13 فروردین 1398

جمشید مشایخی در ۶ آذرماه سال ۱۳۱۳ در جنوب تهران بدنیا آمد.
هنرمندان

جمشید مشایخی هنرپیشه سرشناس ایرانی در سن ۸۵ سالگی درگذشت

جمشید مشایخی هنرپیشه سرشناس ایرانی در سن ۸۵ سالگی درگذشت.خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، ضمن اعلام این خبر گزارش کرده آقای مشایخی چند روز گذشته به علت بیماری در بیمارستان عرفان تهران بستری بوده است.

5 فروردین 1398

فیلم زنگ ها برای که به صدا در می آیند بر اساس رمانی به همین نام ساخته شد.
سینمای جهان

اینگرید برگمن و گری کوپر در یک فریم

سناریو توسط سام وود و فیلمبرداری در سال 1943 صورت گرفت . اینگرید برگمن و گری کوپر در این فیلم بازی کردند.این فیلم برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن و نامزد اسکار در هشت رشته، از جمله بهترین فیلم سال شد.

22 اسفند 1397

در آستانه زیبایی و درد: مجسمه هایی درباره احساسات و تجربیات
هنرمندان

مجسمه هایی درباره احساسات و تجربیات

بعضی از هنرمندان Gil Bruvel را تحت تأثیر و الهام برای ایجاد شاهکار های خود قرار داده اند. قبلا، سورئالیست ها از جمله آنها بودند، از جمله سالوادور دالی، مکس ارنست و جورجیو د کیریکو و بعد از آن  هنرمندانی از جمله فرانسیس بیکن...

19 اسفند 1397

22 بهمن 1397

17 بهمن 1397

بنیاد فیلم آمریکا The American Film Academy نامزدهای اسکار 2019 را جمع کرده بود.
هنرمندان

در مراسم ناهار اسکار 2019 چه گذشت؟

مراسم بزرگی در بورلی هیلز برپا شد، بنیاد فیلم آمریکا The American Film Academy نامزدهای اسکار 2019 را جمع کرده بود. مراسم با ناهار خوشمزه و لحظات شادی سپری می شد. تهیه کنندگان مراسم اسکار 91ام، Glenn Weiss و Donna Gillotti برای تماشاچیان سخنرانی کردند. 

بن کینگزلی بازیگر مطرح سینما و برنده جایزه اسکار برای بازی در نقش گاندی است.
هنرمندان

بن کینگزلی، مرد تمامی ملیت ها

بن کینگزلی بازیگر انگلیسی مطرح سینما و برنده جایزه اسکار برای بازی در نقش گاندی است. در سال 1967 به تئاتر سلطنتی شکسپیر پیوست و 15 سال بعد در آنجا مشغول بازی در نقش های مختلف بود. در کنار تئاتر در تلویزیون مشغول بازی در سریال شد.

16 بهمن 1397

فیلم The Bombing روایت جنگ ژاپن و چین است
سینمای جهان

فیلم The Bombing، بازیگر همه چیز نیست!

فیلم The Bombing روایت جنگ ژاپن و چین است، این فیلم تقریبا به بدترین شکل ممکن ساخته شده و جلوه های ویژه فیلم بسیار ضعیف است. داستان فیلم هم چنگی به دل نمی زند و فقط امید به 2 بازیگر مطرح سینما بروس ویلیس و آدرین برودی بود که متاسفانه کاری از دست آن ها هم بر نیامد و فیلم به یه افتضاح تاریخی تبدیل شد.

14 بهمن 1397

تریلر Hobbs and Shaw از سری Fast & Furious
سینمای جهان

فیلم Hobbs and Shaw

اسپین-آف سری فیلم های Fast & Furious(سریع و خشمگین)، مامور ویژه هابز (دواین جانسون) به همراه شاو (جیسون استاتهام) برای مبارزه با دشمن ابرقدرتی به نام Brixton(ادریس البا) وارد یک تیم می شوند. این دو مامور مشکلات قبل را کنار گذاشته و برای شکست دشمن تلاش می کنند. این بار یک جنگ واقعی در راه است.

تعداد زیادی از این سوتی ها را شما در هنگام تماشای فیلم متوجه شده اید؟
سینمای جهان

20 سوتی دیدنی در فیلم های معروف سینمای جهان

اشتباهات در بسیاری از فیلم ها در سینمای جهان دیده می شود. این قابل فهم است: تیراندازی به همان صحنه ممکن است نیاز به صدها تکرار و حتی در روزهای مختلف داشته باشد. اما گاهی اوقات چنین سوتی هایی چنان جادویی به نظر می رسند که می خواهم آنها را در یک مجموعه جداگانه جمع آوری کنم

10 بهمن 1397

در نقد فیلم bird box همین قدر کافی است بگوییم که فیلم نامه قطعا
سینمای جهان

نقد فیلم bird box

طرفداران این ژانر فیلم در سینمای جهان، ظاهرا علاقه مند به این موضوع و تکنیک های مرتبط با مشاهده، تجزیه و تحلیل و بازتاب عوارض آخر الزمانی در نبود تمدن، واین که چگونه مردم بعد از روز آخرالزمان را می گذرانند، هستند.

7 بهمن 1397

فیلم جدید از جان تراولتا و مایکل مدسن ماه آینده
سینمای جهان

فیلم TRADING PAINT با بازی جان تراولتا

خبر جدید از جان تراولتا، TRADING PAINT فیلمی اکشن به یاد گذشته ها با بازی جان تراولتا، مایکل مدسن از ماه آینده روی پرده سینما خواهد رفت. اطلاعت زیادی درباره داستان فیلم منتشر نشده است.

6 بهمن 1397

حال ببینیم، چقدر پول داخل کیف پول این ثروتمندان مشهور جمع شده است؟
هنرمندان

15 تن از ثروتمندترین افراد مشهور

برخی از افراد مشهور با سرمایه گذاری یا ایجاد یک کسب و کار هوشمندانه توانستند ثروت خود را مدیریت کنند.حال ببینیم، چقدر پول داخل کیف پول این ثروتمندان مشهور جمع شده است؟

5 بهمن 1397