6 اصل برای بهبود بخشیدن تصور شما نسبت به بدنتان

 

(سیارک) : حتی سن مدل ها هم بالا می رود. ستاره های فیلمها و دیگر افراد معروف نیز پیرتر می شوند. آنها در سن هفتاد سالگی جذابیت 20 سالگی را ندارند. بیایید دست از این همه دیوانگی برداریم. ما می دانیم چگونه می توانید تصور خود نسبت به بدنتان را به یک تصور زیبا تبدیل کنید.
1.شروع به دوست داشتن بدن خود کنید. قدردان آن باشید !
زندگی شما هیچ وقت نباید با تنفر از بدنتان کنترل شود. اخساسات خود را تجزیه و تحلیل کنید و چیزی که باعث نفرت شما نسبت به بدنتان را میشود کشف کنید. بدن شما چه کرده است که باعث شده از او متنفر باشید؟ بدن شما دوستتان است. دشمن شما نیست. و این موضوع که شما چیزی ندارید تا به آن افتخار کنید دروغ است. شما ممکن است موهای نرم و ابریشمی یا چشمهای زیبا داشته باشید. بهترین بخشهای بدن خود را پیدا کنید و روی آنها متمرکز شوید. روی نقاط ضعف خود کار کنید و تا حد ممکن برای اصلاح آن تلاش کنید. این کار را با عشق و صبوری انجام دهید.
2.بدن شما لیاقت عشق را دارد.
شما بدون عشق شکست خواهید خورد. بدن شما تنها جسمی است که دیگر هیچ وقت آن را نخواهید داشت! شما می توانید بدنتان را خراب کنید و یا تغییر شکل دهید ،هر یک از اینها به تصمیمات شما بستگی دارند. ما امیدواریم انتخاب شما صحیح باشید . تغییرشکل نیازمند زمان و بردباری است. عشق به شما کمک می کند تا بسیار سریعتر به نتیجه ی مناسب برسید. از این فرایند لذت ببرید و تغییر شکل بدن خود را تماشا کنید.(سیارک)
3. پذیرش خود
شما خاص هستید و بدن شما یگانه است. هیج یک از افراد دیگر بدن شما را ندارند. و چنین فردی در آینده هم وجود نخواهد داشت. سعی نکنید با خدا بازی کنید ، شما نمی توانید مسیر زندگی و سرنوشت را عوض کنید. کاری که می توانید انجام دهید پذیرفتن خودتان است. از یگانگی خود لذت ببرید و آن را در آغوش بگیرید.
4. برای شاد بودن نباید حتما باریک اندام باشید.
شادی ربطی به کیلوگرم و پوند ندارد (ربطی به وزن ندارد). افراد لاغر هم ممکن است غمگین و ناشاد باشند. ما می توانیم یک لیست طولانی از افراد لاغری بسازیم که با تمام چیزهایی که داشتند احساس رضایت نمی کردند. در بعضی موارد زندگی آنها تاریک و مصیبت بار بود. از طرف دیگر اغلب مردمی که در سیاره ی ما زندگی می کنند از اضافه وزن رنج می برند. با این حال این موضوع مانع شاد بودن انها نمی شود . آنها خانواده ، روابط سالم ، فرزندان ، شغل و تحصیلاتی دارند. شادی را نه می توان با پوند و کیلوگرم اندازه گرفت و نه حتی با اینچ و سانتیمتر ! سایز لباس شما چیزی نیست که بتواند زندگی شما را تبدیل به بدترین زندگی کند. به زودی بزرگی و عظمت بدن خود را خواهید فهمید .
5 . چیزی که هستید از چیزیکه به نظر می رسید بسیار مهم تر است.
درون شما بسیار مهم تر از بیرون شماست. ما سعی نمی کنیم شما را قانع کنیم تا از توجه به پوشش و آراستگی و موهایتان دست بکشید. تمام چیزی که می خواهیم به شما بیاموزیم این است که اگر یک سوال ساده از شما پرسیده شود چه پاسخی می دهید : باور دارید یا فکر می کنید چه کسی هستید ؟(سیارک)
6 . فرایند بهبود آغاز شده است !
اجازه دهید فرایند بهبود با آزادی ادامه یابد. این فرایند در حال حاضر شروع شده است و ماموریت شما اجازه دادن به پیش روی آن است. انتظار نداشته باشید که نتیجه ی نهایی را در روزهای آینده ی نزدیک ببینید. دگرگونی زمان و صبوری نیاز دارد. بعضی وقتها شما نیاز دارید تا اولین پیروزی خود را ببینید. نکته ی اصلی این است که فرایند آغاز شده است و شما نباید در رخ دادن اتفاقات خوب ممانعت یا دخالت کنید. درخواست کمک حرفه ای کنید ، کتابهای خوب بخوانید و ویدئو های انگیزه بخش ببینید. همین حالا قدمی به جلو بردارید. سفری که شما را به سمت یک بدن زیباتر هدایت می کند ماجرایی هیجان انگیز است. از آن لذت ببرید!

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

ترجمه  itrans.ir / هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع (سیارک)  ممنوع است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید