رسانه

ویژه برنامه های دهه فجر در تلویزیون

دهه فجر با شبکه نسیم و تماشا

شبکه های نسیم، تماشا و نمایش، برنامه ها و فیلم و سریال های متناسب با ایام دهه فجر را برای مخاطبان در این ایام در نظر گرفته اند.

به گزارش رسیده، ویژه برنامه های شبکه نسیم برای دهه فجر انقلاب اسلامی به شرح زیر اعلام شده است:

این شبکه برنامه های کتاب باز، چهل تیکه ، نسیم آوا و نسیم نما، حماسه ۵۷ و کلیپ ها و نماهنگ هایی با موضوع یوم الله ۲۲ بهمن را برای دهه فجر و همراهی با جشن چهلمین سالگرد انقلاب تدارک دیده است .

شبکه تماشا نیز با سریال نفس در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای و سریال کوچک جنگلی  دهه فجر را اغاز می کند .

ویژه برنامه ایران من در ۶ قسمت و ویژه برنامه شوی آزادی  نیز در ۴ قسمت، از این شبکه برای ببینندگان پخش خواهد شد. همچنین این شبکه با پخش کلیپ ها و وله های ویژه این ایام با مخاطبان شبکه همراه می شود.

شبکه نمایش نیز با پخش فیلم های عملیات سری ساخته محمدرضا ورزی، شکار ساخته مجید جوانمرد، شاطره ساخته ایمان افشاریان، شب برفی  و بهمنا ساخته حمیدرضا لوافی، گروهبان ساخته علی شاه حاتمی، ریسمان سبز علیرضا امینی، دایره سرخ جمال شورجه، سناتور مهدی صباغ زاده، از نفس افتاده قاسم جعفری، روزنامه دیواری خسرو معصومی و خبرچین ساخته نصرالله زمردیان دهه فجر را با مخاطبان خود همراهی می کند.

 

اعلام ویژه برنامه های دهه فجر شبکه یک سیما

هم زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، پخش ویژه برنامه های شبکه یک سیما آغاز خواهد شد.

به گزارش رسیده، ویژه برنامه های شبکه در این ایام در چهار بخش برای مخاطبان پخش خواهد شد.

جُنگ های شبانگاهی، سریال مناسبتی، مستندهای ویژه و پرداختن برنامه های  روتین به موضوع انقلاب اسلامی .

بر همین اساس جُنگ شبانگاهی “ای ایران” به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد، جُنگ “۱۰ ستاره” به تهیه کنندگی الهام پیرهادی،سریال “ستارخان” به تهیه کنندگی مصطفی شریفی و مستندهای ویژه تولیدی شبکه یک سیما از جمله این برنامه های دهه فجر هستند.

“ای ایران” به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد قرار است از چهارشنبه ۱۱ بهمن بعد از سریال شبانگاهی و  ساعت ۲۳ پخش شود. این برنامه هر شب تا ۲۱ بهمن، به طور زنده به مدت ۹۰ دقیقه پخش می شود.

به گفته تهیه کننده “ای ایران”، این جنگ در دو بخش سرودهای انقلابی و هنرهای انقلابی هر شب پخش می شود. مومن نژاد تصریح کرد: در بخش اول که مربوط به سرودهای انقلابی است، ما موسیقی های چهار دهه گذشته ایران را که در مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما وجود دارد پخش می کنیم و در قالب نظر سنجی از بینندگان می خواهیم به بهترین قطعه موسیقی رای بدهند. ما ۶۰ قطعه موسیقی که همگی درباره ایران است و خوانندگان مختلف آنان را خوانده اند را در چهار بخش انقلابی، محلی، پاپ و سنتی پخش می کنیم.

در هر بخش هم ۱۵ ترانه انتخاب می شود که در پنج شب اول برنامه این ۶۰ قطعه در بخش های چهارگانه پخش خواهد شد و مردم به آن رای می دهند.

اما در چهار شب بعد که از دوشنبه ۱۶ بهمن شروع می شود، ۲۸ ترانه که بیشترین رای را کسب کرده اند دوباره رقابت می کنند. در این مرحله سه ترانه از هر گروه به مرحله فینال خواهند رسید که در این محله که در ۲۱ بهمن و شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پخش می شود، از بین ۱۵ ترانه، چهار ترانه برتر به انتخاب مردم معرفی می شود.

بینندگان می توانند برای شرکت در این جشنواره انتخاب موسیقی، از طریق سامانه رایگان *۳# به بهترین قطعات موسیقیایی رای بدهند. مقداد مومن نژاد درباره علت انتخاب نام ایر ایران برای جنگ ویژه دهه فجر هم گفت: “ای ایران” اولین قطعه ای بود که درباره عظمت و شکوه ایران در سال  ۱۳۲۳، با تلاش روح الله خالقی ساخته شد و به همت غلامحسین بنان در دی ماه همان سال برای اولین بار اجرا و تاکنون ماندگار شده است. برنامه “ای ایران” در گروه اجتماعی شبکه یک سیما طراحی شده است.

“۱۰ ستاره” برنامه ای به تهیه کنندگی الهام پیرهادی با رویکرد علمی و معرفی جوانانی که در این عرصه توانسته اند با خلاقیت و نوآوری، علاوه بر ایجاد اشتغال، کسب و کار پردرآمدی را برای خود و اقتصاد ایران راه اندازی کنند. تهیه کننده “۱۰ ستاره”درباره این ویژه برنامه دهه فجری عنوان کرد: در این برنامه ما سراغ جوانانی موفقی رفته ایم که توانسته اند با توسل به علم و با دستانی تقریبا خالی، علاوه بر کسب ثروت ، ایده و نوآوری خود را در ایران به مرحله تجاری سازی برسانند. الهام پیرهادی اظهار داشت: این ۱۰ جوان از شهرهای مختلف ایران انتخاب شدند و همگی آنها جزو برگزیدگان جشنواره های خوارزمی و شیخ بهایی و دارای چندین اختراع ثبتی هستند. این تهیه کننده گفت: ۱۰ ستاره یک گفت وگوی صمیمانه با این جوانان و اطرافیان آن هاست. پیرهادی تصریح کرد: در هر برنامه یکی از این جوانان مبتکر و موفق به همراهی یکی از همکاران به استودیو می آیند و درخصوص موفقیت بدست آمده و روند طی شده با بینندگان گفتگو می کند. این تهیه کننده در پایان افزود: تیتراژ ابتدایی” ۱۰ستاره” با خوانندگی امید حجت و با شعری از سامیه سلیمی خوانده شده است. “۱۰ ستاره” کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن، هر روز ساعت ۱۸ و با اجرای حسین کلهر به مدت ۴۵ دقیقه، به طور  زنده پخش خواهد شد.

سریال ۱۰ قسمتی «ستارخان»، برشی از مجموعه ۲۷ قسمتی «ایراندخت» است. سریال «ایراندخت» روایتی تاریخی از دلاوری‌ها و پایمردی‌های ستارخان، دوستان و هم پیمانان اوست و به زندگی این بزرگ مرد تاریخ ایران می پردازد. مجموعه تلویزیونی «ستارخان» در ۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای آماده شده است و از پنج شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش خواهد شد. این سریال روایتی از سال های پایانی زندگی این سردار بزرگ است که محمدرضا ورزی کارگردان و مصطفی شریفی تهیه کننده آن هستند. سعید نیک پور، شکرخدا گودرزی، حسین مسافر آستانه، مسعود آب پرور، شایسته ایرانی و سام قریبیان، پندار اکبری، آرزو نبوت، علی زارع، باران زمانی، داریوش کاردان، ژرژ پطروسی، بهزاد خداویسی، رضا فیاضی، فخرالدین صدیق شریف، شهراد بانکی، حمیرا عظیمی و عزت الله مهرآوران در این سریال ایفای نقش می کنند. تیتراژ این سریال را سالار عقیلی با موسیقی بابک زرین و شعری از رویا میرفخرایی خواهنده است.

مجموعه مستند “قابیلی ها” کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیماست که هم زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی در ۱۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای بخش هایی از تاریخ انقلاب را روایت می کند. در این مستند مجموعه ترورهای دهه ۶۰  به نمایش گذاشته می شود. در این مستند با ۳۰ نفر از افرادی که اعضای خانواده آن ها قربانی ترور گروهک تروریستی منافقان شدند،گفت و گو شده است. در مستند “قابیلی ها”، به شهدای ترور شهرهای سنندج، قوچان، تایباد، مشهد، شهر ری و تهران پرداخته شده است. این مستند صرفا گفت و گو با خانواده های شهردای ترور است. حسین سبطی تهیه کننده و محمدجواد رجب بیگی کارگردان مستند “قابیلی ها” هستند.

برنامه “خاطره” نیز از شنبه ۱۴ بهمن در ۹ قسمت هر روز ساعت ۱۷:۴۵ به تهیه کنندگی و اجرای لعیا عباس میرزایی با پخش تصاویر قدیمی و خاطرانگیز پخش خواهد شد. در این ایام همچنین ۱۰ مستند ویژه و مرتبط با دوران پیروزی انقلاب اعم ار آرشیوی و جدید پخش می شود. این مستندها از ۱۴ بهمن هر روز ساعت ۱۷ تقدیم مخاطبان خواهد شد.

«رجال پهلوی» به شبکه مستند می‌آیند

مجموعه مستندهای «رجال پهلوی» با پخش آثاری درباره امیرعباس هویدا، اشرف پهلوی و اسدالله علم به مناسبت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی از امشب ۷ بهمن ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه مستند سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، مستند جنجالی «هویدا، زندگی، زمانه و مرگ» به کارگردانی عباس شوقی با پرداختن به شخصیت هویدا به‌عنوان باسابقه‌ترین نخست‌وزیر حکومت پهلوی می‌کوشد تصویر روشنی از وضعیت کشور در دهه‌های ۴۰ و ۵۰ ارائه دهد.

این مستندساز توانسته است به ریشه‌های ناکارآمدی این رژیم واردشده و زمینه‌های نارضایتی مردم از آن را به تصویر بکشد.

از بخش‌های جذاب این مستند می‌توان به استفاده از فیلم‌های آرشیوی منحصربه‌فردی، گفت‌وگو با افراد دخیل در دادگاه‌های انقلاب ازجمله نزدیکان مرحوم خلخالی، هادی غفاری، انتشار اسنادی از حضور نظامی ایران در جنگ ویتنام و.. اشاره کرد.

«هویدا» از ۷ تا ۱۰ بهمن ساعت ۲۲ روی آنتن می‌رود و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱۰:۳۰خواهد بود.

 

ناگفته‌هایی از زندگی مرموز اشرف پهلوی

شبکه مستند سیما ۱۱ و ۱۲ بهمن‌ماه مستند «اشرف، همزاد شاه» ساخته سعیده نیک‌اختر را روی آنتن می‌برد.

این مستند نخستین مستند ایرانی با موضوع  زندگی اشرف خواهر دوقلوی محمدرضا شاه است و با عبور از کلیشه کارشناسان تاریخی، با استفاده از کارشناسان روانشناس و متخصصان گریم و طراحی لباس به بررسی  ابعاد و لایه‌های زیرین شخصیتی اشرف با توجه به رفتارهای او مانند لباس پوشیدن و آرایش می‌پردازد.

سازندگان «اشرف، همزاد شاه» در مسیر ساخت این مستند وارد محوطه ۶۹ هکتاری کاخ اشرف در منطقه تمیشان نور می‌شوند، عمارتی مرموز شبیه گل هشت پر در منطقه‌ای جنگلی و می‌کوشند در همین عمارت پرده از زندگی پررمزوراز اشرف بردارند.

اسدالله علم، مردی برای تمام فصول

شبکه مستند در سی و نهمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی از تازه‌ترین اثر عباس شوقی با موضوع کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم وزیر قدرتمند و پرنفوذ دربار پهلوی هم رونمایی خواهد کرد.

مصطفی شوقی، کارگردان مستند «هویدا» اینبار «علم، مردی برای تمام فصول» را پیش چشم مخاطبان قرار می‌دهد، مستندی که با نگاه به ریشه‌های خاندانی، زندگی و کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم تولیدشده است.

این مستند چهارقسمتی که با استفاده از فیلم‌ها و تصاویر دیده نشده، روایتگر روابط و ساختار داخلی سران رژیم پهلوی است، تلاش کرده به شیوه‌ای متفاوت و از زاویه نگاهی جدید، مخاطب را با واقعیات رژیم پهلوی آشنا سازد.

مستند «علم، مردی برای تمام فصول» به تهیه‌کنندگی مهدی مطهر از یکشنبه ۱۵ تا چهارشنبه ۱۸ بهمن ساعت ۲۲ پخش خواهد شد. ( سیارک)

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


هیچ گاه اجازه نمی دهم کودکانم مرا در حال انجام دادن شان ببینند

ده کاری که نباید در حضور کودکان انجام داد

هیچ گاه اجازه نمی دهم کودکانم مرا در حال انجام دادن شان ببینند

یک شبکه توری بی سیم برای کنترل بار به چندین خوشه تقسیم می شود.

پروتکل های مسیریابی فعال

یک شبکه توری بی سیم برای کنترل بار به چندین خوشه تقسیم می شود.

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

نحوه تمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ، مایع طرفشویی و جوش شیرین

نحوه تمیز کردن شبکه فلزی اجاق گاز

نحوه تمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ، مایع طرفشویی و جوش شیرین

کیفیت خدمات، اساس خدمات ابری و مدیریت پیکربندی منابع است

الگوهای کاری سرویس برای مدیریت منابع ابری Qos

کیفیت خدمات، اساس خدمات ابری و مدیریت پیکربندی منابع است

آن ها به خوبی برای ایجاد اتصال رادیویی در هر زمان و مکان مناسب هستند.

ساختار بسته پروتکل پویا برای نیازهای متنوع QoS در شبکه ad hoc

آن ها به خوبی برای ایجاد اتصال رادیویی در هر زمان و مکان مناسب هستند.

همه ی این روشها برای اینکه بهتر کار کنند نیازمند مقادیر زیادی از داده ها می باشند

مطالعه مقصدهای گردشگری بعنوان سیستمهای پیچیده

همه ی این روشها برای اینکه بهتر کار کنند نیازمند مقادیر زیادی از داده ها می باشند

فواید سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری (BSSs)

سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری

فواید سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری (BSSs)

مدیریت زنجیره تأمین جهانی GSCM دارای دو چالش کلیدی است

دو چالش کلیدی مدیریت زنجیره تأمین جهانی / تحقیقات انجام شده

مدیریت زنجیره تأمین جهانی GSCM دارای دو چالش کلیدی است

شبکه باوری بایسیان (BBN) یک زبان گرافیکی رسمی برای ارائه و مخابره سناریو های تصمیم گیری ای است که در شرایط عدم قطعیت به استدلال نیاز دارند.

شبکه های باوری بایسیان چیست

شبکه باوری بایسیان (BBN) یک زبان گرافیکی رسمی برای ارائه و مخابره سناریو های تصمیم گیری ای است که در...

سه روش زیر جزو روش‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها و برای گسترش تا حدی که آن‌ها مؤثر عمل ‌کنند، استفاده کرد.

ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها

سه روش زیر جزو روش‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها و برای گ...

 مجید مجیدی پس از تماشای «زنانی با گوشواره‌های باروتی»؛نگاه جسورانه و انسانی کارگردان این مستند را تحسین کرد.

نظر مجید مجیدی درباره «زنانی با گوشواره های باروتی»

مجید مجیدی پس از تماشای «زنانی با گوشواره‌های باروتی»؛نگاه جسورانه و انسانی کارگردان این مستند را ت...

«رویاهای دم صبح» در جشنواره بین المللی فیلم مستند مجارستان، برنده‌ی دو جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه داوران جوان و نوجوان شد.

دو جایزه جشنواره بوداپست برای «رویاهای دم صبح»

«رویاهای دم صبح» در جشنواره بین المللی فیلم مستند مجارستان، برنده‌ی دو جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه د...

گفتگوی وحید یامین پور با سروش صحت در «کتاب باز» وحید یامین پور مجری تلویزیون امشب مهمان سروش صحت در برنامه «کتاب باز» است و با وی گفتگو می کند.

چند خبر از صدا و سیما

گفتگوی وحید یامین پور با سروش صحت در «کتاب باز» وحید یامین پور مجری تلویزیون امشب مهمان سروش صحت در ...

محمدعلی سجادی از آخرین وضعیت ساخت مستندی درباره نویسنده مطرح، «احمد محمود» خبر داد.

سجادی و تدوین مستند «احمد محمود همسایه ادبی ما»

محمدعلی سجادی از آخرین وضعیت ساخت مستندی درباره نویسنده مطرح، «احمد محمود» خبر داد.

«اشرف، همزاد شاه» روایت زنانه‌ای از زندگی اشرف پهلوی است، زنی  قدرتمند و بانفوذ که  جدای از شهرت تاریخی‌اش، عاشق برادر دوقلویش محمدرضاست، نقش‌های زنانه‌ای دارد و تعاملاتی که برای من بسیار جذاب بود و مشتاقم کرد درباره‌اش فیلم بسازم.

چند خبر از صدا و سیما

«اشرف، همزاد شاه» روایت زنانه‌ای از زندگی اشرف پهلوی است، زنی قدرتمند و بانفوذ که جدای از شهرت تار...

هیات داوران بهترین اثر مستند (غیرداستانی) شصت‌وهشتمین دوره جشنواره برلین معرفی شدند.

معرفی هیات داوران جایزه‌ مستند جشنواره برلین

هیات داوران بهترین اثر مستند (غیرداستانی) شصت‌وهشتمین دوره جشنواره برلین معرفی شدند.

شبکه مستند سیما در سومین قسمت از مجموعه «گنجینه» فیلم «پ مثل پلیکان» به کارگردانی پرویز کیمیاوی از اثرگذارترین و شاعرانه‌ترین فیلم‌های مستند تاریخ سینمای ایران را روی آنتن می‌برد.

چند خبر از صدا و سیما

شبکه مستند سیما در سومین قسمت از مجموعه «گنجینه» فیلم «پ مثل پلیکان» به کارگردانی پرویز کیمیاوی از ا...

در برنامه امشب نهم بهمن «قاب نقد»، مجموعه تلویزیونی «سایه بان» به کارگردانی جمشید محمودی که به تازگی پخش آن از شبکه دو سیما به پایان رسیده است، با حضور منتقدار و عوامل این سریال بررسی می شود.

چند خبر از صدا و سیما

در برنامه امشب نهم بهمن «قاب نقد»، مجموعه تلویزیونی «سایه بان» به کارگردانی جمشید محمودی که به تازگی...

این برنامه که دوشنبه ها با حضور رضا مهدوی مجری کارشناس بخش موسیقی، به گفتگو با شناخته شده ترین چهره های هنر موسیقی می پردازد، فردا ۹ بهمن از کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده چیره دست تار و سه تار میزبانی می کند.

چند خبر از صدا و سیما

این برنامه که دوشنبه ها با حضور رضا مهدوی مجری کارشناس بخش موسیقی، به گفتگو با شناخته شده ترین چهره ...

قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

لجستیک شهری بخش دوم

قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شغل های پردرآمد هفت مورد

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

راهنمای تربیت کودک (بخش یازدهم)

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

راهنمای تربیت کودک (بخش دهم)

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

هدف از  تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

تغذیه در دوران بارداری

هدف از تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

چگونه افراد موفق از آخر هفته خود بهترین استفاده را می برند؟

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده شد.

فرایند کسب و کار

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده ش...

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

برنامه ریزی استراتژیک سیستم های اطلاعات

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌آید.

مراحل افتتاح باشکوه یک کسب و کار

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌...

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دارد.

بهبود فرایند کسب و کار

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دا...

«قهرمانان کوچک» که اوایل پاییز امسال در سینماهای کشور اکران شد و توانست در اکران نسبتا موفقی بیش از ۲٫۵ میلیارد نیز بفروشد،بزودی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

«قهرمانان کوچک» بزودی در شبکه نمایش خانگی

«قهرمانان کوچک» که اوایل پاییز امسال در سینماهای کشور اکران شد و توانست در اکران نسبتا موفقی بیش از ...

بابک کایدان که این روزها مشغول نگارش دو قسمت پایانی سریال «پاهای بیقرار» است که همزمان تصویربرداری آن هم در حال انجام است، در کتار این مجموعه، نگارش مجموعه «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی را نیز به همراه برادرش برعهده دارد.

سریال «دل» نیمه اول سال ۹۷ تولید می شود

بابک کایدان که این روزها مشغول نگارش دو قسمت پایانی سریال «پاهای بیقرار» است که همزمان تصویربرداری آ...

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه ۱۳ عنوان فیلم موافقت کرد.

موافقت با عرضه ۱۳ فیلم برای شبکه نمایش خانگی

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه ۱۳ عنوان فیلم موافقت کرد.

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه سه عنوان فیلم و سریال در این شبکه موافقت کرد.

بهرام رادان برای شبکه نمایش خانگی فیلم ساخت/موافقت با تولید ۳ اثر

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه سه عنوان فیلم و سریال در این شبکه موافقت کرد.

امیرعلی ملک مطیعی به دلیل پخش نشدن ۲ برنامه «من و شما» و «دورهمی» که طی آن با ناصر ملک مطیعی گفتگو شده بود، طی یادداشتی اظهار امیدواری کرد این برنامه ها به زودی پخش شوند.

آرزو دارم تصویر پدرم را از تلویزیون ببینم/امید به پخش هر ۲ برنامه

امیرعلی ملک مطیعی به دلیل پخش نشدن ۲ برنامه «من و شما» و «دورهمی» که طی آن با ناصر ملک مطیعی گفتگو ش...

شبکه نسیم با اعلام فراخوانی از مخاطبان خواست تا صحنه‌هایی از برنامه‌های این شبکه را انتخاب کرده و با چهره و صدای خودشان بازآفرینی کنند.

مسابقه دابسمش در شبکه نسیم

شبکه نسیم با اعلام فراخوانی از مخاطبان خواست تا صحنه‌هایی از برنامه‌های این شبکه را انتخاب کرده و با...

امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.

درخت شگفت انگیز

امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.

باغ گیاهشناسی ملی ایران در اراضی پارک چیتگر تهران واقع شده است.

باغ گیاه شناسی ملی ایران

باغ گیاهشناسی ملی ایران در اراضی پارک چیتگر تهران واقع شده است.

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398 را از دست ندهید

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398 را از دست ندهید

سرگرد نعمت جاهد رئیس زندانی در مجاورت فرودگاه است.

سرخپوست فیلمی دیدنی

سرگرد نعمت جاهد رئیس زندانی در مجاورت فرودگاه است.

چند ساعت پیش آپدیت جدید نسخه 1.10 بازی Apex Legends برای PS4 منتشر شد.

آپدیت جدید Apex Legends نسخه 1.10

چند ساعت پیش آپدیت جدید نسخه 1.10 بازی Apex Legends برای PS4 منتشر شد.

گران شدن بنزین تکذیب شد، قیمت بنزین در کشورهای مختلف جهان را ببینید

قیمت بنزین در کشورهای مختلف

گران شدن بنزین تکذیب شد، قیمت بنزین در کشورهای مختلف جهان را ببینید

شایعه خروج سامسونگ و ال جی از بازار ایران

شایعه خروج سامسونگ از بازار ایران

شایعه خروج سامسونگ و ال جی از بازار ایران

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.

لحظه تحویل سال ۹۸

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.

کوفته تبریزی ،  انواع سبزیجات معطر ، ترخون

طرز تهیه کوفته به روش تبریزی

کوفته تبریزی ، انواع سبزیجات معطر ، ترخون

تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.

زن ایرانی + 20 عکس

تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.

این نماهنگ که با صدای رضا صادقی، حامد همایون، مهدی یغمایی و حجت اشرف زاده و به همت مرکز ماوا و بسیج صدا و سیما در حال تولید است همزمان با دهه فجر منتشر خواهد شد.

چند خبر از صدا و سیما

این نماهنگ که با صدای رضا صادقی، حامد همایون، مهدی یغمایی و حجت اشرف زاده و به همت مرکز ماوا و بسیج ...

وقتــــــــی مردی قسم می‌خوره، وجدانش رو تــــــوی دستاش گرفته، مثه آب! و اگه دستش رو باز کنه امیدی نیست که وجدانش رو دوباره بدست بیاره! بعضیا اینکارو می‌کنن، ولی پدرت نفرت داره یکی از اونا باشه!

دیالوگ: مردی برای تمام فصول

وقتــــــــی مردی قسم می‌خوره، وجدانش رو تــــــوی دستاش گرفته، مثه آب! و اگه دستش رو باز کنه امیدی ...

کارگردان مستند «هویدا » از تلاش برای ساخت یک مستند سینمایی درباره «اسدالله علم» خبر داد.

تلاش برای ساخت مستند سینمایی «اسدالله علم»

کارگردان مستند «هویدا » از تلاش برای ساخت یک مستند سینمایی درباره «اسدالله علم» خبر داد.