کلسترول بالا با درد در چهار قسمت بدن مشخص می شود

گردن
کلسترول بیش از حد به اصطلاح "کلسترول بد" شناخته شده است که خطر حمله قلبی یا سکته را افزایش می دهد. پزشکان اصرار دارند که سطح کلسترول را کنترل کرده و در صورت بیش از حد نشانگرها فوراً تنظیم کنند.


کلسترول بالا عروق را مسدود کرده و جریان طبیعی خون را مختل می کند. کلسترول تجمع یافته ، بر روی دیواره رگهای خونی رسوب می کند و بر عروق کرونر ، عروق خونی مغز و همچنین عروق اندام تحتانی تأثیر می گذارد.

 

همانطور که پزشکان انگلیسی بیان کردند ، نشانه ای از سطح کلسترول بالا می تواند درد در چهار ناحیه از بدن - در گردن ، فک ، بالای شکم و پشت باشد.

اگر بدون احساس ضربه ، سرما خوردگی یا بیماری های مزمن در هر یک از این چهار قسمت به طور منظم احساس درد می کنید ، به پزشک مراجعه کرده و آزمایش کنید.

 

متخصص قلب و عروق ترکیه ، اندر ساراچ ، چگونگی کاهش کلسترول بدون دارو را بیان کرد. وی توصیه می کند نوشیدن الکل و نیکوتین را متوقف کرده و سطح فعالیت بدنی را افزایش دهید. آووکادو ، دانه انگور ، چای ، دانه های روغنی ، آجیل و ماهی باید به رژیم غذایی اضافه شوند.برای کاهش کلسترول ، باید سیب خشک بخورید و اغلب دارچین را به ظروف  اضافه کنید. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید