پیش نمایش

نوشیدنی‌هایی برای کاهش وزن

یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش وزن جایگزین کردن نوشیدنی‌های کم چرب با وعده‌های غذایی است. نوشیدنی‌های بسیاری برای کاهش وزن وجود دارد که می‌توانید در خانه درست کنید. در این مقاله دستورالعمل درست کردن برخی از این نوشیدنی‌های سالم ارائه شده است.
همه‌ی ما می‌دانیم که راه رسیدن به برنامه‌ی کاهش وزنی موفقیت آمیز مصرف کالری کمتر و دنبال کردن یک برنامه‌ی ورزشی خوب است. اگر برنامه‌ی ورزشی صحیحی دارید ولی نمی‌توانید وزن کم کنید، مشکل رژیم غذایی شماست. رژیم غذایی با کالری بالا با جربی‌های اشباع شده و کربوهیدرات می‌تواند کاهش وزن را حتی در صورت ورزش کردن منظم با مشکل روبرو کند. روش مؤثر برای کاهش میزان دریافت کالری جایگزین کردن وعده‌ی غذایی معمولی با یک نوشیدنی سالم است.
میلک شیک‌های با میوه‌های تازه و خشکبار بدنام شده است زیرا، افراد بسیاری فکر می‌کنند این نوشیدنی‌ها کالری بالایی دارد. ولی اکثرا افراد فراموش می‌کنند که این نوشیدنی‌ها دارای مقادیر بالایی ویتامین و مواد معدنی ضروری است. برای کم کالری کردن و سالم کردن این نوشیدنی‌ها، باید در خانه با استفاده از محصولات فصلی تازه شروع به درست کردن آن‌ها کنید.

میلک شیک سویا و بلوبری

ترکیبات

بلوبری فریز شده 2 فنجان
ماست وانیلی سویا 1 فنجان
شیر سویا‌ی کم چرب یک و نیم فنجان

روش تهیه

بلوبری‌های فریز شده، ماست و شیر سویا را داخل مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. همچنین می‌توانید از بلوبری‌های تازه نیز استفاده کنید. این نوشیدنی بلوبری و سویا محتوی تقریباً 175 کالری است. این نوشیدنی یکی از سالم‌ترین وعده‌های غذایی برای کاهش وزن است زیرا، محتوی آنتی اکسیدان و فیبر بالایی می‌باشد.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.