایشی و حتی حشره کش ها.

31 خرداد 1396

27 خرداد 1396

علائم اچ‌آی‌وی/ایدز چه هستند و چقدر طول می‌کشد که علائم بروز کند؟
بیماری

علائم ایدز

اگر تعدادی از این علائم را دارید و فکر می‌کنید که در چند هفته گذشته در خطر آلودگی به اچ‌آی‌وی قرار گرفته‌اید، حتما باید در اولین فرصت آزمایش اچ‌آی‌وی بدهید.

23 خرداد 1396

11 خرداد 1396

6 خرداد 1396

آلزایمر بخش اجتناب ناپذیری از پیری
بیماری

پیشگیری از آلزایمر

طبق اظهارات پزشکان آلزایمر بخش اجتناب ناپذیری از پیری است. "دکتر شاراد پل" میگوید درواقع بسیاری از علائم مشخصه آلزایمر ، مانند از دست دادن حافظه و سردرگمی را میتوان جلوگیری یا کاهش داد.

3 خرداد 1396

1 خرداد 1396

30 اردیبهشت 1396

23 اردیبهشت 1396

مصرف سوشی ، بیماری انگلی آنیساکیاسیس
بیماری

عفونت انگلی ناشی از مصرف سوشی خام

به توصیه پزشکان علاوه بر پختن کامل ماهی ، ماهی تازه صید شده را بلافاصله مصرف نکنید ، بعد از خالی کردن محتوی شکم ماهی حداقل ۴ روز ماهی را در فریزر بگذارید.

15 اردیبهشت 1396

چرا غربالگری میتواند زندگی شما را نجات دهد
بیماری

آنچه لازم است در باره سرطان روده بزرگ بدانید

سرطان روده بزرگ دومین علت اصلی مرگ ناشی از سرطان در ایالات متحده است، سالانه حدود 50هزار نفر بعلت سرطان روده از بین میروند.این بیماری اغلب کشنده است زیرا قبل از رسیدن به مرحله پیشرفته شناسایی نمیشود.

11 اردیبهشت 1396

اختلال اضطراب ، علائم و دلایل  اضطراب
بیماری

درمان اضطراب بصورت طبیعی

بیایید یک روز از زندگی تان را در نظر بگیریم، نبضتان با سرعتی می زند که فکرش را هم نمی کردید، کف دستانتان عرق کرده و به دلایلی همه چیز غم افزاتر از حالت طبیعی به نظر می رسد. وحشت زده و عصبی هستید، همواره عصبی هستید و فکر می کنید که زندگی مانند یک قطار فشنگ با آخرین سرعت به سمت شما می آید.