رژیم غذایی وینگرت

 

وینگرت

رژیم غذایی مونو ، نوعی رژیم غذایی است که نه تنها به شما امکان کاهش وزن می دهد. بلکه برای اعضای بدن خود نیز سلامتی داشته باشید.بیایید ببینیم که چگونه کار می کند.

رژیم غذایی مونو چیست

مونو به معنای یک محصول است. یعنی شما فقط باید یک محصول بخورید بدون اینکه آن را با محصولات دیگر مخلوط کنید.

به عنوان مثال ، ما یک سیب خوردیم. نیم ساعت صبر کردیم. هویج می خوردیم. می توانید زمان و زمان خوردن را تعیین کنید.به بدن شما شکل می دهد و سلامتی می بخشد.

رژیم غذایی مونو  وینگرت

رژیم غذایی مونو  وینگرت (و همچنین گلابی ، سیب ، ماست ، کفیر)
رژیم غذایی با وینگرت بسیار راحت تر از سایر رژیم غذایی های مونو رژیم غذایی است ، زیرا این غذا بسیار سالم و سیرکننده است (شما اصلاً مجبور نیستید از گرسنگی بکشید) و مدت زمان رژیم غذایی فقط 3 روز است. کاهش وزن در این حالت 2 کیلوگرم خواهد بود. Vinaigrette سالادی است که شامل پیاز ، لوبیای آب پز ، ترشی ، سبزیجات آب پز ( هویج ، سیب زمینی ، چغندر ) و کلم ترش است و با آفتابگردان یا روغن زیتون پوشیده می شود . همچنین می توانید سبزیجات و نخود فرنگی کنسرو شده را به آب نارگیل اضافه کنید.... هیچ نمکی اضافه نمی شود.

 

فواید رژیم غذایی وینگرت

رژیم غذایی  وینگرت برای از دست دادن وزن به ویژه در تابستان بسیار مفید است ، در حالی که در بازارهای ما تعداد زیادی سبزیجات و میوه های تازه وجود دارد. چنین ظرفی علاوه بر کاهش وزن ، به نفع بدن شما نیز خواهد بود ، زیرا سبزیجات حاوی مواد معدنی و ویتامین های C ، PP ، K ، B ، E و همچنین پتاسیم ، بتاکاروتن ، آهن و ید هستند .

 

نکات مهم رژیم غذایی وینگرت vinaigrette

نکات مهم رژیم غذایی مونو در وینگرت این است که در هر سه روز رژیم غذایی می توانید فقط آب بخورید . می توانید آن را به مقدار نامحدود اما معقول بخورید. در بین وعده های اصلی غذایی ، می توانید برخی از میوه ها ( گلابی و سیب ) و اینگونه فرآورده های شیر تخمیر شده ( ماست و کفیر ) را به رژیم غذایی اضافه کنید . در شب می توانید یک فنجان چای سبز با یک قاشق عسل گل بنوشید در طول روز می توانید زیاد بنوشید اما بدون شکر . می تواند آب معدنی ، چای های گیاهی ، چای سیاه یا سبز باشد.، نوشیدنی های شیر تخمیر شده. شما می توانید در انجام یک تک رژیم غذایی سرکه بریزید یک بار در هر 2-3 ماه.

 

دستور رژیم غذایی  وینگرت

رژیم غذایی مونو در وینگرت به موارد زیر نیاز دارید

3 هویج ؛
4 سیب زمینی ؛
2 ترشی ؛
4 کوچک چغندر ؛
150-200 گرم کلم تخمیر شده ؛
1 پیاز ؛
1 شیشه کوچک نخود فرنگی کنسرو شده ؛
روغن آفتابگردان یا روغن زیتون .
سبزیجات را باید جوشانده ، برش زد ، کلم تخمیر شده خرد شده به آن اضافه كرد ، کلم تخمیر شده و نخود سبز را اضافه كرد ، همه چیز را مخلوط كرد و با روغن نباتی یا زیتون ریخت .

بررسی رژیم غذایی ویناگرت  vinaigrette

یک رژیم غذایی با ویناگرت به عادی سازی دستگاه گوارش کمک می کند و به دلیل محتوای زیاد سبزیجات در آن ، احساس گرسنگی نخواهید کرد. و حتی اگر 2 کیلوگرم آنقدر زیاد نباشد ، اما چنین رژیم غذایی برای همه مناسب است ، حتی برای کسانی که با دستگاه گوارش مشکل دارند یا کسانی که از بیماری مانند دیابت رنج می برند. و اگر هرگز از هیچ رژیم غذایی استفاده نکرده اید ، قطعاً این رژیم غذایی مناسب شما خواهد بود. آن را امتحان کنید و سپس (در صورت تمایل) به سراغ انواع دیگر رژیم غذایی ها بروید. موفق باشی!درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.قبل از شروع هر رژیم غذایی با پزشک خود مشورت کنید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید