رژیم غذایی قهوه

قهوه

 

یک رژیم غذایی متعادل و فعالیت بدنی کلید سلامتی و طول عمر است. وزن نمی تواند "به سرعت از بین برود" - اگر کاهش وزن به روشی طبیعی و بی ضرر برای بدن رخ دهد ، وزن به تدریج کاهش می یابد. با این حال ، اگر زمانی برای انتظار نتایج کاهش وزن وجود ندارد ، زمان روش های شدید - رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  می رسد.مونو یعنی یکی. اصل چنین رژیم های غذایی ساده و ابتدایی است - آنها یک چیز را برای خوردن هنگام کاهش وزن ارائه می دهند.

 

رژیم غذایی قهوه

رژیم غذایی قهوه مونو (قهوه ، گوشت ، مرغ ، سیب)
قهوه نوشیدنی معطر ، نشاط آور و منحصراً خوشمزه ای است که تمام دنیا را تسخیر کرده است. و بهترین قسمت این است که نوشیدنی مورد علاقه شما همچنین می تواند در کیلوگرم اضافی صرفه جویی کند.

 

مزایای رژیم غذایی مونو قهوه

رژیم غذایی مونو قهوه با گزینه های متنوعی خوشایند است ، یعنی شما می توانید رژیم غذایی را که مناسب شما است انتخاب کنید. بیایید نگاهی به خواص مفید قهوه بیندازیم !!! یک فنجان قهوه صبحگاهی سیاه می تواند متابولیسم را تسریع کرده و در عین حال اشتها را کاهش دهد. دانشمندان ثابت کرده اند که قهوه از نظر ویتامین بسیار غنی است (فقط 100 میلی لیتر از این نوشیدنی 20 درصد از ویتامین های روزانه ویتامین های گروه B را برای بدن ما تأمین می کند ). قهوه همچنین حاوی آنتی اکسیدان است که به بدن ما کمک می کند تا رادیکال های آزاد و اسیدهای آلی مفید را از بین ببرد. مقدار انرژی یک قاشق چای خوری قهوه کمتر از نه کیلو کالری است.

 

 

نکات مهم رژیم غذایی مونو قهوه

نکات مهم رژیم غذایی مونو قهوه این است که در طی آن می توانید زندگی عادی داشته باشید ، یعنی به طور معمول غذا بخورید ، بدون اینکه به رژیم غذایی معمول خود تعصبی وارد کنید ، اما درعین حال مقدار کافی قهوه بنوشید. به دنبال چنین رژیم غذایی سبک ، پس از مدتی نتیجه را مشاهده خواهید کرد. اثر قابل مشاهده به دست می آید زیرا قهوه به سرعت متابولیسم کمک می کند و در نتیجه کالری بیشتری می سوزاند. با استفاده از چنین رژیم غذایی می توانید حدود 3 کیلوگرم اضافه وزن از دست دهید. با این حال ، به یاد داشته باشید که باید بیش از 1 بار در 3 ماه انجام شود.

 

در طول رژیم غذایی مونو قهوه ، باید غذاهایی مانند نوشیدنی های الکلی ، شیرین ، نمک ، غذاهای چرب و شکر را کاملا از رژیم غذایی خود حذف کنید . یک منوی تقریبی برای یک روز ، اما یک هفته طول می کشد که به آن بچسبید.

 

صبحانه 1 فنجان قهوه بدون شکر (می توانید کمی شیر بدون چربی به قهوه اضافه کنید ).
ناهار 200 گرم گوشت بدون چربی هر (آب پز یا کبابی)، 2 برش از ارد درشت نان ، 1 سیب و 1 فنجان قهوه .
شام 200 گرم مرغ (یا همچنین روی کوره یا بخارپز آن را بجوشانید یا بپزید) ، 2 برش نان از آرد چاودار ، 1 عدد سیب .

 

بررسی رژیم غذایی مونو قهوه

به یاد داشته باشید که هر رژیم غذایی موارد منع مصرف خاص خود را دارد ، از جمله قهوه. رژیم غذایی مونو قهوه برای افرادی که از هرگونه بیماری مزمن و فشار خون بالا رنج می برند کاملاً منع مصرف دارد. بنابراین ، بدون مشورت با پزشک ، نباید به انواع رژیم غذایی ها متوسل شوید. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.در این مورد. علاوه بر یک درمانگر ، توصیه می شود با یک متخصص قلب نیز مشورت کنید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید