مهران احمدی بازیگر «ساخت ایران ۲» در چین

تصویربرداری سریال ساخت ایران ۲ به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی امیر پروین حسینی و منصور سهراب‌پور این روزها در لبنان در حال پیگیری است. به گزارش بانی فیلم، این در حالی است که به تازگی مهران احمدی نیز به جمع بازیگران اضافه شده است. ساخت ایران ۲ در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه…

تصویربرداری سریال ساخت ایران ۲ به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی امیر پروین حسینی و منصور سهراب‌پور این روزها در لبنان در حال پیگیری است.
 این در حالی است که به تازگی مهران احمدی نیز به جمع بازیگران اضافه شده است. ساخت ایران ۲ در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ایران و لبنان تولید خواهد شد و تصویربرداری آن ۵ ماه به طول می‌انجامد. ضمن اینکه قرار است سفری هم به چین داشته باشند.
محمدرضا گلزار، امین حیایی، محسن کیایی، سحردولتشاهی، سارا بهرامی و مهران احمدی و دو بازیگر لبنانی از بازیگران این سریال هستند.
فصل اول این مجموعه به کارگردانی محمدحسین لطیفی در سال ۹۰ و در ۱۸ قسمت تولید شد. در فصل اول این سریال محمدرضا گلزار، امین حیایی، فرهاد اصلانی، بهنام تشکر، گوهر خیراندیش، ملیکا عبدالرزاقی و بهاره رهنما به عنوان بازیگر حضور داشتند.
ساخت ایران ۲ به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی منصور سهراب‌پور و امیر پروین‌حسینی در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.