«نفر دوم» نقد و بررسی می‌شود

نمایش «نفر دوم» نهم دی ماه در هفتمین نشست نقد صحنه بررسی می­ شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه افرا مانا، هفتمین نشست نقد صحنه با حضور مهین صدری، ستاره‌ اسکندری، الهام کردا، شیما میرحمیدی، غزاله معتمد، فرشته حبیبی و بهزاد صدیقی و با همکاری موسسه افرامانا در سالن ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

در این نشست نمایش «نفر دوم» نوشته و کارگردانی مهین صدری ساعت ۱۸ روز شنبه نهم دی در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگ­سرای ارسباران نقد و ‌بررسی می ­شود.

در نشست نقد صحنه فرشته حبیبی منتقد تئاتر، بهزاد صدیقی نمایش­نامه ­نویس، پژوهش­گر، مدرس تئاتر و دبیر سلسله نشست ­های نقد صحنه، مهین صدری نویسنده، کارگردان و بازیگر نمایش، شیما میرحمیدی طراح صحنه، غزاله معتمد طراح لباس به همراه ستاره اسکندری و الهام کردا بازیگران «نفر دوم» درباره این اثر گفت­گو خواهندکرد.

نمایش «نفر دوم» که از ۲۸ آذر ماه ۹۶ روی صحنه رفته است تا ۲۷ دی ماه سال جاری در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایران­شهر با بازی ستاره اسکندری، الهام کردا، مهین صدری و مریم حسینی اجرا می ­شود. داستان این نمایش سی سال از زندگی سه خواهر در خانه ­ای قدیمی در تهران را از زمان موشک­باران زمستان ۶۶ تا زمان امروز را روایت می­ کند.

سلسله نشست­ های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگ­سرای ارسباران با همکاری موسسه­ افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش­ های در حال اجرای تهران هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

علاقه­ مندان برای شرکت در این نشست می توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام