پوست صاف بدون چروک با بیوروالیزاسیون

داشتن پوستی زیبا بدون چین و چروک ، لک و جوش ، ویژگی لازم برای هر دختری است. شما می توانید در خانه ی خود از پوست صورتتان مراقبت کنید، اما کرم ها و ضد چروک ها همیشه اثر فوری را که همه منتظر آن هستند انجام نمی دهند. حال لوازم آرایشی مدرن به نجات پوست ما آمده اند، که در آن روش های نوین، جوان سازی پوست را بدون استفاده از تزریق اعمال می کنند. یکی از این روش ها  بیوروالیزاسیون غیر تزریقی است، که ما در مورد جزئیات بیشتر بحث خواهیم کرد.

Biorevitalization بیوروالیزاسیون غیر تزریقی یک روش مدرن و بدون درد است که برای جوان سازی پوست، بدون تزریق استفاده می شود. بدون آسیب رساندن به پوست، میکرو کانال ها را در اپیدرم ایجاد می کند و مواد تشکیل دهنده فعال را به لایه زیرین پوست منتقل می کند و باعث تولید سنتز کلاژن می شود.

"غیر تزریقی" واژه کلیدی این روش است، تجدید حیات بدون تزریق یک روش کاملا بدون درد است. وبار روش ماساژ روی هر نقطه از بدن اعمال می شود.

"بدون پیری با زمان" دقیقا همان روش است که رویکردهایش "سازگار با محیط زیست" است، در حالی که نتایج شگفت انگیز است: شما تقریبا بلافاصله می توانید نتایج شگفت انگیز این روش را بر روی پوست مشاهده کنید.

PRX-T33 درمان یک "کلمه جدید" در درمان لوازم آرایشی مدرن، بازسازی و احیای پوست (درم) بدون استفاده از تکنیک های تزریقی است.


PRX-T33

برای کسانی که با تجربیات خود در زمینه بیوروالیزاسیون آشنا هستند، مزایا واضح است: سطح پوست آسیب دیده نیست، دوره بازسازی توسط زمان انجام عمل محدود است. به طور خلاصه، درد و اضطراب از تزریق در این روش وجود ندارد.

نتیجه طولانی مدت است بنا به توصیه مشتری بر روی صورت، گردن و دست و در سراسر بدن انجام میشود.این یک درمان جهانی است، که در حال حاضر در دست متخصصان است و به طور گسترده ای به نفع زیبایی زن استفاده می شود.بر روی زخم ها ، چروک، هیپرپيگمانتاسيون پس از آکنه و ... انجام می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید