رسانه

چند خبر از صدا و سیما

روایت زنانه ای از زندگی «اشرف، همزاد شاه» در شبکه مستند «اشرف، همزاد شاه» روایت زنانه‌ای از زندگی اشرف پهلوی است، زنی  قدرتمند و بانفوذ که  جدای از شهرت تاریخی‌اش، عاشق برادر دوقلویش محمدرضاست، نقش‌های زنانه‌ای دارد و تعاملاتی که برای من بسیار جذاب بود و مشتاقم کرد درباره‌اش فیلم بسازم. به گزارش روابط عمومی…

روایت زنانه ای از زندگی «اشرف، همزاد شاه» در شبکه مستند

«اشرف، همزاد شاه» روایت زنانه‌ای از زندگی اشرف پهلوی است، زنی  قدرتمند و بانفوذ که  جدای از شهرت تاریخی‌اش، عاشق برادر دوقلویش محمدرضاست، نقش‌های زنانه‌ای دارد و تعاملاتی که برای من بسیار جذاب بود و مشتاقم کرد درباره‌اش فیلم بسازم.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، سعیده نیک‌اختر گفت: این فیلم بلند نخستین مستند ایرانی است که با موضوع  زندگی دوقلوی محمدرضا شاه ساخته‌شده، معدود دوقلوهای تاریخ جهان که یکی از آن‌ها به سلطنت رسیده و دیگری هم زندگی‌اش متأثر از این رخداد تاریخی است و خود را در این مقام سلطنتی شریک می‌داند.

کارگردان «اشرف، همزاد شاه» بابیان اینکه این مستند روایتی داستانی دارد، افزود: در طول ساخت این مستند تلاش کردم از روایت خطی و تاریخی صرف فاصله بگیرم، حدود دو سال روی این سوژه تحقیق و پژوهش کردم و فیش‌برداری‌هایم را در اختیار نویسنده کار احسان ناظم بکایی گذاشتم تا آن‌ها را به متنی روان و جذاب تبدیل کند و خوشبختانه از نتیجه کار راضی هستم.

وی گفت: نکته مهم این مستند این است که برای اولین بار تصاویر اختصاصی از کاخ اشرف در تمیشان نور در آن می‌بینیم، کاخی که تا امروز هیچ گروهی فیلم‌برداری اجازه حضور در آنجا را نداشته است، ضمن اینکه در این فیلم از عکس‌ها و فیلم‌های کمیاب و نایابی استفاده‌شده که از آرشیو  تلویزیون فرانسه و صداوسیمای جمهوری اسلامی به‌دست‌آمده‌اند.

نیک‌اختر تصریح کرد: موسیقی این مستند را «سروش انتظامی» فرزند «مجید انتظامی» آهنگساز برجسته و رهبر ارکستر مطرح موسیقی ایران ساخته است.

وی افزود: این مستند ۱۱، ۱۲ و ۱۴ بهمن ساعت ۲۲ از شبکه مستند سیما پخش و روز آینده ساعت ۱۰:۳۰ می‌شود، همچنین ۱۳ تا ۱۵ بهمن نیز هرروز ساعت ۱۷:۳۰از شبکه خبر روی آنتن می‌رود.

مستند «اشرف همزاد شاه» به کارگردانی سعیده نیک‌اختر و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر در خانه مستند انقلاب اسلامی تولیدشده است.

از دیگر عوامل این مستند می‌توان به فیلمبردار مجتبی یزدی زاده، تدوینگر محمد ثقفی، صداگذار محمدحسین ابراهیمی، راوی  محدثه صارمی اشاره کرد.

 

مدیرکل صدای استان‌ها:
«رادیو انقلاب» تصویری فجر ۳۹ را تماشایی می‌کند
مدیرکل صدای استان‌ها گفت: راه‌اندازی «رادیو انقلاب» به صورت تصویری یا رادیونما یکی از مهمترین برنامه‌های صدای مراکز استان‌ها در دهه فجر امسال خواهد بود.

به گزارش رسیده، وحید کمالی با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: بر این اساس صدای مراکز استان‌ها برنامه‌های متنوعی را برای این ایام تدارک دیده‌اند که مهمترین آنها، راه‌اندازی «رادیو انقلاب» است.
وی افزود: رادیو انقلاب با نشان و آرم معین و هماهنگ به مراکز استانی ابلاغ شده و برنامه‌های آن از ۱۲ بهمن‌ماه و همزمان با ساعت ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی روی آنتن می‌رود.
مدیرکل صدا استان‌ها با بیان اینکه «رادیو انقلاب» به صورت تصویری یا همان رادیونما تدارک دیده شده است گفت: استفاده از تصاویر تولیدی خبرنگاران و مخاطبان در این رادیونما در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: تولید آثار فاخر رادیویی برای پخش از صدای مراکز استان‌ها طی دهه فجر انقلاب هم جزو برنامه‌های این اداره کل محسوب می‌شود و بر همین اساس، ۹۲ مستند و ۹۹ مینی فیچر در کنار ۶۶ نمایش رادیویی تولید شده است.
کمالی عنوان کرد: برگزاری «مسابقه انقلاب» در صدای مراکز استان‌ها از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده ویژه دهه فجر است؛ سوالات این مسابقه با استفاده از متون کتاب‌های حوزه انقلاب اسلامی که با همکاری مجمع ناشران انقلاب منتشر شده طراحی می‌شوند.
مدیرکل صدای استان‌ها با تاکید بر استودیوگریزی و ابلاغ این این دستورالعمل به مراکز گفت: حضور در جشن‌های مردمی و گفت‌وگو با مردم شهرها و روستاهای مختلف استان‌ها، هدف از اجرایی شدن طرح استودیوگریزی است.
وی افزود: از ویزگی‌های این برنامه‌ها می‌توان به حضور مردم برای طرح مسائل و مطالبات و پاسخگویی مسئولان برای بیان عملکردها اشاره کرد.
کمالی با بیان اینکه تمام برنامه‌های ویژه دهه فجر مراکز رادیوی استانی دارای رویکرد اجتماعی، سرگرمی و فرهنگی هستند عنوان کرد: افزایش امید در مخاطبان و تعاملی بودن برنامه‌ها، خصوصیت بارز مجموعه اقدامات صدای مراکز در فجر ۳۹ خواهد بود.
مدیرکل صدای استان‌ها به دیگر برنامه‌های رادیویی مراکز در ایام دهه فجر امسال اشاره کرد و گفت: «یک متن یک عکس» شامل خاطرات انقلابی ملت شریف ایران است که به صورت تعاملی در رادیونمای مراکز روی آنتن می‌رود به این ترتیب که علاقمندان می‌توانند تصاویر خود از دوران مبارزات انقلابی را به رادیوهای استانی ارسال کنند و از این تصاویر در برنامه‌های رادیونما استفاده خواهد شد.
وی با بیان اینکه در مراکز مختلف ساختارهای متنوعی برای تولید آثار فاخر در نظر گرفته شده است افزود: ساخت برنامه های مستند و نمایشی از شخصیت‌های انقلابی هر استان هم در دستور کار قرار دارد.
کمالی از تدارک ویژه صدای مراکز به منظور زمینه‌سازی حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و خاطرنشان کرد: بیش از یکصد گروه برنامه‌ساز در سراسر کشور، راهپیمایی عظیم امسال را پوشش خواهند داد.
مدیرکل صدای استان‌ها با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده برای تعامل رادیوهای استانی با یکدیگر و شبکه‌های سراسری ادامه داد: در مجموع و با استفاده از ظرفیتی که برنامه‌های دهه فجر امسال ایجاد می‌کنند، عملا وارد فاز اجرایی بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم بود که به مدت یک سال و تا فجر ۹۷ ادامه خواهد یافت.

 

۱۰ ستاره از فردا میزبان کارآفرینان برتر کشور
ویژه برنامه ۱۰ ستاره از فردا پنج شنبه ۱۲ بهمن همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با اجرای مرتضی حیدری روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.
به گزارش رسیده، ۱۰ ستاره با رویکرد علمی و معرفی جوانانی که در این عرصه توانسته اند با خلاقیت و نوآوری، علاوه بر ایجاد اشتغال، کسب و کار پردرآمدی را برای خود و اقتصاد ایران راه اندازی کنند روی آنتن می رود. این ویژه برنامه سراغ جوانانی موفقی رفته است که توانسته اند با توسل به علم و با دستانی تقریبا خالی، علاوه بر خلق ثروت هنگفت، ایده و نوآوری خود را در ایران به مرحله تجاری سازی برسانند. در هر برنامه یکی از این جوانان مبتکر و موفق به همراهی یکی از همکاران و یا همسران خود به استودیو می آیند و درخصوص موفقیت بدست آمده و روند طی شده با بینندگان گفتگو می کند. این ۱۰ جوان از شهرهای مختلف ایران انتخاب شدند و همگی آنها جزو برگزیدگان جشنواره های خوارزمی و شیخ بهایی و دارای چندین اختراع ثبتی هستند. مهمانان اولین برنامه محمد ابراهیم سمیع مدیرعامل شرکت امن پروژه نوآوران فارس و محمد حسین شیخی رییس هیات مدیره شرکت امن پروژه نوآوران فارس هستند که با حضور در استودیو ۱۰ ستاره از موفقیت در کسب و کارشان برای بینندگان می گویند. فاطمه عیدی مدیرعامل شرکت نانو ماسک و یوسف قلعه قاضی همسر خانم عیدی نیز مهمانان برنامه روز جمعه ۱۳ بهمن هستند. تیتراژ ابتدایی ۱۰ ستاره هم توسط امید حجت و با شعری از سامیه سلیمی خوانده شده است.
“۱۰ ستاره”برنامه ای به تهیه کنندگی الهام پیرهادی، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن هر روز ساعت ۱۷ و با اجرای مرتضی حیدری به مدت ۴۵ دقیقه بطور زنده روی آنتن خواهد رفت.

 

تلاش آمریکا برای همراه ساختن اروپا علیه برجام در برنامه گزارش هفتگی
برنامه جمعه سیزدهم بهمن گزارش هفتگی مروری بر مهمترین رویدادهای سیاسی منطقه ای و جهانی خواهد داشت.
به گزارش رسیده، بیانات رهبر انقلاب در درس خارج فقه، تحریم¬های جدید آمریکا علیه روسیه و هشدار مسکو به تقابل با این تحریمها، تلاش آمریکا برای فشار بیشتر بر توان دفاعی ایران و تلاش این کشور برای همراه ساختن اروپا علیه ایران و برجام، پایان بی‌نتیجه نشست وین درباره سوریه، نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان، در وین و پیام مقام معظم رهبری به این نشست، رد کلیات بودجه ۹۷ و بررسی مجدد آن در مجلس، درگیری نیروی های قرارگاِ نجفِ نیرویِ زمینیِ سپاه با تروریست¬هایِ داعش در غرب کشور، رونمایی از نخستین محصول سلول های بنیادی در حوزه پوست، خشم مردم عراق از تجاوز اخیر نیروهای آمریکایی به استان الانبار، تایید حکم یکسال حبس برای آیت ا.. عیسی قاسم روحانی برجسته بحرینی و مواضع متناقض غرب در بحران یمن سرفصل های برنامه این هفته گزارش هفتگی را تشکیل می دهد.
گزارش هفتگی به تهیه کنندگی شهریار افشاری پور کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیما است که جمعه ها حوالی ساعت ۱۲:۱۵ با اجرای رضا ابراهیمی از این شبکه روی آنتن می رود.

 

جزییات حمله به گروه خبری پرس تی وی در «عفرین»

تیم خبری رسانه ای پرس تی وی در شهر راجو واقع در منطقه «عفرین» سوریه و در نزدیکی مرز ترکیه، مورد حمله هوایی ارتش ترکیه قرار گرفت. در اثر این حملات، اعضای گروه, مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش رسیده، « زهرا الدرزی» خبرنگار پرس تی وی که در اثر این حملات آسیب دیده است، گفت: گروه رسانه ای شبکه پرس تی وی بعدازظهر دیروز سه شنبه ۱۰ بهمن در حال تهیه گزارش از منطقه عفرین در شمال سوریه، مورد حملات هوایی ارتش ترکیه قرار گرفته و جراحاتی برداشتند.

به گفته وی؛ حوالی ساعت ۱۴:۰۰ برای تهیه گزارش از خسارات وارده به مدرسه ای در شهر «راجو» از توابع منطقه «عفرین» سوریه مشغول به کار بودیم که این حملات رخ داد. این در حالی بود که پرس تی وی تنها تیم رسانه ای حاضر در آن منطقه بود و  لباس  و لوگوی شبکه نیز مشخص بود. وی افزود:  به ناچار تیم خبری پرس تی وی شامل خبرنگار، تصویربردار، راننده و یک راهنمای منطقه تصمیم به عزیمت از مکان اولی به  مکان امن دیگری، گرفتند ولی این حملات ادامه پیدا کرد. بنا به اظهارات « زهرا الدرزی»،  این حملات هوایی که شلیک های خمپاره نیز به آن اضافه شده بود، حدود دو ساعتی طول کشیده و بعد از آرام شدن منطقه، گروه خبری پرس تی وی قصد بازگشت به محل اسکان خود را داشتند که در اثر حملات دوباره نیروهای نظامی، در راه با یک خودرو تصادف کردند. پس از جراحات وارده،  اعضای این گروه خبری، توسط نیروهای کرد منطقه به بیمارستانی در عفرین منتقل شدند. هم اکنون حال عمومی مجروحان مساعد بوده و جای نگرانی نیست.

ترکیه عملیات شاخه زیتون در منطقه عفرین را که در شمال غربی سوریه و در مرز ترکیه واقع شده از ۲۰ ژانویه (ده روز پیش) آغاز کرده تا به گفته خود، نیروهای تروریستی داعش و پ.ک.ک. را که امنیت منطقه را به خطر انداخته اند، نابود کند. این منطقه از سوریه به دست نیروهای کرد اداره می شود و بر اساس گزارش رسانه ها، پس از اینکه درخواست های پی در پی فرماندهان یگان های دفاعی کُرد در عفرین از آمریکا بی پاسخ مانده، آنها در یک بیانیه رسمی دست به دامان دولت بشار اسد و نیروهای ارتش این کشور شده و درخواست کمک کرده و ضرورت دخالت آنها در شهر عفرین و حمایت از مرزهای آن و اهالی این شهر در برابر حملات اشغالگرانه ترکیه را خواستار شدند.

پرس تی وی از آغاز شروع این عملیات، با اخبار و گزارش های میدانی متنوع، به انعکاس اخبار این رویداد پرداخته است.

 

 

«قفل یعنی کلید» در هیسپان تی وی

فیلم تلویزیونی «قفل یعنی کلید» مطابق شنبه های سینمایی هر هفته، با بازی زنده یاد عسل بدیعی میهمان مخاطبان اسپانیایی زبان هیسپان تی وی است.

به گزارش رسیده، فیلم تلویزیونی «قفل یعنی کلید» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده داستان زوج جوانی است که در زندگی مشترک‌ خود با مشکل مواجه شده‌اند. سارا به دلیل اعتیادِ همسرش مجید، از او جدا می‌شود. اما دوست سارا سعی می‌کند رابطه از بین رفته‌ آنها را درست کند و هر دو را به زندگی مشترک برگرداند. از طرفی مجید هم اراده کرده اعتیاد خود را ترک کند. سارا که یک کارگردان است برای پیدا کردن بازیگر مورد نظر خود راهی سفر می شود ولی مشکلاتی برای او پیش می آید که راه خود را گم می کند و …

در این فیلم تلویزیونی سینا رازانی، هاله گرجی و زنده یاد عسل بدیعی نقش آفرینی می کنند.

فیلم های سینمایی ایرانی در هیسپان تی وی به دلیل نشان دادن فضای سالم خانوادگی، معنویت و پاکی در مقایسه با سینمای آمریکای لاتین توانسته اند مخاطبان بی شماری را از کشورهای اسپانیایی زبان جذب خود کرده و شنبه های هر هفته به دیدن این فیلم های ایرانی می نشینند.فیلم تلویزیونی «قفل یعنی کلید» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی تولید سال ۱۳۸۷ شنبه ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران آماده پخش برای مخاطبان هیسپان تی وی است و در ساعت ۱۳:۳۰ فردای آن روز  باز پخش خواهد شد.

 

مرور تولیدات جدید تلویزیون در برنامه این هفته شما و سیما
برنامه این هفته”شما و سیما”، جدیدترین خبرها از تولیدات نمایشی و برنامه های جاری و در دست تولید سیما را معرفی خواهد کرد.
به گزارش رسیده، پشت صحنه مستند مسابقه ضدگلوله، گزارش نشست ریاست سازمان و معاونت سیما به همراه تعدادی از فیلمسازان با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، معرفی شبکه هیسپان تی وی، نظرات مردم درقالب گزارش و پخش قسمت هایی از سریال های ماندگار قاب جادو از مهمترین بخش های برنامه این هفته شما و سیما هستند.
برنامه شما و سیما با رویکرد تعامل بیشتر مردم با سیما و ارائه تصویرى جامع تر از انواع تولیدات نمایشى و غیر نمایشى معاونت سیماى رسانه ملی، به تهیه کنندگی محسن همایونی جمعه ۱۳ بهمن ساعت ۱۳:۱۵ از شبکه یک پخش خواهد شد.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

لجستیک شهری بخش دوم

قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شغل های پردرآمد هفت مورد

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

راهنمای تربیت کودک (بخش یازدهم)

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

راهنمای تربیت کودک (بخش دهم)

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

هدف از  تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

تغذیه در دوران بارداری

هدف از تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

چگونه افراد موفق از آخر هفته خود بهترین استفاده را می برند؟

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده شد.

فرایند کسب و کار

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده ش...

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

برنامه ریزی استراتژیک سیستم های اطلاعات

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌آید.

مراحل افتتاح باشکوه یک کسب و کار

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌...

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دارد.

بهبود فرایند کسب و کار

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دا...

 این روش دسترسی دیگران را به کلیه محتویات رایانه شما محدود میکند

چگونه روی فایلهای word پسورد بگذاریم

این روش دسترسی دیگران را به کلیه محتویات رایانه شما محدود میکند

تغذیه مناسب در سرطان یکی از اجزای مهم درمان موفقیت آمیز تومورهای بدخیم است.

رژیم غذایی برای سرطان

تغذیه مناسب در سرطان یکی از اجزای مهم درمان موفقیت آمیز تومورهای بدخیم است.

طرز تهیه ماسک پرتقال برای پوست خشک و پوست چرب

ماسک پرتقال برای پوست چرب و خشک

طرز تهیه ماسک پرتقال برای پوست خشک و پوست چرب

ما همیشه تصویر خانه کودکیمان را در ذهن داریم که گویی به همان شکل در شهر باقی مانده است.

معماری شهر

ما همیشه تصویر خانه کودکیمان را در ذهن داریم که گویی به همان شکل در شهر باقی مانده است.

 چگونه در سال های اخیر، امکانات حاصل شده از تکنولوژی بدل به تهدیدی برای انسان شده اند

اثرات نشر اخبار جعلی در واتساپ و پیام رسان های مشابه بخش دوم

چگونه در سال های اخیر، امکانات حاصل شده از تکنولوژی بدل به تهدیدی برای انسان شده اند

ینا48نام اولین رباتی است که موفق به گذراندن یک واحد درسی دانشگاهی شده است.

رباتی که واحد درسی دانشگاهی گذراند+عکس

ینا48نام اولین رباتی است که موفق به گذراندن یک واحد درسی دانشگاهی شده است.

برای داشتن سرعت و چالاکی، فرد نیاز به پیشبرد توانایی و قدرت دارد-ورزشکار نمی تواند سریع یا چالاک باشد, اگر قوی و قدرتمند نباشد.

تمرین سرعت

برای داشتن سرعت و چالاکی، فرد نیاز به پیشبرد توانایی و قدرت دارد-ورزشکار نمی تواند سریع یا چالاک باش...

عادت‌های بد خیلی زود شما را پیر خواهند کرد. سعی کنید با حذف این عادات، دلیل پیری زودرس خود را از بین ببرید. تغییرات اکنون برای آینده‌ای بهتر اینکه زمانی که

۸ دلیل پیری زودرس پوست

عادت‌های بد خیلی زود شما را پیر خواهند کرد. سعی کنید با حذف این عادات، دلیل پیری زودرس خود را از بین...

گلکسی S9 جدیدترین پرچمدار تولید شده توسط کمپانی سامسونگ بوده که با ویژگی‌های جذابی در طی نمایشگاه MWC 2018 معرفی گردید. با وجود تمامی قابلیت‌های کاربردی موجود در این هندست، چندین نکته منفی درباره آن وجود داشته که بر ارزش خرید گوشی گلکسی S9 تاثیر گذاشته‌اند. 5 دلیل برای عدم خرید گوشی گلکسی S9 را در ادامه مطلب دنبال کنید.

چرا گلکسی S9 نخریم؟

گلکسی S9 جدیدترین پرچمدار تولید شده توسط کمپانی سامسونگ بوده که با ویژگی‌های جذابی در طی نمایشگاه MW...

بعد از مدت‌ها انتظار، لحظه هیجان‌انگیز معرفی پرچمدار جدید سامسونگ فرا رسید و دو گوشی گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس توسط این غول کره‌‌‌ای معرفی شدند. در این مطلب می‌خواهیم 5 دلیل برای خرید گلکسی S9 را به شما ارایه کنیم. همراه ما باشید.

5 دلیل برای اینکه گلکسی S9 بخریم

بعد از مدت‌ها انتظار، لحظه هیجان‌انگیز معرفی پرچمدار جدید سامسونگ فرا رسید و دو گوشی گلکسی S9 و گلکس...

جواد خیابانی متولد بیست و هفت آبان 1345 است

جواد خیابانی

جواد خیابانی متولد بیست و هفت آبان 1345 است

بر اساس جدیدترین گزارش استودیوی پرآوازه «گوریلا گیمز»، میزان فروش بازی Horizon Zero Dawn در سراسر جهان از مرز 7.6 میلیون نسخه عبور کرد.

بازی Horizon Zero Dawn بیش از 7.6 میلیون نسخه فروش داشته است

بر اساس جدیدترین گزارش استودیوی پرآوازه «گوریلا گیمز»، میزان فروش بازی Horizon Zero Dawn در سراسر جه...

 طبق روال همیشه، موسسه آماری NPD به تازگی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 در ایالات متحده آمریکا را منتشر کرد.

با 20 بازی پرفروش ماه ژانویه 2018 آشنا شوید

طبق روال همیشه، موسسه آماری NPD به تازگی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 در ایالات...

با رشد شرکت‌های موفق ساخت تلفن‌های همراه هوشمند در چین و به گوشه کشیده شدن سایر رقبا، حالا خبرها از خروج ال‌جی از بازار تلفن‌های هوشمند چین حکایت دارند.

خروج ال‌جی از بازار تلفن‌های هوشمند چین!

با رشد شرکت‌های موفق ساخت تلفن‌های همراه هوشمند در چین و به گوشه کشیده شدن سایر رقبا، حالا خبرها از ...

 بنا به گزارش مالی چهار ماهه اخیر شرکت سونی، فروش پلی استیشن 4 از زمان عرضه تا به امروز به بیش از 76.5 میلیون دستگاه رسیده است.

فروش پلی استیشن 4 از مرز 76.5 میلیون دستگاه گذشت!

بنا به گزارش مالی چهار ماهه اخیر شرکت سونی، فروش پلی استیشن 4 از زمان عرضه تا به امروز به بیش از 76...

رولف زاخر درگذشت.

درگذشت بزرگترین خلافکار سینمای آلمان

رولف زاخر درگذشت.

بر اساس گزارش مالی سامسونگ این شرکت توانسته سود عملیاتی برابر با 14.13 میلیارد دلار را کسب کند که رشدی 64 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

انعکاس رقم های نجومی در گزارش های مالی سامسونگ!

بر اساس گزارش مالی سامسونگ این شرکت توانسته سود عملیاتی برابر با 14.13 میلیارد دلار را کسب کند که رش...

صدا و سیمای یزد از مردم عذرخواهی کرد.

صدا و سیمای یزد از مردم عذرخواهی کرد

صدا و سیمای یزد از مردم عذرخواهی کرد.

ملانیا ترامپ از گزارش‌های منتشر شده مبنی بر پرداخت حق‌السکوت از جانب وکیل همسرش به یک بازیگر فیلم‌های مستهجن که مدعی رابطه با دونالد ترامپ یک سال پس از ازدواجش با ملانیا است، خشمگین شد.

خشم ملانیا ترامپ از ادعای پرداخت حق‌السکوت به یک بازیگر فیلم‌های مستهجن

ملانیا ترامپ از گزارش‌های منتشر شده مبنی بر پرداخت حق‌السکوت از جانب وکیل همسرش به یک بازیگر فیلم‌ها...

این نماهنگ که با صدای رضا صادقی، حامد همایون، مهدی یغمایی و حجت اشرف زاده و به همت مرکز ماوا و بسیج صدا و سیما در حال تولید است همزمان با دهه فجر منتشر خواهد شد.

چند خبر از صدا و سیما

این نماهنگ که با صدای رضا صادقی، حامد همایون، مهدی یغمایی و حجت اشرف زاده و به همت مرکز ماوا و بسیج ...

سه روش زیر جزو روش‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها و برای گسترش تا حدی که آن‌ها مؤثر عمل ‌کنند، استفاده کرد.

ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها

سه روش زیر جزو روش‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها و برای گ...

 مجید مجیدی پس از تماشای «زنانی با گوشواره‌های باروتی»؛نگاه جسورانه و انسانی کارگردان این مستند را تحسین کرد.

نظر مجید مجیدی درباره «زنانی با گوشواره های باروتی»

مجید مجیدی پس از تماشای «زنانی با گوشواره‌های باروتی»؛نگاه جسورانه و انسانی کارگردان این مستند را ت...

«رویاهای دم صبح» در جشنواره بین المللی فیلم مستند مجارستان، برنده‌ی دو جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه داوران جوان و نوجوان شد.

دو جایزه جشنواره بوداپست برای «رویاهای دم صبح»

«رویاهای دم صبح» در جشنواره بین المللی فیلم مستند مجارستان، برنده‌ی دو جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه د...

گفتگوی وحید یامین پور با سروش صحت در «کتاب باز» وحید یامین پور مجری تلویزیون امشب مهمان سروش صحت در برنامه «کتاب باز» است و با وی گفتگو می کند.

چند خبر از صدا و سیما

گفتگوی وحید یامین پور با سروش صحت در «کتاب باز» وحید یامین پور مجری تلویزیون امشب مهمان سروش صحت در ...

محمدعلی سجادی از آخرین وضعیت ساخت مستندی درباره نویسنده مطرح، «احمد محمود» خبر داد.

سجادی و تدوین مستند «احمد محمود همسایه ادبی ما»

محمدعلی سجادی از آخرین وضعیت ساخت مستندی درباره نویسنده مطرح، «احمد محمود» خبر داد.

هیات داوران بهترین اثر مستند (غیرداستانی) شصت‌وهشتمین دوره جشنواره برلین معرفی شدند.

معرفی هیات داوران جایزه‌ مستند جشنواره برلین

هیات داوران بهترین اثر مستند (غیرداستانی) شصت‌وهشتمین دوره جشنواره برلین معرفی شدند.

شبکه مستند سیما در سومین قسمت از مجموعه «گنجینه» فیلم «پ مثل پلیکان» به کارگردانی پرویز کیمیاوی از اثرگذارترین و شاعرانه‌ترین فیلم‌های مستند تاریخ سینمای ایران را روی آنتن می‌برد.

چند خبر از صدا و سیما

شبکه مستند سیما در سومین قسمت از مجموعه «گنجینه» فیلم «پ مثل پلیکان» به کارگردانی پرویز کیمیاوی از ا...

در برنامه امشب نهم بهمن «قاب نقد»، مجموعه تلویزیونی «سایه بان» به کارگردانی جمشید محمودی که به تازگی پخش آن از شبکه دو سیما به پایان رسیده است، با حضور منتقدار و عوامل این سریال بررسی می شود.

چند خبر از صدا و سیما

در برنامه امشب نهم بهمن «قاب نقد»، مجموعه تلویزیونی «سایه بان» به کارگردانی جمشید محمودی که به تازگی...

این برنامه که دوشنبه ها با حضور رضا مهدوی مجری کارشناس بخش موسیقی، به گفتگو با شناخته شده ترین چهره های هنر موسیقی می پردازد، فردا ۹ بهمن از کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده چیره دست تار و سه تار میزبانی می کند.

چند خبر از صدا و سیما

این برنامه که دوشنبه ها با حضور رضا مهدوی مجری کارشناس بخش موسیقی، به گفتگو با شناخته شده ترین چهره ...

۱۳ فیلم انیمیشن و ۱۷ مستند کوتاه برای بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان انتخاب شد.

معرفی انیمیشن‌ها و مستندهای کوتاه راه‌یافته به جشنواره حسنات

۱۳ فیلم انیمیشن و ۱۷ مستند کوتاه برای بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان انتخاب ش...

هیچ گاه اجازه نمی دهم کودکانم مرا در حال انجام دادن شان ببینند

ده کاری که نباید در حضور کودکان انجام داد

هیچ گاه اجازه نمی دهم کودکانم مرا در حال انجام دادن شان ببینند

یک شبکه توری بی سیم برای کنترل بار به چندین خوشه تقسیم می شود.

پروتکل های مسیریابی فعال

یک شبکه توری بی سیم برای کنترل بار به چندین خوشه تقسیم می شود.

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

نحوه تمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ، مایع طرفشویی و جوش شیرین

نحوه تمیز کردن شبکه فلزی اجاق گاز

نحوه تمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ، مایع طرفشویی و جوش شیرین

کیفیت خدمات، اساس خدمات ابری و مدیریت پیکربندی منابع است

الگوهای کاری سرویس برای مدیریت منابع ابری Qos

کیفیت خدمات، اساس خدمات ابری و مدیریت پیکربندی منابع است

آن ها به خوبی برای ایجاد اتصال رادیویی در هر زمان و مکان مناسب هستند.

ساختار بسته پروتکل پویا برای نیازهای متنوع QoS در شبکه ad hoc

آن ها به خوبی برای ایجاد اتصال رادیویی در هر زمان و مکان مناسب هستند.

همه ی این روشها برای اینکه بهتر کار کنند نیازمند مقادیر زیادی از داده ها می باشند

مطالعه مقصدهای گردشگری بعنوان سیستمهای پیچیده

همه ی این روشها برای اینکه بهتر کار کنند نیازمند مقادیر زیادی از داده ها می باشند

فواید سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری (BSSs)

سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری

فواید سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری (BSSs)

مدیریت زنجیره تأمین جهانی GSCM دارای دو چالش کلیدی است

دو چالش کلیدی مدیریت زنجیره تأمین جهانی / تحقیقات انجام شده

مدیریت زنجیره تأمین جهانی GSCM دارای دو چالش کلیدی است

شبکه باوری بایسیان (BBN) یک زبان گرافیکی رسمی برای ارائه و مخابره سناریو های تصمیم گیری ای است که در شرایط عدم قطعیت به استدلال نیاز دارند.

شبکه های باوری بایسیان چیست

شبکه باوری بایسیان (BBN) یک زبان گرافیکی رسمی برای ارائه و مخابره سناریو های تصمیم گیری ای است که در...