رسانه

ویژه برنامه های دهه فجر در رادیو

همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شبکه های سراسری رادیو نیز ویژه برنامه‌های حود را آغاز می کنند. به گزارش رسیده، شبکه های سراسری رادیو با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و پاسداشت آن روزهای حماسی و پرافتخار تاریخ کشورمان، ویژه برنامه هایی را تدارک دیده اند…

همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شبکه های سراسری رادیو نیز ویژه برنامه‌های حود را آغاز می کنند.

 ( سیارک)به گزارش رسیده، شبکه های سراسری رادیو با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و پاسداشت آن روزهای حماسی و پرافتخار تاریخ کشورمان، ویژه برنامه هایی را تدارک دیده اند که تقدیم مخاطبان خود می‌ کنند.

رادیو ایران

ویژه برنامه “پلاک ۸” از شنبه تا چهارشنبه ساعت۱۳:۲۵ به موضوع دستاوردهای فرهنگی و هنری انقلاب و برایند آن در ادبیات، تئاتر، سینما، موسیقی و…. خواهد پرداخت. پخش آیتم های مرتبط با هنرمندان شاخصی که در عرصه عکاسی، ثبت لحظات انقلاب را بر عهده داشتند و همچنین آیتمی در خصوص تاثیر گذاری شخصیت های انقلاب در دفاع مقدس، از دیگر بخش های این برنامه است.

“عندلیب” که تنها برنامه تخصصی موسیقی این شبکه رادیویی است،به مناسبت پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۵ پخش می شود و به موسیقی های انقلابی می پردازد.

رادیو جوان

“پی‌نوشت” ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی است که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۰ پخش شده و به تحلیل و بررسی خاستگاه ارزش های اسلامی، رهایی ملت ایران و تولدی دوباره، ارتقا سطح گفتمان‌های رایج فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی با رویکرد انقلاب اسلامی می پردازد. تهیه کننده این برنامه رضا ساکی و گوینده آن فاطمه عباسی است.

“کاوشگر” دیگر برنامه رادیو جوان در این ایام است که به معرفی دستاوردهای علمی و درخشش دانشمندان جوان ایرانی در کشورمان، منطقه و جهان در عرصه انقلاب اختصاص دارد. این برنامه از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ساعت ۹ با اجرای سیاوش عقدایی پخش می شود.

رادیو فرهنگ

ویژه برنامه “شنیدنی های انقلاب” به بازگویی شنیدنی هایی از روزهای حماسی و پرشور انقلاب اختصاص دارد. این ویژه برنامه از ۱۲ تا ۲۲ بهمن روزهای شنبه تا چهارشنبه از این شبکه به روی آنتن خواهد رفت. مدت این برنامه ۱۵ دقیقه و تهیه کننده آن امیرحسین محمودی است.

دیگر برنامه رادیو فرهنگ در این ایام برنامه “نشان” است که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ساعت ۶:۱۵ پخش شده و به بررسی تاریخ انقلاب اسلامی در قالب مستند می پردازد.

رادیو تهران

برنامه “ذره بین” در این ایام به دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف فرهنگ، فناوری، دفاع و… می‌پردازد. این برنامه از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۱ به تهیه کنندگی مهدی رادفر، حماد خزایی، امیر کشانی و ساناز باقری و با اجرای سودابه آقاجانیان پخش خواهد شد.

ویژه برنامه “۵۷” از ساعت ۱۸:۳۰ به طور زنده از رادیو تهران روی آنتن می رود. این برنامه تلاش می کند تا با رویکرد شاد و مفرح و با محور معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، تقدیم مخاطبان شود. تهیه کننده این برنامه امیرحسین ثقفی و گویندگان آن نیما نعمتی زاده و آوید بزرگی خواهند بود.

رادیو گفتگو

“دوباره ایران” ویژه برنامه این شبکه رادیویی به مناسبت دهه فجر است که با هدف تبیین دستاوردهای توسعه ای در حوزه صنایع، علم و فناوری، کشاورزی، روستایی، آموزش و پرورش، تولید نیرو و انرژی های پاک و …. و نقش عملکردی دستگاهها و نهادهای مرتبط در ۴۰ سال گذشته، پخش می شود. این برنامه شنبه تا پنج شنبه هر هفته از ۱ تا ۲۱ بهمن ماه ساعت ۹ به صورت زنده تقدیم مخاطبان می‌شود.

“خیابان انقلاب” نیز دیگر برنامه رادیو گفتگو به مناسبت پاسداشت این ایام است که شنبه تا چهارشنبه هر هفته از تاریخ ۱ تا ۲۱ بهمن ماه ساعت۱۵ به مدت ۱۲۰ دقیقه به صورت زنده به روی آنتن می‌رود و به بازخوانی انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف از حیث الزامات ماندگاری، دستاوردها، نسل سوم انقلاب و ایده ما “می توانیم” و … در قالب یک برنامه ترکیبی و جنگ می پردازد.

رادیو اقتصاد

در برنامه “ساعت صنعت” دستاوردهای استانی صنعت در دوران انقلاب اسلامی در زمینه صنایع بزرگ با حضور صنعتگران تحلیل می شود. این برنامه در ایام الله دهه فجر ، روزهای زوج ساعت ۲۱ روی آنتن می رود. برنامه “رهیافت” نیز به مقوله های انقلاب اسلامی و دهه فجر با موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان مربوط می پردازد. این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت ۲۰:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه پخش می شود.

ویژه برنامه های “چرتکه” و “اقتصاد تعطیل نیست” به مناسبت ایام الله دهه فجر به بررسی مباحثی در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش اقتصاد عمومی(معیشت و سطح زندگی مردم) در گفتگو با کارشناسان و جامعه شناسان خواهد پرداخت. برنامه “چرتکه” جمعه ها ساعت ۱۰ و همچنین برنامه “اقتصاد تعطیل نیست” جمعه ها ساعت ۱۷ شما را همراهی می کنند.

ویژه برنامه “پنجاه و هفتی ها” نیز به مباحثی در خصوص رشد و تحولات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور در دوران انقلاب اسلامی و تشویق مردم برای حضور در جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و … اختصاص دارد.

ویژه برنامه “پنجاه و هفتی ها” روز شنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۷:۰۰ به مدت ۸۵ از رادیو اقتصاد پخش می شود.

ویژه برنامه “ایستگاه انقلاب” به مناسبت ۲۲ بهمن ماه، با محور دعوت مردم به حضور در برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و تحلیل و بررسی رسانه ها و انعکاس در خصوص حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به روی آنتن می رود. “ایستگاه انقلاب” ۲۲ بهمن ماه ساعت ۹:۰۰ به مدت ۱۷۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

رادیو سلامت

برنامه رادیویی “کارنامه” به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تلاشی از برنامه سازان گروه سلامت اجتماعی این شبکه رادیویی است که در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی از ساعت۹:۵۰ تقدیم شنوندگان می شود. این برنامه رادیویی، در قالب مستند با حضور مسئولان نظام سلامت به موضوعاتی همچون دستاوردهای حوزه دارو، فناوری های نوین سلامت، عدالت در سلامت، توریسم درمانی و … می پردازد. این برنامه همچنین می کوشد تا دستاوردهای جدید حوزه سلامت پس از پیروزی انقلاب اسلامی را در بخش های سلامت اجتماعی و خدمات بهداشتی و درمانی پوشش دهد.

“روزنگار انقلاب اسلامی” از دیگر برنامه های این شبکه رادیویی در این ایام فرخنده است که ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه کاری از گروه بهداشت روان رادیو سلامت، با بررسی و بیان تیترهای روزنامه های سال۱۳۵۷ و پخش صداهای آرشیوی دوران انقلاب اسلامی ایران از قبیل شعارهای انقلابی مردم و سخنرانی های رهبر کبیر انقلاب اسلامی؛ وقایع مهم روزهای انقلاب اسلامی را یادآوری می کند. این برنامه کاری از گروه بهداشت روان رادیو سلامت، ساعت ۱۴:۵۰ تقدیم مخاطبان می‌شود.

رادیو قرآن

“افق” که عنوان برنامه ای از رادیو قرآن به مناسبت این ایام است، از ۱۴ تا ۲۱ بهمن ماه ساعت۱۴:۳۰ پخش شده و دستاوردهای دستگاه های قرآنی کشور پس از پیروزی انقلاب را معرفی و بررسی می کند.

“مهر تابان” نیز دیگر برنامه رادیو قرآن در این ایام است که ساعت ۶:۳۰ از تاریخ ۱۴تا ۱۸ و ۲۱ بهمن ماه پخش شده و از شکوفایی قرآنی به عنوان یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی سخن می‌گوید.

رادیو معارف

همزمان با چهلمین سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام الله دهه فجر ویژه برنامه زنده “نسل همیشه” از رادیو معارف پخش می شود. در این برنامه کارشناسان و صاحب‌نظران سیاسی و اجتماعی از حجج اسلام رحیمیان، بهروز لک،‌ لک زایی، شیرخوان و غلامحسین سلیمانی محافظ حضرت امام (ره) به موضوع بررسی دستاوردهای اقتصادی،‌ فرهنگی،‌ علمی و … خواهد پرداخت. تبین نقش رهبری امام امت در ایجاد و هدایت انقلاب اسلامی، تاثیر انقلاب اسلامی در تربیت فردی و جامعه ایران اسلامی، تاثیر انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان اسلام و غرب، تاثیر انقلاب در ایجاد فضای معنوی در جامعه و تبیین راه‌های رسیدن به شعار آرمانی انقلاب اسلامی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» از جمله موضوعاتی است که در این برنامه بیان خواهد شد. ارتباط با مراکز استان‌ها و پخش گزارش‌های مردمی، ارتباط با نهادها و ارگان‌های جمهوری اسلامی برای بررسی عملکرد آن‌ها در برگزاری جشن‌های دهه فجر از جمله بخش‌های این برنامه زنده است. ویژه برنامه زنده «نسل همیشه» کاری از گروه رویدادهای معارفی و اطلاع رسانی به سردبیری و تهیه کنندگی محمد حسن جلالی و اجرای حمید سوری از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ساعت ۸:۴۰ از شبکه رادیویی معارف پخش خواهد شد.

برنامه “اهل قلم” از دیگر برنامه هایی است که در ایام دهه فجر به معرفی برخی مفاخر ادبیات انقلاب اسلامی می پردازد. این برنامه با کارشناسی بابامیری و گویندگی علوی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن هر شب ساعت ۲۳:۳۰ از رادیو معارف پخش می شود. معرفی کتابهای انقلاب با حضور مولفان کتب و مصاحبه با آنان از جمله بخشهای این برنامه است . “اهل قلم” به همت گروه معارف، فرهنگ و جامعه به تهیه کنندگی امیر عباس خاقانی طراحی و تولید می شود.

رادیو صبا

صباهنگ” برنامه ای از رادیو صبا است که در ایام دهه فجر با پخش موسیقی و گفتار در مورد پیروزی انقلاب اسلامی، این ایام را گرامی می‌دارد. این برنامه از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۹ به روی آنتن می رود.

“همپای صبا” نیز که ساعت ۱۵:۳۰ از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به روی آنتن می‌رود، به سوال و جواب در رابطه با دهه فجر اختصاص دارد.

رادیو پیام

این شبکه با هدف گرامیداشت دهه فجر در قالب متن های مرتبط به دهه فجر در کلام امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، بعد تاریخی به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه، نقش انقلاب اسلامی در تاریخ جهان و دیدگاه اندیشمندان در مورد انقلاب اسلامی، عوامل پیروزی انقلاب اسلامی به صورت اشاره در فواصل پخش و پخش موسیقی ملی، میهنی می‌پردازد.

رادیو نمایش

تیم هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش نیز با تولید و پخش مجموعه نمایش های “بیشه در مه”، “طاهره”، “نیمه گمشده”، “روح آسمانی”، “شب های بیدار”، “صرف نظر”، “محله حاجی”، “زارستان” و “تبخال” این ایام را گرامی می دارند.

رادیو ورزش

“روزشمار انقلاب” عنوان برنامه ویژه رادیو ورزش در ایام الله دهه فجر است که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ساعت ۰۰:۱۵ به مدت ده دقیقه به روی آنتن می رود و به شرح اتفاقاتی می پردازد که در یازده روز پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ به وقوع پیوسته است. تهیه کننده این برنامه محسن جوادی است.

“پنجره ای رو به شب” دیگر برنامه رادیو ورزش در این ایام است که از ۱۱ تا ۲۱ بهمن ماه پخش شده و اختصاص به پخش سرود به مناسبت دهه فجر و انعکاس اخبار و رویدادهای ورزشی این ایام دارد. این برنامه به تهیه کنندگی مسعود نجات، احمدرضا طاهری، حسین سلطانی، فرما غریب نژاد، سید مرتضی سیدمحمدی، محسن افضلی و عبادالله رضایی ساعت ۲۲:۴۵ تقدیم مخاطبان می شود.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

لجستیک شهری بخش دوم

قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شغل های پردرآمد هفت مورد

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

راهنمای تربیت کودک (بخش یازدهم)

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

راهنمای تربیت کودک (بخش دهم)

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

هدف از  تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

تغذیه در دوران بارداری

هدف از تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

چگونه افراد موفق از آخر هفته خود بهترین استفاده را می برند؟

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده شد.

فرایند کسب و کار

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده ش...

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

برنامه ریزی استراتژیک سیستم های اطلاعات

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌آید.

مراحل افتتاح باشکوه یک کسب و کار

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌...

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دارد.

بهبود فرایند کسب و کار

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دا...

از این رو ضروری است آن دسته از سپرده گذاران محترم تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان و تعاونی های منحله افضل توس، وحدت و فرشتگان که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف و دریافت سپرده های خود مطابق برنامه های اعلام شده قبلی اقدام نکرده‌اند، حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری با همراه داشتن مدارک مربوطه به ترتیب به شعب تعیین شده بانک های تجارت، آینده و موسسات اعتباری ملل و کاسپین مراجعه کنند.

سپرده گذاران البرز ایرانیان، افضل توس، وحدت و فرشتگان تا پایان بهمن ماه به شعب مراجعه کنند

از این رو ضروری است آن دسته از سپرده گذاران محترم تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان و تعاونی های منحله...

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همزمان با ایام‌ الله دهه فجر 12 زیرسامانه حوزه مدیریت و منابع دانشگاه راه اندازی شد.

زیرسامانه جدید دانشگاه آزاد مچ جاعلان مدارک تحصیلی را می گیرد

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همزمان با ایام‌ الله دهه فجر 12 زیرسامانه...

 وزیر ارتباطات همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: مشکلات کشور با به میدان آوردن جوانان، رفتنی است.

پست اینستاگرامی جهرمی در آغاز دهه فجر

وزیر ارتباطات همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: مشک...

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی از افتتاح سی و ششمین جشنواره فیلم فجر درسینما آزادی ارومیه خبر داد.

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر درسینما آزادی ارومیه افتتاح می شود

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی از افتتاح سی و ششمین جشنواره فیلم فجر درسینما آزادی ارومیه خبر داد.

شبکه دو سیما به مناسبت آغاز دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های مختلفی را برای مخاطبان این شبکه تدارک دیده است.

ویژه برنامه های شبکه دو سیما در دهه فجر

شبکه دو سیما به مناسبت آغاز دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های مختلفی را برای مخاطبان این شب...

تعداد معاملات آپارتمان هاي مسکونی شهر تهران در دی ماه سال ۱۳۹۶، به ۱۹ هزار واحد مسکونی رسيد که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۳.۵ درصد افزايش نشان می دهد.

تعداد معاملات مسکن تهران در دی ماه، ۱۳.۵ درصد افزایش یافت

تعداد معاملات آپارتمان هاي مسکونی شهر تهران در دی ماه سال ۱۳۹۶، به ۱۹ هزار واحد مسکونی رسيد که نسبت ...

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان پیرامون برگزار نشدن کنسرت بنیامین بهادری گفت : گروه بنیامین قبلا برای اجرا اقدام به اخذ مجوز به تعداد پنج نفر از این اداره کل کرده بودند .

توضیحات ارشاد کرمان درباره کنسرت بنیامین

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان پیرامون برگزار نشدن کنسرت بنیامین بهادری گفت : گروه بنیامین...

بر اساس اعلام رسمی کمیته رتبه بندی ریسک کشورهای دنیا در OECD رتبه ریسک اعتباری ایران یک پله ارتقا یافت و از رتبه ۶ به ۵ رسید.

رتبه ریسک اعتباری ایران از ۶ به ۵ ارتقا یافت

بر اساس اعلام رسمی کمیته رتبه بندی ریسک کشورهای دنیا در OECD رتبه ریسک اعتباری ایران یک پله ارتقا یا...

به منظور ارتقای سطح امنیت مبادلات کارتی مردم و پیشگیری از سوء استفاده احتمالی از اطلاعات حساس کارت در مبادلات الکترونیکی بدون حضور کارت، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طی بخشنامه ای از نیمه بهمن سال جاری، انجام تمام تراکنش های مالی را، به جز پرداخت قبوض عمومی، در تمام مسیرهایی که به جای فیزیک کارت از اطلاعات آن استفاده می شود، را منوط به رمزنگاری مبدا تا مقصد تراکنش كرد.

بسترهای مبادلات پولی، امن تر می شود

به منظور ارتقای سطح امنیت مبادلات کارتی مردم و پیشگیری از سوء استفاده احتمالی از اطلاعات حساس کارت د...

  نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به دی‌ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به دی‌ماه ۱۳۹۵ معادل ۱۰ درصد است.

تورم دی ماه در محدوده ۱۰ درصد ثابت ماند

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به دی‌ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به دی‌ماه ۱۳۹۵ معادل ۱۰ درصد ...