دلایلی که تنها یک اهل خانه از ماندن درخانه درک می کند

آیا ترجیح می دهید که بیشتر زمان حود را در خانه بمانید؟ اغلب به شما برچسب حوصله سربر یا ضد اجتماعی می زنند بهرحال، مردم برای کارهای خود دلایلی دارند بنابراین بیایید با هم به دلایلی که شما انتخاب کرده اید که در خانه بمانید نگاه کنیم. مطمئنم که دلایل زیادی وجود دارد اما ما به دلیلی که اهل خانه می فهمد بسنده می کنیم.

1- اکثر بهترین روزهایتان را در تنهایی گذرانده اید
انزوا یک کافئین درونگرایی است و تنها می توان از آن مطمئن بود که در خانه باشید. بوستون گلوب گزارش داده است که در مطالعه ای در هاروارد نشان داده شده است زمانی افراد حافظه قوی و دقیقی دارند، که گاهی اوقات تنهایی را تجربه کرده باشند.
2- شما عاشق تمرکز در تنهایی هستید
می دانید که تمرکز می تواند افسردگی را کاهش دهد؟ یک تیم از محققان دانشگاه جانز هاپکینز در 47 آزمایش کیلینیکی دریافت که تمرکز می تواند باعث کاهش افسردگی، استرس و بسیاری از دردها شود.
3- ترجیح می دهید که وقتی تنها هستید کتاب بخوانید
تصور می کنم بسیاری از مردم می دانند که مزایای کتاب خواندن چیست. یک مثال از وال استریت ژورنال گزارش داده است که حداقل 30 دقیقه مطالعه یک نفس می-تواند باعث کاهش استرس شود. کتاب خواندن در مناطق عمومی اسان نیست چرا که نمی توانید محیط اطاف خود را کنترل کنید. به این دلیل است که ما ترجیح می دهیم که در زمانی که در خانه هستیم کتاب بخوانیم.
4- شما دوست دارید که تنها برای خودتان غذا درست کنید و از آن لذت ببرید
بعضی اوقات بسیار آزاردهنده است که بیرون برویم و غذا بخوریم. شما باید نگران چیزهایی مثل منتظر ماندن و برخورد داشتن با آدمهای نامناسب باشید. هیچ چیز از این بهتر نیست که یک غذا برای خودتان درست کنید. این ارزانتر تمام می شود و شما می توانید در خانه بمانید!(سیارک)
5- شما شبکه های اجتماعی را به روابط فیزیکی ترجیح می دهید
بعنوان یک خانه دوست، ما می توانیم با دیگران بصورت سنتی کنش داشته باشیم. می توانیم به فیس بوک، توئیتر و ردیت برویم و از آن بیرون بیاییم وقتی خسته شدیم. اغلب این کار غیر محترمانه است که شما به یکباره گفتگویتان را با طرف مقابل در دنیای واقعی قطع کنید. اگر آنلاین باشید، این مسئله ای است که شما نگرانش نخواهید بود.
6- شما خوشحال می شوید اگر بعضی ها برنامه شان را با شما بهم بزنند
بعنوان یک خانه دوست، مکان محبوب ما برای وقت گذرانی خانه است. بنابراین ما معمولا از اینکه بعضیها مجبورند قرارشان را با ما کنسل کنند ناراحت نمی شویم. ما از این بابت خوشحال هم هستیم.
7- شما علاقمند هستید که بیشتر وقت تنهاییتان را به شتاب بخشیدن به پیشرفت شخصیتیتان اختصاص دهید.
انزوا معمولا به ما زمان می دهد تا به خودمان در سطح عمیقتری نگاه کنیم. ما می توانیم به پیشرفت خودمان در مقیاس سریعتری نسبت به اینکه حواسمان بطور مداوم بوسیله اطرافمان پرت شود دست یابیم.
8- شما باور دارید که ساختن یک حرفه اینترنتی بهتر از بیرون رفتن با دوستان است.
آیا می دانید که گوشه گیرهای دیگر در خانه چکار می کنند. باور کنید یا نه، بسیاری از آنها مشغول کارآفرینی در خفا هستند. آنها از اینکه در یک شغلی کار کنند که هر بار حقوق بگیرند این جمله به یادشان بیاید که چرا من هنوز اینجا هستم؟. برای آنها درست کردن یک شغل در وقت آزادشان بسیار مهمتر از بیرون رفتن با رفقایشان است.
9- شما به سینما نمی روید چون می توانید در خانه فیلم ببینید
بعنوان یک خانه دوست ما به دنبال آن نیستیم که با عجله به بیرون برویم تا آخرین فیلمها را ببینیم. بجای آن، هزاران فیلم در "نت فیلیکس" و "هولو" وجود دارد که می شود تماشا کرد. این فیلم ها ارزانتر است و ما لازم نیست که نگران بهای بیشتر آنها برای اسنک باشیم.
10- شما دوست دارید که وقت خودتان را با بازیهای کامپیوتری پر کنید
در حال حاضر بازیهای کامپیوتری بسیار بیشتری از کل دهه گذشته وجود دارد. ژانرهای مختلفی از این بازیها، بر اساس علاقه شما موجود است. دانشگاه روچستر در تحقیقی بیان کرده است که کسانی که بازیهای کامپیوتری اکشن زیادی انجام می دهند، باندازه 25 درصد سریعتر از دیگران تصمیمات دقیق می گیرند.
11- شما از هوای بد خوشتان می اید بخاطر اینکه این به شما دلیلی برای ماندن در خانه می دهد
دماهای پایین؟ طوفان وبرف؟ چه اهمیتی دارد؟ لبخندی بر صورتتان مینشاند چرا که دلیل دیگری برای ماندن در منزل پیدا کرده اید.
12- شما دوست دارید که بیشتر وقت خود را راجع به نفکر درباره زندگیتان صرف کنید.
"استیو پاولینا"، سخنران بین المللی و مولف پرفروشترین کتاب: پیشرفت شخصی باهوشها، 14 دلیل را برای اینکه بیشتر آگاه باشید بیان کرده است. بعنوان یک خانه دوست، برخی از پیشنهادهای او چیزهایی هستند که ما بطور طبیعی در طول زنگیمان انجام می دهیم.

13- شما واقعا به تنهایی قهوه خوردن را بیشتر تحسین می کنید
همگی ما ترجیحات متفاوتی در نوشیدن قهوه داریم، اما بسیار بهتر است که بطور انفرادی از آن لذت ببریم- حداقل برای کسی که خانه دوست است. ما هر چقدر که دوست داریم می توانیم بنوشیم .

14- شما از گوش دادن به آهنگ در آرامش خانه خود لذت می برید
گوش دادن به فهرست مورد علاقه آهنگهایتان یک روش عالی برای آرامش یافتن در خانه است. یو اس ای تودی، 20 روش را درباره اینکه چگونه موسیقی به سلامتیان سود می رساند منتشر کرده است.
15- شما دوستانتان را دعوت نمی کنید بلکه تنها یک دوست را دعوت می کنید تا فرصت ساختن یک رابطه دوستانه را داشته باشید.
زمانیکه ممکن است دوستان زیادی در خانه ما باشند، ما واقعا از همراه شدن با یک دوست لذت می بریم. درونگراها معمولا به کیفیت بیشتر از کمیت توجه می کنند. اگر شما یک خانه دوست هستید به احتمال زیاد درونگرایید.(سیارک)

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.

ترجمه توسط itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید