فرزاد حسنی مجری اختتامیه جشنواره تئاتر شهر شد

ششمین دوره جشنواره تئاتر شهر ۷ دی ماه با حضور شهردار تهران و با اجرای فرزاد حسنی پایان می یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اختتامیه ششمین جشنواره تئاتر شهر روز پنجشنبه ۷ دی ماه ساعت ۱۴ با حضور محمدعلی نجفی شهردار تهران و اجرای فرزاد حسنی در پردیس تئاتر تهران برگزار می شود.

محسن حسن زاده نویسنده و کارگردان تئاتر که کارگردانی آیین پایانی و مراسم اهدای جوایز برگزیدگان ششمین جشنواره تئاتر شهر را بر عهده دارد با اعلام این خبر گفت: سعی کرده ایم مراسم اختتامیه با توجه به اینکه تعداد جوایز زیاد است از ریتم درستی برخوردار باشد و به آن شکلی که سال گذشته تجربه کردم برگزار شود.

وی با اشاره به ساخت کلیپ های ویژه اهدای جوایز هر بخش و همچنین کلیپ ویژه بخش نکوداشت که به داریوش مودبیان اختصاص دارد، گفت: با توجه به فضای امیدی که این روزها همه شهر تهران به آن نیاز دارد سعی خواهیم کرد که برنامه ای با نشاط داشته باشیم و امید را ترویج دهیم.

حسن زاده یکی دیگر از بخش های مراسم اختتامیه را اجرای برنامه های نمایشی در سالن انتظار اصلی پردیس تئاتر معرفی و ابراز امیدواری کرد که خاطره خوبی در موجزترین زمان ممکن برای هنرمندان و مهمانان جشنواره بر جای بگذارند.

وی در پایان درباره مدت زمان برگزاری مراسم اختتامیه و اهدا جوایز نیز تصریح کرد: پیش بینی ما این است که کل مراسم در ۲ ساعت برگزار شود.

از جمله بخش های دیگر اختتامیه برپایی نمایشگاه عکس های راه یافته به جشنواره است که در لابی سالن انتظار برپا می شود و عموم شرکت کنندگان می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

ششمین جشنواره تئاتر شهر که از ۲۸ آذر ماه کار خود را با مراسم رسمی در پردیس تئاتر تهران و فرهنگسرای خاوران آغاز کرده روز پنجشنبه ۷ دی ماه برگزیدگان بخش های مختلف خود را خواهد شناخت. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید