امیر نصیربیگی دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت شد

طی حکمی از سوی غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین، امیر نصیربیگی به سمت دبیری شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، با پیشنهاد احسان محمد حسنی مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، رییس سازمان بسیج مستضعفین امیر نصیربیگی مدیرعامل گروه هنرهای نمایشی روایت فتح را به عنوان دبیرشانزدهمین دوره جشنواره تئاتر مقاومت برگزید.

متن حکم رییس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به امیرنصیربیگی به این شرح است:

«هنرمند ارجمند جناب آقای امیر نصیربیگی

نظر به تخصص، تعهد و تجربه جنابعالی شما را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت منصوب می نمایم.

امید است اینک که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم با همیاری هنرمندان متعهد و با بهره گیری از تجارب مفید و ارزشمند پیشکسوتان این عرصه و دستاوردهای گذشته و با بهره مندی از ظرفیت نیروهای خلاق، جوان و توانمند در سراسر کشور شاهد برگزاری جشنواره ای موثر و فراگیر با هدف ترویج گفتمان جهانی انقلاب اسلامی، تکریم رشادت ها و حماسه های ماندگار دفاع مقدس و ترسیم ابعاد مختلف روح پایداری و مقاومت در داخل و خارج از کشور باشیم.

از خداوند منان توفیق روز افزون خادمان عرصه مقدس فرهنگ وهنر متعالی انقلاب اسلامی را در تحقق بخشیدن به منویات و اوامر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) خواهانم.

سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور - رییس سازمان بسیج مستضعفین»

امیر نصیربیگی پیش از این رییس ستاد برگزاری و مدیر اجرایی چندین دوره جشنواره سراسری تئاتر بسیج، معاون انجمن ها و تشکل های هنری و ادبی سازمان بسیج هنرمندان کشور و در حال حاضر مدیر گروه هنرهای نمایشی روایت فتح است.

شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت با رویکردی متفاوت از ادوار قبلی آذر ماه سال ۱۳۹۷ همزمان با هفته بسیج برگزار خواهد شد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید